........


Červen 2013

29. 06. 2013

29. června 2013 v 14:31 | XOXO |  - Writing
Je to už týden, co mám klid od školy, ale to pro mě vůbec neznamená volno. Z práce jsem chodila domů až po jedenácté večer a ani nechci vidět jak bude vypadat další týden - ale co, peníze jsou a budou třeba. A volno se snažím využít co nejvíce to jde, proto se taky na blogu ukážu párkrát - i když bych to chtěla zlepšit. Dneska jsem se dozvěděla, že mě vzali i na VŠB. Což je sice fajn, ale mě už k ničemu - jsem rozhodnutá pro OSU, v pondělí mám zápis a strašně se těším. Nadšení možná během studia přejde (kdo ví), ale je to zase něco nového!Kvalita fotky stejně špatná jako kvalita laků z řady COLORAMA. Jsem z nich strašně zklamaná, i když je možné, že jsem si jen vybrala špatné odstíny. Sháněla jsem pastělově růžový a čekala jsem, že na nehtech bude vypadat tak, jako v lahvičce. Zdaleka ne - jedině po minimálně třech vrstvách (a hodně vrstev laku na nehtech moc pěkně nevypadá). Co nadělám, naštěstí nebyly drahé.


Jak jsem vám v minulém článku psala o nových miláčcích, tak to jsou oni! Šneci, které jsem strašně chtěla a jedna spolužačka byla tak hodná, že mi dva měsíční darovala. Nejsou obyčejní někde ze dvora a měli by při správném chovu vydržet několik let. Za ty dva týdny už strašně vyrostli, tak jsem jim pořídila velké akvárko a neskutečně mě baví je pozorovat, starat se o ně, krmit je... Mám asi zvláštní úchylku, nebo nevím. Moc lidí tomu nerozumí, co na nich vidím - jejich mínus :)


18. 6. 2013

18. června 2013 v 21:58 | XOXO |  - Writing

TAK JSEM SE DOČKALA!

a ani nevíte jaký mi spadl kámen ze srdce - PŘIJATA. Mám velkou radost, hlavně proto, že jsem se na přijímačky fakt připravovala a že to vyšlo. V pátek už si jdu jen pro vysvědčení do školy a konečně si můžu začít užívat PRÁZDNIN !!!


''Details of my bedroom''

16. června 2013 v 8:13 | XOXO |  - Writing
PS: mám doma dva nové ''africké mazlíčky'' můžete hádat jaké, haha :)

09. 06. 2013

9. června 2013 v 11:54 | XOXO |  - Writing
Ahoj, tak jsme se konečně dočkali slunečného víkendu a snad to ještě nějakou chvíli vydrží!
Náladu mám skvělou a to nejen díky počasí - mám po všech zkouškách (i když se mi poslední dva dny zdají sny jen o tom, že jsem je absolutně nezvládla :D), za chvíli mě už čekají prázdniny, za pár dní výplata a já si zase budu moct udělat něčím malým radost. Posledně jsem si udělala radost mobilem, který dělá super fotky, což je pro blogerku jedno z nejdůležitějších - mít nějaký normální foťák vždy při ruce haha..

Tak si zase po pár týdnech dáme mix fotek, které jsem během několika dní tak různě nafotila :)


Poruba ♥

někdy je radost mít doma kočky, které vysypou vše, co se dá

mistr kuchař?

jedno z nejchutnějších pití ♥ !

sister nightČím jsme si naposledy udělali radost vy? :)

Hlavně z hluboka dýchat

7. června 2013 v 9:44 | XOXO |  - Writing
Příjde mi, že dneska ten čas utíká rychleji než kdykoliv jindy.
Na jednu hodinu mám být ve škole a kolem půl druhé jdu na poslední ústní zkoušku. Úplně upřímně - mám strach. Je mi zle, nenávidím tyto situace. Ne že bych neuměla, ale znám se (bojím se mluvit nahlas, když si nejsem jistá). Navíc, když budu ve dvojici s někým úplně cizím z jiné třídy, s někým, o kom vůbec nevím jak na tom s angličtinou je a ani nevím, co od něj čekat.
Ať při mě stojí všichni svatí!

Tak to mám za sebou. Mám pocit, že speaking jsem zvládla dokonce lépe než písemné. Tak uvidíme,na výsledky si ještě počkám, teď už jsem jen ráda, že je vše za mnou !! :)


05. 06. 2013

5. června 2013 v 15:24 | XOXO |  - Writing
Ahoj, tak se to blíží. Rok utekl jako voda a zítra dělám(e) závěrečné zkoušky. Začínáme písemnýma, pak poslechem a v pátek šup na ústní. Zatím nervózní nejsem, ale tak povíme si zítra, to už mě úsměv přejde. Cítím se jako kdybych dělala podruhé maturitu z angličtiny (což pro mě mimochodem byl jeden z nejhorších zážitků života), ale snad to teď dopadne líp - nebo spíše - snad to budu psychicky zvládat líp. Co se týče zkušebních testů a zkoušení, které jsme dělali, dopadlo mi všechno hodně slušně, ale když se na člověku podepíše stres a nervozita dělá to taky svoje a člověk dokáže vyplodit věci, které by ho za normálních okolností ani nenapadaly.. Budu jen doufat, že to VŠICHNI dobře zvládnem a společně řeknem MÁME TO!


Co mě fakt vytáčí je, že doteď - ano DOTEĎ - přesně netuším, kdy bude speaking probíhat. V jednom e-mailu mi pošlou takový čas v dalším támhleten... a starej se. Ještě jsem teď volala do školy, kde mi řekli, že jsem zkoušku dokonce ani potvrzenou neměla (i když jsem ji potvrzovala už asi 3x - jen tak mezi náma) a prý že takový chaos je každý rok. Tak to pěkně děkuji.


Příští týden bych se měla dozvědět i výsledky z OSU, tak jsem zvědavá. S procenty jsem sice spokojená, ale bůh ví jaký bude konečný percentil - no uvidíme :) Zatím mi nezbývá nic jiného než si držět pěsti a věřit, že to dopadne dobře!


A vy se zatím mějte hezky, i když počasí nějak nevychází...