........


Srpen 2012

31. 8. 2012

31. srpna 2012 v 17:55 | XOXO |  - Writing
Tak jsem tady s článkem, abych nějak přiblížila poslední dny, kdy jsem se neozvala.
Zažila jsem hodně vyčerpávající týden, ale zároveň i strašně krásný, když vám někdo lepší náladu :)) Ale o tom zase jindy.. Přidala bych fotek více, včera jsem fotila jako blázen, ale z toho nakonec nic nebude, jelikož se mi pokazil mobil, a fotky jsem ještě nepřetáhla do PC. Vážně nevím, jestli trpím nějakou tělesnou vadou, kdy mi všechno padá z ruk... prostě a jednoduše mi mobil spadl do hrnce s omastkem (:D sama to nechápu) a nejde zapnout, nereaguje prostě nic!!! Pořád nějak tajně doufám, že se vzpamatuje!!!
Zítra musím na brigádu, kde budu dělat v nějakém stánku na Hornických slavnostech v Karviné (teda myslím, že se tak ty slavnosti jmenují, teď nevím přesně), v neděli se musím zabývat hlavně učením, protože od pondělka zase na ranní normálně do práce... Pfff jen prosím ať těch deset dní rychle uteče a příjde výplata, jsem celá natěšená až si koupím zimní bundu, kterou jsem si vybrala!!! Neskutečné, musím ji mít a udělat si moc velkou radost, i když je až na zimu, ale no co :)
Taky už přesně jako já víte, co si nakoupit na podzim / zimu?


jedno odpoledne strávené sbíráním...

jeden večer v uvolněné atmosféře..

... a nějaké ty procházky :)

WTF??????????!!!!!!!!!!!!

30. srpna 2012 v 0:22 | XOXO
Článek s fotkama odkládám na dobu neurčitou, jelikož jsem se stále nevzpamatovala z posledího dílu Pretty Little Liars.
Viděly a hlavně - vydýchaly jste to??!!!! Já ne.
... a další díl zase až někdy ani nechci vědět kdy. Nechtěla jsem tento seriál nikdy nějak prožívat, ale tohle.. nemám slov no řekněte samy!! Počítala jsem vážně se vším, ale TOTO???? (:D)

PS: Slečny, které jste tento díl ještě neviděly, nečtěte si komentáře, at' si taky užijete ten šokující pocit a nepřijdete o to 'nejlepší'' ;)))


27. 8. 2012

27. srpna 2012 v 23:29 | XOXO |  - Writing

Taaaaak...

a je tady dlouho slibovaný nový design - celkem změna, takové barvy jsem snad na design nikdy nepoužila :)

Jdu na ranní směnu, ale odpoledne chci udělat delší článek i s fotkami atd... tak se těšte, zatím pa! :)


ROSSMANN AKCE!

20. srpna 2012 v 16:21 | XOXO |  Beauty
  • Za prvé - strašně jsem se těšila na pigmenty od Essence a teda řeknu vám nic moc. Čekala jsem od toho víc... A jejich nové laky na nehty mají sice krásné flakonky, ale zase jsou o deset korun dražší (tzn. 39,90) škoda.
  • Na značku NYC mají v Rossmannu 25% slevy (na vše!!)
  • Mě zaujala akce RIMMEL London. Make-up Stay Matte JEN ZA 159,- + k tomu pudr Stay Matte ZDARMA :)) Šla jsem si sice pro BB od Garnier, ale tenhle make-up ani pudr taky nemají chybu navíc, když bych za tyto produkty normálně zaplatila snad 400kč... Takže kdo shání kosmetiku, honem tam :))

20. 8. 2012

20. srpna 2012 v 13:45 | XOXO |  - Writing
Řeknu vám ospalá něco málo po šesté ráno hledat autobusovou zastávku, která je úplně jinde než sem si myslela, není žádná sranda.. ale zvládla jsem to, haha :)) Pak už mě jen čekala hodinu a půl dlouhá cesta do Vítkova (moc dobře víte za kým:)) Po cestě jsem se alespoň stihla naučit pár otázek do ZDR


Vůbec nevím, jak bych vám celý ten den popsala, neviděly jsme se snad 26 měsíců a pořád jsme si měly co říct jako kdybychom se neviděly třeba jen týden :) Daly jsme si oběd, zašly na procházku a na pár piv (no i nějaká ta půlka by se našla, haha) a povídaly si a povídaly o všem možném. Je snad až neuvěřitelné jak silná může být důvěra i když máte někoho tak daleko :P Musíme si ale dát nějaký ten režim a jezdit častěji! Domů jsem jela nějak před osmou večer, cesta mi přišla nekonečně dlouhá (a to nepočítám ty lidi, kteří asi neznají slovo deodorant a znepříjemňují cestu ostatním). No nic, asi vám hodím pár fotek, abyste měly trochu představu, protože slovy se to stejně jen tak popsat nedá :))))

:D:D:D:D

19. 8. 2012

19. srpna 2012 v 6:00 | XOXO |  - Writing

Som aká som, pre niekoho vďakabohu, pre niekoho bohužiaľ

I tak by se to dalo říct. Dobaluju poslední maličkosti a huráá na výlet (konečně na chvíli pryč z Ostravy), autobus mi jede o půl sedmé ze Svinova, ale jak to tam teď předělávají vůbec nemám ponětí jak se dostat na dolní zastávku, takže abych pomalu vyšla, haha.. Nemám teď čas se moc vypisovat, takže se ozvu až přijedu, užijte si neděli přinejmenším tak hezky, jako já :))))
A chystám nový design, můžete tipovat do jakých barev (?)


haha :-))

18. srpna 2012 v 13:52 | XOXO

Nákupy kosmetiky srpen 2012

15. srpna 2012 v 20:05 | XOXO |  Beauty
Tak jsem si v drogerii vybrala věci, které jsem chtěla a myslím, že mám snad vše :) Vše je z drogerie Rossmann (kromě laku na nehty Safari, ten mám z Tesca). Produkty vám představím, ale bohužel mi některé nešly zaostřit, tak snad mi to prominete, můj mobil stojí co se týče fotek za prd.....


13. 8. 2102

13. srpna 2012 v 15:08 | XOXO |  Fashion
Nákupy už začaly a zdaleka ještě neskončily. Jak jsem stotisíckrát řkala, vždycky jdu do obchodu pro určitou věc a ta nikdy NIKDY není tak odcházím s taškama plnýma triček a naušnic, které vlastně ani nepotřebuju... Hlavní můj cíl jsou boty, ale buď se mi žádné nelíbí nebo nemají mou velikost, klasika. Dále si chci koupit nějakou matnou rtěnku (lesků už mám po krk), barvy na vlasy, nějaký ten šperk a vestu na podzim.. Tak uvidíme, zda se poštěstí něco málo zase dokoupit :-)) Dneska vám ukážu tričko, které jsem našla ve výprodeji v NY. Je hodně volné, tak pod ním nosím černé tílko - líbí se mi to víc. Mobil barvy hodně zkreslil, ve skutečnosti je spíše lososovo/oranžové v jemnějším odstínu, než můžete vidět na fotkách :)Líbí se vám volné trička v letních barvách ?