........


Únor 2013

z pracovního prostředí

27. února 2013 v 22:43 | XOXO |  - Writing
Už jsem tam častěji než doma, ale v pátek mám konečně volno,
tak jaký článek nebo fotky by jste tu chtěly vidět? :)

Pár novinek

25. února 2013 v 14:29 | XOXO |  Beauty
Ahoj, jak už jsem psala, dneska mám zase práci, tak jen hodím pár fotek svých nových věcí, které jsem si pořídila a hodně ráda je používám :)

Tvářenka Miss Sporty 2-tones blushed (005 Cinnamon)
Tvářenka, kterou zná asi každý. Stojí pár korun a mi se hrozně líbí. Skládá se ze dvou vrstev - na okrajích je matná a prostředek obsahuje jemné třpytky. Já ji používám jako bronzer :)


24. 02. 2013

24. února 2013 v 13:24 | XOXO |  - Writing
Ahoj všem
Dneska si dáme po delší době zase takový "deníček". Chtěla jsem psát už včera, ale nakonec jsem neměla sílu na nic a jen odpočívala - v pátek jsme si po dlouhé době šly s Gabi sednout a mohlo mě napadnout že "sednem jen na skleničku" nám vážně nevyjde :D ale co, alespoň jsme se po dlouhé době bavily, během týdne je pořád škola nebo práce a času na sebe máme čím dál tím míň..
Když už jsme u té školy, tak už mám posledních pár dní na to, abych odeslala přihlášky na vysokou..
Vybrala jsem si dvě - z toho jedna celkem daleko od Ostravy, což nevím, jak bych udělala s ubytováním atd, ale tohle budu řešit až pokud bych se dostala, tak uvidíme .. a pokud nebudu mít štěstí ani letos, tak ahoj, nic moc mě tady už nedrží
Taky jsem se po skoro PĚTI LETECH objednala ke kadeřnici. Jdu až další měsíc a strašně se těším (i když mám na druhou stranu strach jak to dopadne, ale snad dobře). Dohodly jsme se, že mi vlasy zesvětlí a hlavně sjednotí!! (té černé se už chci nadobro zbavit!!!) Protože když vyjdu na denní světlo, tak mé vlasy září všemi barvami. Teď jsem sice se svými vlasy spokojená, ale už si přeju mít jen jeden krásný odstín a nic víc (a sama s barvama z drogerie toho výsledku nikdy nedosáhnu). Tak snad se to povede podle mých představ, když už do toho investuju peníze :)


jak to dopadne, když dvacetileté holce dáte do ruky prupisku? ..
Zachvíli jdeme s mamkou k babičce a pak musím dodělat další slohovku do školy, tak nejspíše už nic nepřidám. Zítra ale hodím fotky pár produktů, které mám nové a stihla jsem je nafotit, tak hezký zbytek dne xoxoxo

MY FURRY FRIEND TAG

18. února 2013 v 23:51 | XOXO |  Tags
Už asi půl roku mám vytvořené video různých momentek svých zvířat, ale pořád jsem nevěděla, kdy ho tady dát. Tak jsem se rozhodla udělat TAG - my furry friend aby to video bylo k tématu.
Budu psát o svém kocourovi, který byl můj úplně první mazlíček a proto k němu mám tak nějak nejbližší vztah :)


RIMMEL - ScandalEyes (mascara extreme black)

18. února 2013 v 14:19 | XOXO |  Beauty
Ahoj, dneska jsem si po škole zašla do DM, pro řasenku, po které jsem se dívala už delší dobu. Byla dokonce v akci i s odličovačem na oči za 149,- ! To je něco pro mě :D !! Samotná řasenka je totiž dražší, než tyto dva produkty dokromady..

Na ukázku jsem vám vyfotila i své řasy před a po nanesení řasenky. Jsem unešena, protože už si řasy nebarvím,tak je jejich barva všelijaká jen ne černá.
Fotky jsem rozostřila schválně, aby byl záběr detailnější pouze na řasy, aby si to někdo nepletl s retuší - to fakt ne:D

více v celém článku..


17. 2. 2013

17. února 2013 v 11:30 | XOXO |  - Writing
Táák a máme tady zase neděli,ty víkendy tak rychle utíkají !! Dneska nemám v plánu nic velkého, možná se podívám na nějaký seriál nebo film, nalakuju nehty ať se mi tolik nelámou protože zítra jdu zase do práce a tam moje nehty dostávaji sakra zabrat! Se ani nedivím, že se mi tolik lámou :/ Ještě musím dodělat úkoly do školy a napsat nějakou jednoduchou slohovku (a to je něco, co mě fakt nebaví !!!) ale co, nějak se připravovat na zkoušky musím..

psaní slohovky nanečisto a moje skvělá prupiska haha :D

! ! ! ! !

