........


Prosinec 2009

dobráá, dobrááá...

30. prosince 2009 v 1:04 | XOXO :** |  - Writing
..zase sem se na to trošku s prominutim vysrala. Já vím.. ale teď fakt celkem nestíhám pořád jsem buď s Luckou nebo Gabkou a tak.. zkusím to napravit, ale teďkom tu pír dní nebudu..
..jedeme totiž slavit Silvestra na chatu někam do Bečvy nebo jak to bylo :D zítra musím vstávat už kolem 8, musím ještě nakoupit jídlo a nějaké pití na cestu (na přilepšenou):D a budu tam..nevím do kdy, ale jak přijedu, tak určitě hned dám vědět coa jak. A počítejte s nespočetně nesmyslnýma fotkama a videama.. Konečně to aspoň něčím oživím. Všichni se těšímě že dospat nemůžem, tak jen držte palce ať se něco neposere!!!
...doufám, že mám sbaleno všechno.
..posíláte mi pořád nabídky na spřátelení, na ty blogy co mi teďkom ještě dodatečně psaly se podívám a ozvu se vám, ale od teď už opravdu...nespřáteluju :))
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

taaak..

23. prosince 2009 v 15:55 | XOXO :** |  - Writing
Dárky už mám nakoupeny..i_0670.gif image by Saliskoaspoň o jednu starost míňale co my jsme za rodinu,nechápu.. stromeček nikde,salát nikde,cukroví nikde..nvm, už ty vánoce nejsou to,co bývaly jak sem byla mladší,teď každý řeší jen ko koupil jak drahý dárek,každý je vystresovaný,protivný apod..i_0906.gif image by Salisko
Za chvíli jedu za luckou,vyměnit dárky a takk a zítra večer Vánoční párty v Koruněi_0670.gif image by Salisko:) Pokud mě mamka pustí,no.
Jo a naučte mě někdo poker,zas sem všechno projela :DDD

VYBRÁNO :)))

20. prosince 2009 v 23:07 | XOXO :**

..vybrala jsem tyto blogy:

http:// two-perfect.blog.cz
http:// gossipka-celebritka.blog.cz
http:// miss-vanessiiik.blog.cz
http:// ccc-verunqa.blog.cz
http:// therrybrunette.blog.cz
http:// coc4-colk4.blog.cz
http:// dailyshit.blog.cz
http:// tejinecckaa.blog.cz

V POHODE :)

19. prosince 2009 v 13:18 | XOXO :** |  - Writing

...sice nejsem,ale uz mi de komp.Nesel ani zapnot,proto jsem tu nebyla a nepridavala. nevadi no,snad se zas dam do pohybu,i kdy mi nejde klaveska a pisu pres - klavesnice na obrazovce..strasne:D vanoce za par dni..ja darky zadne / porad. ani nevim moc co koupit, to je nejhorsi. Mezitim,co mi nesel net sem nafotila asi 14587453205 fotek,a neco se mi pojebalo smazaly se mi vsechny,tze sem zas nasrana:D

ted du vybirat blogy,ktere dam do Affs.. diky vsem za zapsni (:

do narozenin-2dny; do Vánoc 19dní.

5. prosince 2009 v 15:11 | XOXO :** |  - Writing
Tak ségra Photofilter nakonec nějak stáhla, tak jsem si s dessignem trochu pohrála,ale je celkem slabší no Teď mi prozměnu nejdou přehrát písničky na prohlížeči, tže vám nějakou dobu tady písničky přidávat nebudu Včera sme byly s Luckou a ostatníma na bowlingu a sem unavená ještě teď a to mám jít ještě dneska večer do Fabriku :D Jde někdo taky?

PS

Dárky pořád koupené nemám. Peníze taky ne :D

Hm..

3. prosince 2009 v 11:12 | XOXO :** |  - Writing
Tak design asi neudelam, protoze mi NEJDE PHOTOFILTER A ANI MI NEJDE STAHNOUT.. moje nervy..

Přemýšlím...

2. prosince 2009 v 19:29 | XOXO :** |  - Writing
...jestli mám udělat vánoční dessign, nebo ne Já sem s tímhle totiž celkem spokojená, ale zase bych chtěla aji změnu Tak poraďte,ať můžu kdyžtak začít co nejdřív
eM

Tak co dnes?

1. prosince 2009 v 11:07 | XOXO :** |  - Writing
Přišla sem na to, že prázdniny sou taky celkem nuda, vůbec nevím co dneska dělat ne:D Včera sem byla celý den doma..A dneska těžko říct :D Počasí se taky nějak kazí, vypadá, že bude chcát:D
Za chvilku Vánoce já nemám ANI JEDEN DÁREK...drsne no :D Ale letos budu kupovat jen pro pár lidí, kdo má furt utrácet za ty vánoce :D Ááá už ať je víkend.Jdeme do Fabricu (sice je to libko a to už je uplně fuj) :D ale tak narozeniny se nějak oslavit musí:P A co se týče libka, tak to nejspíš zruším, protože na to fakt nemám náladu. (na některé z vás).

♥PS♥

Pokud znáte nějaké dobré písničky hoďte mi sem linky, já už poslouchám furt to samé dokola