........


Listopad 2012

DIY: jednoduchá dekorace se svíčkou

29. listopadu 2012 v 8:00 | XOXO |  kos
Co de týče zdobení pokoje a různých dekorací, jsem vždycky ve svém živlu. Dokonce bych řekla, že jsem strašně kýčovitá. Každá blbost, která se na mě jen zatřpytí nebo mi něčím padne do oka tu musím mít a v pokoji ji prstě někam vecpu!! :D Naposled mě zaujala dekorace na svíčku. Viděla jsem to u babičky (která to pro změnu okoukala v jedné restauraci) a já to samozřejmě musela doma zkusit taky. Hrozně se mi to líbí, proto tady dávám takovou malou inspiraci i pro vás, pokud jste taky na takove blbosti jako já :-))

Budete potřebovat pouze:
- nějakou nádobu nebo skleničku (já použila plastový kelímek z cukrárny, ve kterém byl puding - říkám, že si schovávám každou blbost haha)
- praženou zrnkovou kávu
- čajovou svíčku

Dále přidávám jen fotky, myslím, že postup je jasný není na tom nic těžkého :))


27. 11. 2012

27. listopadu 2012 v 13:32 | XOXO |  - Writing
Ahooj, tak jsem se dostala na notebook - třikrát huráá ségra mě tady pustila! Neuvěřitelné :D Na tabletu sice článek nějak zkomolím, ale fotky se mi pořád nedaří přidat a to jsem zkusila stáhnout snad všechny prohlížeče, které jdou.. Nevadí, snad na to časem nějak přijdu. I když toho času moc není, což si můžete všimnout i tady na blogu. Mám poslední týden v práci, tak se snažim nabrat co nejvíc šichet to jde, aby byly nějaké peníze a pak mě zase čeká shánění něčeho jinéh... Tak uvidíme, alespoň si pár týdnů odpočinu, dává mi to hodně zabrat, po včerejšku mám bloklé zádá a dneska musím jít pracovat zase!!! Jednou mě tam zmrzačí....


MY MAKE-UP STORY TAG!

23. listopadu 2012 v 13:31 | XOXO |  Tags
Tento TAG většina z vás určitě zná, koluje jak na youtube tak na různých blozích (jak českých tak zahraničních). Jelikož je můj blog i o kosmetice, tak si myslím, že se tady moje make-up story hodí a někoho z vás by možná i zajímalo, jak jsem vůbec s líčením začala apod. :)


14. 11. 2012

14. listopadu 2012 v 12:50 | XOXO |  - Writing
Už mě to přestává bavit. Snad už měsíc v kuse jsem nemocná (takovým tím způsobem, kdy vám je dva dny na zvracení, tři dny dobře poté zase špatně a pořád dokola...) Můžu si za to svým způsobem sama minulý týden jsem měla antibiotika a sotva se mi udělalo líp, tak jsem hned šla do školy a lítala po všech čertech místo toho, abych se vyležela. Sice si asi říkáte, že můžu být ráda, že jsem doma navíc v takovém počasí, ale snad po dvou letech co mě baví chodit do školy a pár dní chybím a mám zase hoodně co dohánět (a tu školu jsem si neplatila jen tak ze srandy) takže můžu říct že snad poprvé v životě co mě štve, že tam nemůžu!!! Dobře mi tak, snad se alespoň doučím slovíčka, které neumím..


Dále bych řekla, že se blíží vánoce a s nimi každoroční deprese co komu koupit - to snad všichni známe. Máte už v dárkách jasno nebo jste jako já a nic vás nenapadá a půjdete nakupovat na poslední chvíli?
Nadruhou stranu se po dlouhé době na vánoce strašně těším, koupila jsem si už pár blbostí na vyzdobení pokoje (mašličky apod.) ještě budu muset dokoupit svíčky, které nesmí chybět :)) Joo a taky bych chtěla zkusit upéct nějaké jednoduché cukroví, ale jelikož jsem expert na spálení těsta, tak si to musím ještě promyslet haha :P

Pečete? Hoďte váš oblíbený recept na cukroví :)

Nákupy listopad 2012

12. listopadu 2012 v 5:00 | XOXO |  Beauty

Pár nových maličkostí zase přibylo, tak se podívejte i vy co mi padlo do oka a co by se mohlo zalíbit i vám :)) Produkty mám dva dny, některé jsem ani nevyužila, proto o nich napíšu něco málo ve zkratce a pokud by vás na něco zajímala samotná recenze tak napište do komentářů a po nějaké době až výrobek prozkouším recenzi udělám :)


The Vampire Diaries TAG!!!

5. listopadu 2012 v 12:11 | XOXO |  Tags
Rozhodla jsem se napsat menší řetězák na téma The Vampire Diaries, který koluje na youtube a mě strašně zaujal, jelikož ale nenatáčím videa, tak to pojmu formou článku. Byla jsem vybrána i k napsáni TAGu u Darinky, ale na ten se vrhnu zase příště :) Otázky jsem vzala od anglických youtuberek, tak snad jsem rozumněla dobře a budou odpovídat tomu, čemu mají haha... jdeme na to!

Pár nových výrobků - listopad 2012

4. listopadu 2012 v 16:53 | XOXO |  Beauty

Tyto výrobky jsem si nekupovala sama - dostala jsem je, ale i tak si myslím, že není důvod proč je neukázat :-)