........


Červenec 2013

29. 07. 2013

29. července 2013 v 23:18 | XOXO |  - Writing
Takže.. nechápu, jak to dělám, že mám otevřenou lištu NOVÝ ČLÁNEK už týden v kuse, ale nejsem schopna napsat jediné slovo. Řeknu vám naprosto upřímně, že má lenost někdy nezná meze. Sice jsem lítala všude možně, ale když jsem konečně došla domů a začala si užívat ten klid.... tak už se mnou nic nehne!! Musím se sakra polepšit, protože když mi na email přišla návštěvnost z minulý týden, tak mi došlo, že je něco špatně. A to mou vinou.
-------------------------------------

Mám už rozepsaný ten článek o pomaturitním studiu a snad ho dokončím co nejdříve. Teď se chci spíše zbavit přebytečných fotek v notebooku, tak šup sem s nimi tady.19. 7. 2013

19. července 2013 v 18:13 | XOXO |  - Writing
Ahoj, už dlooouho jsem nepřidala žádný článek na téma: oblíbené věci nebo co mám nového apod. Tak to tady shrnu tak nějak všechno do sebe a snad se vám článek bude líbit. Protože je teprve polovina července, tak zahrnu i věci, které jsem si oblíbila v červnu :) S otázkami (nebo kategoriemi, jak chcete..) jsem se inspirovala u Lovelyhair (což jste určitě poznali, hahah), ale některé jsem pozměnila, smazala a nebo naopak přidala :)

1. Co jsem sledovala v televizi nebo na internetu a na youtube

Po tom, co jsem se dodívala na The Carrie Diaries jsem nezačala sledovat nového nic, akorát se každou středu podívám na Pretty Lille Liars a tím to končí (no a když nemůžu usnout, tak se online dívám na Myšlenky zločince, přiznávám).
Co se týče TV tak se sem tam podívám na upíry (ano i s dabingem, který se mi zdál více než otřesný, ale začínám si zvykat) a zjistila jsem, že hodně věcí z II. série mi už úplně vypadlo z hlavy, asi se na ně fakt podívám od začátku, ať si všechno připomenu :) A každou neděli se s mamkou díváme v osm na Barrandově, kde vysílají příběhy podle skutečných událostí a některé fakt stojí za to...
Na youtube jsem nejčastěji sledovala kanál DailyMix.


12. 7. 2013

12. července 2013 v 16:12 | XOXO |  - Writing
Ahoj :) Tak je tady pátek a já mám konečně volno a trochu času. Dneska se asi zajedu podívat do Shopping Parku a snad si i něco odnesu. Taky mám v plánu koupit si nový mobil - sice jsem si kupovala nedávno a jsem s ním dost spokojená, ale začínám být nějak náročná a už by to chtělo i android :D no uvidíme, jestli se mi podaří ten co mám těď prodat :)

Taky už mi konečně přišly výsledky ze záverečných zkoušek, které jsem dělala někdy v červnu. Už jen aby konečně poslali ten certifikát!!! Jsem zvědavá, jestli se ho vůbec dočkám :D Co se týče systému Hello, bych se ani nedivila, kdyby mi ho neposlali -.-
Na co se podívat?

5. července 2013 v 0:35 | XOXO |  Filmy
Přemýšlela jsem, jak to trošku obměnit, abych tady pořád neházela dokola jen své fotky.. a napadlo mě přidat tři seriály, které teď sleduji (nebo jsem za poslední dny sledovala). Nepočítám teď Pretty Little Liars, The Vampire Diaries atd. protože tyto seriály už sleduji dlouho a dobře o tom (teda pokud tady nejste poprvé) víte :)

Co mě absolutně zaujalo je seriál The Carrie Diaries!
Zatím je natočená jen první série (kterou jsem shlédla během 3dnů?) a nemůžu se dočkat druhé, která bude někdy okolo podzimu. Hlavní hrdinka se sice jmenuje Carrie Bradshaw, ale se seriálem Sex ve městě si to nespojujte, byli byste akorát zklamaní, je to úplně o něčem jiném :)
UPOZORNĚNÍ: Úvodní monolog, který je na začátku každého dílu je maximálně nakažlivý - říkám si ho v hlavě i několikrát denně, a to už se na ten seriál přes týden nedívám!