........


Září 2012

30. 9. 2012

30. září 2012 v 19:28 | XOXO |  - Writing
Podzim je tady v celé své kráse a na mém zdraví se to hezky podepisuje.. Večer mi dělalo problém usnout a ráno bylo snad ještě horší!! Probudila jsem se s plným nosem, bolavou hlavou, absolutně bez síly a celý den až do teď je mi maximálně na b.. zvracení (a vyjmečně to není žádný příznak kocoviny).. Dneska se budu snažit brzo usnout, aby mi bylo ráno lépe a mohla bych v pohodě do školy - ibalgin to jistí, tak snad. A vám přeju ať vás tato viróza obloukem přejde!!!

A teď co se týká změn (budeme se bavit pouze o změnách blogu): Seřadit a smazat nepotřebné rubriky mi dalo zabrat a místo nich jsem vytvořila rubriky nové, do kterých jsem přesouvala články, snažila jsem se to tady mít co nejvíce zjednodušené a hlavně přehledné pro nás pro všechny a myslím si, že se mi to vcelku povedlo. Další věc je, že jsem si zrušila formspring - prozatím dočasně, ale není vyločeno, že to tak už nezůstane, protože bych byla ráda kdybyste dotazy týkající se daného tématu psaly přímo pod článek - v podstatě i jakýkoliv jiný dotaz a já se budu snažit na všechny podstivě odpovídat :-) K dispozici máte i facebook, kde jsem často...
Teď už si jdu lehnout k televizi, tak zase brzy napíšu, dobrou noc, M.

l.

30. září 2012 v 15:38 | XOXO |  kos

29. 9. 2012

29. září 2012 v 14:40 | XOXO |  - Writing
Jelikož se v mém životě událo několik změn, tak jsem se dneska rozodla provést i

'REKONSTRUKCI BLOGU'

= nový vzhled, nové - uspořádanější rubriky, spousta nových článků a nápadů.. a hlavně si musím udělat pořádek i v galerii na blogu, protože tam mám naházené páté přes deváté.. Sama ještě ani nevím, jak to všechno dopadne a taky to chvilku potrvá, tak se nechme překvapit už brzy!

ANPRO Sklad - nákup

26. září 2012 v 20:11 | XOXO |  Beauty
Poslední nákupy v září - teda doufám, ještě mám odložené peníze na boty, ale to zase tak nespěchá. Měla jsem teď hodně vyřizování a povinností ohledně školy, brigády, druhé brigády... Tak jsem si pár maličkostma musela udělat radost!! Vyřirování mám naštěstí z velké části za sebou, tak dnešním dnem nastává hodně změn a věřím, že se blíží dobré období :)

*****

Nakoupit jsem byla v kosmetickém skladě, kde jako kosmtička mám i o něco málo výhodnější ceny, tak jsem se zase po delší době šla podívat, co mi padne do oka. Ale žádný velký nákup to nebyl, odešla jsem s laky na nehty (opět), pilníkem a odlakovačem....

Laky na nehty Essence Ready For Boarding

23. září 2012 v 18:59 | XOXO |  Beauty
Tuto kolekci od Essence určitě všichni dobře znáte - a taky už končí, proto jsou její poslední výrobky ve výprodeji. Já jsem si ulovila tři poslední laky - pastelově zelený a žlutý(který jsem si přála strašně dlouho!) a sytě růžový (ktrerý pro změnu nepotřebuju vůbec, ale bylo mi líto ho tam nechat)..


Princip úpravy obličeje

22. září 2012 v 23:40 | XOXO |  Beauty tips
K dobrému líčení je třeba mít tónovací protředek ve dvou odstínech. Světlejší a tmavší. Důvody jsou hned dva:
- Jednak se nám pleť v průběhu roku mění a tak potřebujeme tmavý odstín na léto a světlejší na zimu.
- Druhý důvod je ten, že nám dva odstíny umožní pomocí světla a stínu upravit tvář tak, aby se na ní pěkné zvýraznilo a potlačily se případné vady na pleti.
ZESVĚTLÍME to, co chceme zdůraznit a zároveň světlými tóny zjemňujeme rysy obličeje
a ZTMAVÍME to, co je třeba ztlumit, potlačit... Tímto způsobem se dá opticky odstranit velký nebo malý nos, vysoké čelo apod.
zdroj: Obrazová příručka o líčení, www.petrasestakova.cz

21. 9. 2012

20. září 2012 v 23:11 | XOXO |  - Writing
Píšu až teď večer a nepřicházím s žádným připraveným článkem, protože jsem musela zase zaskočit někoho v práci a jsem celé odpoledne pryč a večer jsem ráda, že jsem doma a hlavně v teple! Všechno doženu přes víkend, popřípadě do dalšího týdne, určitě o nic nepříjdete - tak ať víte!

Tvářenka - jak vybrat tu pravou?

18. září 2012 v 17:52 | XOXO |  Beauty tips
- Pokud používáte make-up nebo pudr, tak mezi vaší kosmetiku měla být i tvářenka.
- Slouží k modelaci obličeje
- Bývají ve formě pudrové, krémové nebo tekuté
- Tvářenky nezapoměňte nanášet jemně, aby nebyl ostrý přechod. Pokud tvářenky nanesete moc, použijte světlý pudr, měl by odstín zmírnit

Pudrové (sypké) tvářenky


RECENZE - tvářenka Catrice

18. září 2012 v 13:50 | XOXO |  Beauty
Tuto tvářenku jsem sehnala v drogerii ROSSMANN ve výprodeji. Byla to moje vůbec první zkušenost s krémovou tvářenkou, tak jsem se rozhodla udělat mini recenzi. Podotýkám, že je to limitovaná edice, tak netuším, zda se dá ještě sehnat :)15. 9. 2012

15. září 2012 v 13:32 | XOXO |  - Writing
Taak holky, píšete mi o články, které by vás zajímaly a stále čekáte na nějakou aktualizaci, proto bych to chtěla nějak ve zkratce objasnit co a jak :)

- V pondělí mě čeká opravná ústní zkouška ze zdravovědy, samozřejmě bych to nebyla já, abych se neučila na poslední chvíli, takže teď v podstatě nedělám nic jiného, než ležím a snažím se všechno dostat do hlavy (a celkem to jde, což se divím)
- pokud škola výjde, tak musím rychle zařídit věci na VŠ, podat přihlášky na školy, které vyhlásily páté kola a jen čekat a doufat, že mě někam přijmou
- když nepřijmou tak je tady možnost č. 2 - nastupím do práce. Kam se mi sice na stálo dvakrát nechce, ale jelikož potřebuju nový notebook, tak by se mi to hodilo
- co se má stát, stane se tak ať to dopadne jakkoliv hroutit se z toho nebudu!
- článek na přání o tvářenkách během příštího týdne bude! - HOTOVO
- chystá se i článek o oblíbených českých blogerkách
- fotky, které mi přišly na email k upravení taky
(a máte-li zájem i o něco jiného - pokud nepůjde o můj šatník atd. protože takový článek teď bohužel vytvořit nemůžu - tak si o ně pište, budu se snažit vyhovět všem:)

Tak se zatím mějte hezky, M. :-*