........


Říjen 2013

NO MIRROR MAKEUP CHALLENGE, VIDEO!

28. října 2013 v 14:50 | XOXO |  Videa
Ahoj! Dneska tady pro vás máme slíbené video, o které jste si sami řekli :)

My si natáčení užily a dost se nasmály, takže tohle určitě zkuste taky, pokud na vás padne chvíle nudy, hahaa... Mějte se hezky, XOXO!!
Video pod perexem...

Nákupy kosmetiky a doplňků... říjen 2013

23. října 2013 v 11:27 | XOXO |  Beauty

Ahoj :) Co se týče kosmetiky, tak se v nakupování poslední dobou klidním, totiž ani nic nového nepotřebuji :) Ale přecejen se něco málo našlo :)V první řadě jsem nutně potřebovala stíny na obočí, protože se mi moje rozbily a na tyto jsem koukala už dříve. Jsem s němi spokojená a to stojí pár kaček a úplně mi stačí! V balení jsou i šablony na obočí, které jsou pro mě sice úplně zbytečné, ale pro vás, které nevíte, jaké stíny koupit, tak by se vám možná mohly hodit :) Používám ten tmavší stín.

Essence, 64,90 kč, Rossmann

Taky mi dochází rtěnka, tak jsem se šla podívat po nové. Chtěla jsem sice nějaký nude odstín, ale žádný, který by se mi líbil jsem nenašla... (nevíte o nějaké?). Tak jsem si vzala opět růžovou, ale vážně hezkou :) Ještě jsem ji nezkoušela, tak uvidíme, kolik toho vydrží!
Gabriella Salvete, ods. 18 Songo Rosa, 69,90kč Rossmann

Strašně se mi zalíbila o malá toaletka od Essence, sice nejspíše moc nevydrží, ale voní strašně hezky :)
Essence toaletní voda, Girls on Tour, 10ml, 89kč, Rossmann

Když jsem tak ''očuchávala'' deodoranty, nejvíce mi zavoněl obyčejný z Rossmannu, tak jsem ho prostě na zkoušku vzala :)
Synergen, Romantic Pearl 150ml, cca 35kč, Rossmann

A jako poslední tady mám dva doplňky, náramek s křížkama, který jsem si strašně oblíbila a 3 páry peříčkových naušnic, které určitě vynosím :)
Takko Accessories, PC 149kč, koupeno v akci za 59kč

Takko Accessories, 149kč

A to je pro dnešek vše, až mi přijdou věci, které jsem si objednala z internetu, tak udělám článek s oblečením :) Hezký den! XOXOXO

20. 10. 2013

20. října 2013 v 13:51 | XOXO |  - Writing
Ahoj :) Tak se ozývám po pár týdnech a to jen kvůli vám, co mi píšete, abych něco přidala - což mě těší, protože ruku na srdce na to opravdu poslední dny se... kašlu. Vůbec to není tím, že by mě blog přestal bavit, to právě že naopak (nápady na články mám, pořád přemýšlím co bych změnila atd), ale holt školy mnoho. Nechci se vymlouvat na školu, zase tolik času nezabírá, ale spíše díky ní, přicházím o energii, protože po mnoha letech se musím fakt intenzivně připravovat a pořád jsem se do toho režimu nějak nedostala a příjde mi, že je toho najednou strašně moc a váážně obdivuju ty, kteří to zvládají s přehledem. A proto si tolik vážím těch, co mi i přes to že nemám čas píší komentáře, vzkazy na facebook nebo na email, hrozně mě to povzbuzuje a moc vám děkuji. Už jsem i díky tomu přemýšlěla nad nějakou malou odměnou pro vás ty, co je pořád baví můj blog a zároveň mě podporují ve všem co dělám i když mě v podstatě neznají!


