........


Březen 2012

Jídelníček na hubnutí, při kterém nebudete mít hlad!

31. března 2012 v 13:21 | XOXO |  - Writing
Článek jste mohly najít na stránce: www.prozeny.cz,
kdo ho ale nečetl ani neviděl a zajímalo by ho, jak se dostat do plavek tak tady je pár odborných rad. Sama s touto dietou nemám žádné zkušenosti i když - ruku na srdce - bych s tím pomalu taky měla začít něco dělat (!!!)

Myslíte, že se zbavíte přebytečných kil tím, že přestanete jíst? Omyl!

Pomůže opak
Základem toho, aby vaše tělo shodilo něco se svých zásob, není hlad, ale právě opak - pravidelné jedení. Tím, že tělu dopřejete každé dvě tři hodiny jídlo, přestane si vše ukládat do zásob, čímž vám nebudou narůstat faldy. Veškeré jídlo bude zpracovávat, proto výsledkem budou kila dole.
Rada: Jezte (téměř) pořád, ale po malých porcích (ne dva chleby, jen jeden. Ne dva kopečky rýže, ale jeden)!
Naučte se rozlišovat hlad a chuť
Jakmile při dietě trpíte hlady, je to chyba. Že ale máte chuť na to či ono? Tak to už je rozdíl! Je potřeba naučit se rozlišovat hlad a chuť, právě to je nejzásadnější chyba, kterou při snaze zhubnout lidé dělají.
Rada: Máte-li hlad, sníte cokoli. Máte-li chuť, chcete jen něco. Rozlišujte!


Jezte 5x denně!
Snažte se potravu rozložit do 4 až 5 jídel denně, z čehož dvě jídla jsou malé svačiny. Dieta musí být pestrá, má zabezpečovat dostatečný příjem kvalitních bílkovin, všech nezbytných aminokyselin, minerálů, vitaminů a stopových prvků. Právě díky pestrosti byste neměly dostávat návaly chutí, díky pravidelnosti se zase vyhnete hladovění.
Rada: Nejezte dokola stále totéž. Obměňujte a zkoušejte nové chutě i recepty, včetně těch našich níže!

-----------------------------------------------------------------------------------------

PÁR TIPŮ
Cítíte, že na vás jde hlad? Než sáhnete po jídle, zkuste se nejdříve napít. Ne nadarmo se říká, že hlad je převlečená žízeň.
Pokud ale to, co na vás jde, není hlad, ale chuť, chce to větší odolnost. Že vás lákají dorty či čokoláda? Někdy stačí si jen přivonět a zjistíte, že za ten hřích to nestojí.
Jestli přece jen ano, dejte si jen kousek dortu či čokolády a pomalu, opravdu pomalu po soustu či kostičce si je vychutnávejte.
Utlumit chuť na "něco dobrého" umí také silná malá káva, popřípadě zelený čaj.
Pakliže vás hlad či mlsná přepadne večer, zkuste mrkev či salátovou okurku (utlumují chutě).

31. 3. 2012

31. března 2012 v 8:13 | XOXO |  - Writing
Nějak se necitím ve své kůži, ups

29. 3. 2012

29. března 2012 v 8:25 | XOXO |  - Writing
Teď je to samá škola - škola - škola - pozítří mě čekají přijímačky, takže vůbec není čas vymýšlet články a psát každý den o tom, jak se mi dařilo ve škole, je celkem na nic, takže o víkendu se ozvu a snad chápete, že je to teď hektické... Držte mi pěsti :-*

HOTEL PARADISE

27. března 2012 v 0:09 | XOXO |  - Writing
Pro vás, kteří to nesledujete je tento článek bezvýznamný...
Tak mě zase něco pobavilo před spaním :D Nová soutěžící Viera je kapitola sama o sobě a je jenom dobře, že nevypadla, protože bychom asi umřeli nudou. By mě zajímalo jestli ji za to zaplatili a nebo doopravdy na tomto světe existuje někdo takový. No, začíná mě to bavit každým dnem víc a víc, i když jsem říkala, že se na něco takového dívat nebudu, tak to prostě nejde :D
Co na tuto show říkáte vy? Pokud sledujete - máte někoho, kdo vám je nejvíce sympatický?

26. 3. 2012

26. března 2012 v 10:36 | XOXO |  - Writing
Za chvíli jdu na odpolední praxi, kde nás - teda mělo by - čekat focení. To zase bude, třídní fotky jsou nejhorší, haha .. Napíšu večer! Krásný den, xoxo :*

25. 3. 2012

25. března 2012 v 19:12 | XOXO |  - Writing
Tak jsem dneska správně ''přivítala jaro''. Krásné počasí mi nedalo a po půl roce jsem vytáhla svoje oblíbené lodičky a .... dopadla jsem tak jak jsem dopadla. No jo, nožky, holt si budete muset zase zvykat :-)

24. 3. 2012

24. března 2012 v 14:09 | XOXO |  - Writing
Tak jsme se konečně dočkaly lepšího dílu upírů.. jen tak dál, protože po předchozí epizodě jsem měla strach, že tento seriál jde do ..... a to se sakra nesmí stát! :D a já? Začíná mít pocit, že tady den co den omlývám všechno dokola, už mě nenapadá ani pořádný kosmetický článek nebo tak.. asi na mě leze jaro :D

DOBROU NOC

24. března 2012 v 0:08 | XOXO |  - Writing
Nakonec jsem byla dneska venku a teď jsem strašně unavená - jdu konečně na upíry, xoxo

23. 3. 2012

23. března 2012 v 12:50 | XOXO |  - Writing
Jupí, víkend a navíc sluníčko co víc si přát :-) V pondělí se se třídou fotíme, to zase bude!:D Doufám, že na to nezapomenu, u mě je možné všechno ha :D Později zase přidám nějaký beauty článek, pokud bude čas..

Mezitím si stáhnu 2 BROKEN GIRLS, už mi zbývá jen pár dílů, takové seriály jdou rychle.. Znáte ho?? Ségra mi pořád říkala, ať si ho stáhnu a nelituju toho, fakt se u toho nasmějete a chytne to - jedna epizoda má jen kolem 20minut, takže vám to moc času nezabere vyzkoušet alespoň první díl :P

22. 3. 2012

22. března 2012 v 15:57 | XOXO |  - Writing
Nevím, co to mělo znamenat za error, ale konečně mi jde napsat článek. Začínám stresovat - přesně za 9dní mě čekají testy na vysokou, už mi přišla pozvánka a vůbec, ale vůbec se na to necítím.. Navíc v sobotu! Pff... Termíny maturitních zkoušek na praxi už taky znám.. utíká to jako voda, to už vážně uběhly 4 roky??? Jediná dobrá zpráva je, že od uzavření známek (kolem 20.4.) máme studijní volno až do konce školního roku a připravujeme se na maturitu doma. Takže počítám s tím, že se stěhuju k babičce nebo taťkovi, ať jsem daleko od internetu a konečně se učím!!! I když...

a co dnes? Netuším, jdu si teď vyžehlit vlasy a připravit se do zdravovědy, protože to je jediný předmět, který absolutně nechápu!!!!!!!!!!!!!
Sprej k žehlení vlasů od L'oréal.. nejlepší a nádherně voní!