Přemýšlela jsem, že bych na svou >> facebookovou stránku << přidávala třeba i fotky navíc, které nepřidávám na blog nebo jen tak občas přidala nějaký status či novinky, které je zbytečné psát do celého článku. Jen nevím, jestli by to někoho zajímalo, tak se ptám předem jestli by to někoho zajímalo, ať si tam nepřidávám jen tak pro sebe, to by bylo trochu smutné :D
Tak kdyžtak dejte vědět, jak by se vám to líbilo, že bych to tam trošku oživila a nepřidávala jen odkazy na nové příspěvky :-))


Použití stínů Smokey eyes

16. února 2013 v 13:50 | XOXO |  Beauty
Ke stínům jsem se vyjádřila včera, tak už se nebudu nějak více rozepisovat, jen hodím fotky..

fotka stínů na denním světle + štěteček, který používám na obočí

ESSENCE - Smokey eyes

15. února 2013 v 19:56 | XOXO |  Beauty
Hezký večer :) Sice jsem chtěla vyfotit všechny nové věci, ale světlo bylo tak špatné, ža fotky šly přímo do koše. Zítra začnu nejspíše hned z rána haha..
Jediné celkem použitelné fotky byly mých nových stínů od Essence, které mají vytvořit kouřové líčení, ale já je používám na nabarvení obočí. Pigmentace totiž není nijak úžasná, proto mi na obočí přijde ideální - vypadá jemně a přiroženě :) Měli tam i odstíny černé, ale co jsem četla tak u nich je pigmentace úplně nulová, takže jsem ráda, že jsem si nakonec vybrala tyto!


Ostrava - ztracena ve sněhu!

14. února 2013 v 20:33 | XOXO |  - Writing
Ahoj :)

Vím, jak moc jsem chtěla sníh, ale to bylo přes vánoce a ne teď! Po ránu při cestě do školy není nikde vidět žádný chodník a o tom jak v tomhle počasí vypadají moje vlasy radši ani nemluvě. Už se těším, až si oblíknu jen rifle, tílko, svetřík a čau. Pro mě ideální. Taky u vás tak sněží ?!
Dneska jen tak rychle hodím pár fotek .. zítra mám volno, tak pofotím nějaké věci, které jsem si za poslední dny pořídila.. Teď už si jdu lehnout k TV tak mějte pěkný večer, dobrou M.

10. 2. 2013

10. února 2013 v 12:55 | XOXO |  - Writing
Opravdu jsem si myslela, že zrovna JÁ budu mít štěstí a ty boty tam pořád budou ?! Hahahahaha..
pouze velikost 39 - ve které několik párů bot mám - a na moji noze vypadaly jak nějaké 45ky? To opravdu zrovna letní vysoké boty musí dělat jen na sloní nohy?? (teď to holky s větším číslem bot neberte zle, ale jsem tak naštvaná..) Nejsou nikde, nikde, nikde! Prošla jsem celý Shoppin a dívala se na nějaké jiné. Zbytečně. Mám pocit, že už se mi nikdy nebudou žádné jiné boty líbit. A v létě budu chodit asi bosky! Alespoň polovina výplaty ušetřená, když už nic..


Další zklamání pro mě byla limitovaná kolekce od Essence hugs&kisses, která mě samozřejmě na obrázcích zaujala, to je jasné. V drogerii ale už byla absolutně vybraná (co jsem chtěla byly hlavně laky na nehty) - no, v DM už nebyl ani jeden. A po tmavě červeném lesku na rty nebo tvářence, ve které je zamixovaná i zelená barva? Proboha.. zjistila jsem, že asi vážně nemusím mít všechno. Myslela jsem, že si na tom dají teda víc záležet. K čemu pěkný obal, když samotný produkt pak stojí za ....... ?
A aby toho nebylo málo, při cestě domů nám vynechal jeden autobus, takže nezbývalo nic jiného, než sedět v té zimě a čekat na další. Takže jsem došla domů absolutně zmrzlá - sice s plnou peněženkou, ale BEZ VYSNĚNÝCH BOT. Nevím, co je lepší :D


Snad se vám při nákupech daří líp!!