........


Říjen 2012

31. 10. 2012

31. října 2012 v 13:12 | XOXO |  - Writing
Ahoj :-) Tento týden začíná celkem uvolněně - v pondělí utekla práce rychle, test z učiva které mi moc nejde mi dopadl dobře (což jsem ráda, protože jsem čekala teda větší katastrofu:D musím se to doučit...) a konečně jsem si jela pro nový tablet, abych mohla ve volný čas být na internetu, někdo se ptal, jaký tablet jsem si pořídila - úúplně obyčejný, ten menší 7'', který se někdy sice trošku seká, ale vůbec mi to nevadí, chtěla jsem teď něco obyčejnějšího a na velký notebook si každý měsíc musím odkládat z výplaty a to než našetřím asi nebude jen tak hned :-)) Ale na facebook, blog a youtube se bez problémů dostanu a to mi stačí, haha...

Ve škole jsme teď poslední dva dny hodně řešili Halloween, jelikož je to typický americký svátek. Já ho nijak neslavím a na žádné halloweenské párty nechodím, ale myslím si, ž kdybych žila v Anglii nebo Americe, tak to beru hned jinak.. oni všechny svátky berou úplně jinak než my tady a to se mi tááák líbí!! :-)) Co říkáte na Halloween vy?

29. 10. 2012

29. října 2012 v 12:52 | XOXO |  - Writing
Ahoj holky, nejprve bych se chtěla vyjádřit ke komentářům typu: sereš na to, nebavíš nás apod. Asi jako úplně první bych poradila číst, co vám píšu.. Dávala jsem vám hned vědět, že nemám jak přidávat články, jelikož mám tablet v opravně a pro nový si jdu až zítra (a doufám, že s ním už problém nebude:-) Samozřejmě vím, že pravidelná aktualizace článků je důležitá, ale já upřímně na cizím notebooku neumím článek přidat (u cizích nemám své fotky, dokumenty a hlavně ani čas na to abych článek více propracovala). Taky mě to štve a mrzí mě, že to berete hned tak, že na všechno kašlu - taky pracuju a v poslední volné chvíli kterou mám se snažím být s kamarády nebo vymýšlím nápady na články, které přidám až bude možnost :-) (...)

Jinak bych vám chtěla říct, že jsem ségru po roce donutila (:D) napsat článek, vytvořila jsem ji jednoduchý design aby měla změnu tak se můžete kouknout tady - http://two-perfect.blog.cz - a pokud by se vám tam líbilo, tak zanechte komentář, ať ji to zase neomrzí a pořádně přidává!! haha :D
- teď už musím zase jít tak brzy ahoj, pac a pusu


Recenze výrobků RIMMEL, MISS SPORTY A G. SALVETE (22. 10. 2012)

22. října 2012 v 12:20 | XOXO |  Beauty

Zase mi přibylo pár nových výrobků a konečně mám chvíli čas, tak vám je představím.. Tyto čtyři produkty jsem kupovala před cca týdnem, takže už můžu celkem posoudit, co za nákup stojí a co ne! Jdeme na to..

15.10.2012

15. října 2012 v 14:10 | XOXO |  - Writing
Prý tady za poslední dobu bylo moc ''přerecenzováno'', tak se teda dneska trošku rozepíšeme..
Jako první bych začala seriálama - konečně nám zase pokračují!! Na The Vampire Diaries jsem se těšila každý, každičký den během pauzy a čekání stálo za to! Jeden z nejhezčích dílů vůbec, akorát ten konec jsem moc nepochopila, tak snad budu v pátek po druhém díle zase trošku chytřejší. Dále začaly pokračovat i Gossipky a 90210, ale zatím jsem je neviděla (nestíhám jak blog, tak ani seriály a to už je u mě co říct).. Budu muset všechno dohnat :))