Abych tak nějak dohnala všechno co se za těch pár dní událo tak se tu trošku vypíšu. Minulý týden jsme se třídou jeli na ''adapťák'' což na vysoké není tak běžné, ale my to měli jako povinný seminář. Jeli jsme do Bílé kde jsme se ubytovali v hotelu Pokrok. Pokud přehlídnu to, že nám v pokoji netopili a my musely spát v mikině a hrubých ponožkách a domů jsem přišla totálně nachlazená !!! .. tak to bylo super. Ani ne kvůli samotnému adapťáku, ale spíše díky lidem tam. Spolužáci, co jsou pro každou hru a srandu, lezli jsme o půl noci po lanové opičí dráze pro děti, hráli jsme snad každou blbost, co nás napadla no prostě to bylo fajn :) Jídlo sice taky žádná sláva (narvat nám do žaludku na večeři knedlíky a zelí? to jsem nezažila :D) ale přežít se do dalo. Náplní adapťáku byly přednášky o praxích, co nás čekají a hodně mě to zaujalo tak jen doufám, že všechno zvládnu abych se jich vůbec dočkala.
V neděli jsme jeli domů a já pak hned jela na oslavu ségřiných narozenin. Na narozeniny jsem ji dá se říct překecala k tomu, že ji nechám udělat piercing do pupíku :D Přemluvit se naštěstí nechala, tak snad toho nelituje :P


Poslední takovou novinkou u mě je to, že jsem začala doučovat (abych toho nááhodou neměla málo :D) baví mě to, a doufám, že to i nadále pošlape tak, jako to jde teď. Jako praxi si taky můžeme vybrat doučování, tak už budu mít alespoň nějaké zkušenosti předem :)


Tak se zatím mějte hezky a já se budu těšit na vše komentáře, dotazy nebo připomínky, prostě na cokoliv!!! Pac a pusu

1. 10. 2013

1. října 2013 v 21:52 | XOXO |  - Writing
Ahooj, sice jsem říkala, že jako další bude článek o kosmetice, ale to nejde.. potřebuju se vypovídat a to TEĎ a HNED. Jak mnozí víte, minulý týden mi začla škola a řeknu vám, že zatím se děsím.. Ne že bych to nezvládla, to si nemyslím, ale tolik informací, kolik do nás naházeli během pár dní, to je masakr. Vůbec nejsem zvyklá se pravidelně učit, číst odbornou literaturu nebo dokonce psát několika stránkové eseje v cizím jazyce. Několik témat na seminární práci už mám zadaných a o daných tématech zatím nevím vůbec nic.. třeba tak těžké nebude, ale tím, že vůbec netuším jak to chodí nebo jak to má vypadat mi to příjde snad až nemožné. Jenom doufám, že se do 'vysokoškolského tempa' rychle dostanu a všechno pojede jak má.. Ale hezky od začátku..


V pondělí mě čekala úplně první přednáška (obecná a vývojová psychlogie) - učivo mi přišlo zajímavé, i co se týče seminárky tak téma mi vyhovuje, ale o to horší to bylo v úterý (dějiny soc. pedagogiky). Je všeobecně známo, že NENÁVIDÍM vše okolo historie !!! Ono učivo samo o sobě ještě ok, ale dostat na seminárku téma o polském pedagogovi, o kterém není na internetu ani slovo a jeho jediná kniha se dá sehnat pouze ve slonvenštině, tak to jsem zase vyhrála. Ale co, nejen, že se přiučím ohledně sociologie, ale taky si procvičím jazyk našich milých sousedů.

Ve středu byla imatrikulace aneb slavnostní přijetí studenta na VŠ,kde jsme všichni přišli slavnostně oblečení, slíbili kdesi cosi a šli domů.


Čtvrtek se dá označit za nejnáročnější (alespoň pro mě), protože předmět Výchova ve volném čase je zaměřený především na děti. Vymýšlet programy na tábory, mít praxe ve školních družinách nebo diagnostických ústavech... i když, možná mě to bavit bude :) V pátky naštěstí školu nemáme, takže super.


Taky jsem se rozhodla vzít si k angličtině ještě španělštinu. Dneska jsme měla první hodinu a učitel přišel a začal si mluvit a mluvit... česky nepadlo ani slovíčko, takže jsem musela improvizovat a přemýšlet co po mě chce a co odpovědět :D Aleee je fajn, to jo.. Taky pravda, že takhle se člověk naučí nejvíc - protože musí. A dokonce mě pochválil za to, jak jsem přečetla malý článek haha :P Jazyk je to fakt zajímavý, tak doufám, že mi nebude dělat žádné větší problémy :))


Tak to by bylo asi vše.. popsala jsem pouze první pocity, tak jsem zvědavá, jak to všechno bude probíhat :) Za dva týdny nás čeká adapťák, tak na to se těším, huuu...

DALŠÍ ČLÁNEK SI ODHLASUJTE V ANKETĚ !!!

Protože já bych se k tomu jinak zas nedokopala, protože se nemůžu rozhodnout, čím začít....

Hezký večer, XOXOXOXO