........


Listopad 2013

SHOPPING LIST

25. listopadu 2013 v 8:01 | XOXO |  Fashion

aneb co si ''potřebuji'' koupit

Ahoj, dneska s takovým rychlým a přehledným článkem o tom, které věci mám v plánu si teď pořídit. Dělat wish listy mi prijde zbytečné, jelikož věci, které bych si opravdu přála si stejně nekoupím a ani je nedostanu od nikoho jiného :D
Tak jdeme na to...

Follow me on Facebook! @xoxogossipgirl.blog.cz

Nástěnka

23. listopadu 2013 v 19:29 | XOXO |  - Writing
Ahoj, dneska jak jsem se odpoledne nudila, tak jsem si zase vystavila pár věcí na nástěnku, abych si oživila volné místo na stole. Pobrala jsem pár maličkostí, co mi něco připomínají nebo se mi prostě líbí a začla tvořit :)
Tak jen tak pro ukázku, hezký večer, XOXOXO
21.11.2013 xx

21. listopadu 2013 v 19:43 | XOXO |  - Writing

Ahooj ♥

Další týden školy konečně za mnou, i když učení je pořád až dost - s tím se holt musí počítat, že se s náma nikdo párat nebude. Na úterý jsem si zapsala zkoušu z dějin výchovy, tak se snažím naučit co se dá a snad to nevzdám a hned ten první termín zvládnu, ať mám alespoň jeden předmět z krku.
Zima se blíží, venku už je celkem chladno a já pomalu přemýšlím, co na sebe si ještě pořídit. Potřebovala bych nějaké boty a nejlépe i bundu, ale uvidíme.. mám v hlavě přesnou představu, jak by mělo oblečení vypadat a když nevidím nic stejného, tak se mi prostě nic jiného nelíbí - je to se mnou hrozné :D


a pár obrázků pro inspiraci, co by se mi například hodilo

Jinak se mám úplně super, až na to, že se snažím najít ještě nějakou brigádu aby byly nějaké peníze navíc.. Zatím se moc nedaří, protože mám úplně blbě rozvržené hodiny ve škole a snad to bude další semestr lepší, protože málokdo bude brát ohled na to, jak já mám nebo nemám školu.. Uvidíme, snad se poštěstí :)

Teď už si půjdu sednout k TVm popřemýšlet jak udělat další článek a jen odpočívat, tak se zatím mějte hezky! :)


8. 11. 2013

8. listopadu 2013 v 8:08 | XOXO |  - Writing

Heellooo everybody http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif
Konečně pátek, což pro mě už znamená víkend (škola mi končí ve čtvrtek), dneska budu akorát doučovat, ale pak už mám volno a klid - K O N E Č N Ě !!! Tento týden byl totiž vážně únavný.. Něchtělo se mi vůbec nic - hlavně co se školy týče. Neměla jsem toho sice moc, ale pár dní mi nebylo dobře a nechtělo se mi vstávat, oblíkat a už vůbec ne sedět, poslouchat, natož něco zapisovat :D lenost?
Teď už je ale nálada lepší - což si můžete všimnout hlavně díky tomu, že jsem se odhodlala napsat článek, haha :D Budu ale muset dohánět o víkendu, musím se doučit věci do španělštiny, začít překládat dokument o sociální práci v Anglii a hlavně se připravit na prezentaci seminárky do psychologie.. budu muset zamakat a doufám, že to zas nenechám na poslední chvíli! Nesmím!!


Ve volných chvílích, kdy jsem odpočívala jsem se zase začala dívat na seriál Sex ve městě, na který se můžu dívat pořád dokola a neomrzí nikdy!


Když už jsme u těch seriálů, tak konečně běží další série The Carrie Diaries, což je taky naprosto skvělý seriál :) Líbí se mi ta doba, ve které se děj seriálu odehrává, líbí se mi móda, scénář, hudba.. je to zase úplně o něčem jiném, než ostatní seriály a hlavní postava Carrie je tak roztomilá a pěkná, že to není možný :) Já bych seriál doporučila úplně všem, i když jsem zaslechla, že některé seriál nebavil (což nechápu)


To už bude asi pro dnešek vše, nenapadá mě, co víc bych napsala :) - to mě napadne zase až po tom, co článek zveřejním, jako vždy :D
Tak se mějte hezky, užijte si víkend! PS: mám v plánu sestříhat kratší ''funny video'' z různých videí, které jsem v notebooku našla, tak uvidíme, třeba se tu brzy nějaké objeví (?)
tak ahoooj, xoxoxo

LIEBSTER BLOG AWARD!

1. listopadu 2013 v 17:37 | XOXO |  Tags

Ahooj :) jak jsem tak přemýšlela, jaký typ článku přidám, tak mi hezky přišla pod ruku nominace (na blogu: dominikisek) na vyplnění takového tagu. Tento typ řetězáku jsem viděla poprvé a mám vyplňování a odpovídání ráda, tak jsem se na to hned vrhla!

PRAVIDLA:
  • Napiš o sobě 10 věcí
jsem z Ostravy
zbožňuji kočky
studuji pedagogiku
ráda vařím
oblíbený seriál je The Vampire Diaries
pořád něco ztrácím
chtěla bych potkat Cher Lloyd
miluji šampaňské
nebaví mě historie
na halloween jsem šla za kočku :D