Co se týče ostatních dnů, tak během týdne je to většinou škola - práce - škola - práce - škola - škola - škola... Nic natolik zábavného, abych se k tomu více vyjadřovala, haha. O víkendu jsem prošla nespočet obchodů, abych si konečně vybrala boty - a nikde nic! Zalíbily se mi jedny v Deichmannu, ale mám strach aby mi vydržely na celou zimu, tak jsem je tam ještě nechala a musím se rozmyslet... Radost jsem si udělala alespoň v Rossmannu, ale o tom článek bude zase někdy jindy :)

Korekční tyčinka Essence

10. října 2012 v 6:32 | XOXO |  Beauty
Chtěla bych se s váma podělit o můj názor na korektor od Essence, koupila jsem si ho už před pár týdny, tak ho mám prozkoušený..

6 tajemství úspěchu.

7. října 2012 v 15:00 | XOXO |  - Writing
----------------------------------------

----------------------------------------

6. 10. 2012

6. října 2012 v 16:22 | XOXO |  - Writing
----------------------------------------
Dnešek je pro mě tzv. odpočinkový den - ležet u filmu nebo písniček, dodělat si věci do školy a hlavně se naučit na pondělní test. Včera jsme se s holkama šly podívat na Stodolní, kde jsme se moc dlouho nezdržely, protože buď byl klub absolutně přeplněný nebo naopak prázdný - nic pro mě. Příště radši sednout někam v klidu na skleničku do klidu haha :) Jinak se toho nějak moc nezměnilo, za pár dní mi přijde výplata (vlastně výplaty dvě) tak se těším, protože tento měsíc jsem platila vše okolo školy, tak na osobní nákupy nebyl dostatek peněz a už potřebuju podzimní boty, tak snad nějaké pěkné vyberu. Jaké boty na podzim máte vy? :)

Jak probíhá - můj plně nabitý den

3. října 2012 v 22:56 | XOXO |  - Writing
Dlouho se mi nestalo, abych celé dny měla co dělat a dokonce někeré věci nestíhala , ale nadruhou stranu si to uživám - nenudím se! Jeden den to vypadalo asi nějak takhle:

6:00 - budík (který ignoruju)
6:10 - budík číslo dvě. Vstávám, postavím vodu na kafe, zapnu notebook, zaleju kafe, zapálím cigateru a najedu na facebook - kde jako vždy není noc nového
6:30 - ranní chystání do školy (to známe asi všechny), k tomu si pustím nějaké vé videa blogerek na youtube
7:10 - za 14 min. mi jede tramvaj - nestíhám, jako vždy dobíhám na poslední chvíli
8:00 - 9:30 - ''první'' hodina, po které si zajdu do automatu pro další kafe - dala jsem si moc cukru, fuj.

11:15 - škola končí, jedu domů, namažu si rohlík ať se alespoň trochu najím, napíšu si úkol (ano, slyšíte dobře - JÁ si napsala úkol... taky mi to ke mě nesedí, holt lidi se mění haha) a rychle jsem se musela zase chystat a přemalovat, protože jsem se šla fotit na měsíčník
15:30 - fotka dopadla strašně, prý tam vypadám jako sněhurka (potěšilo). Fotky na průkazy bych zakázala !!!
- Chtěla jsem si zlepšit náladu a šla do Rossmanna, kde není absolutně nic nového, asi bych tam neměla chodit tak často :D
16:07 - čekám na autobus, ještě jsem se ani nezastavila a jedu do práce, naštěstí jen do osmi
20:20 - venku tma a já v Přívoze čekám na autobus domů, nic příjemného (vy co nejste z Ostravy a neznáte Přívoz tak jen tiše závidím)
--------------------------------------------------------
Pak už jsem jen došla domů, dala si večeři, zapla film a byla ráda, že žiju. Od zítřka mám naštěstí do konce týdne v práci volno, tak bude čas i na blog :-) Vím, že není nic zajíavého na tom číst denní režim , ale vypsat se po pár náročných dní je fajn :P A vy snad máte více volného času a dobrou noc :)