........


Prosinec 2013


***** 24. 12. 2013 *****

24. prosince 2013 v 17:10 | XOXO |  - Writing

Přeji Vám všem krásné Vánoce! :-*

xoxoxo


20. 12. 2013

20. prosince 2013 v 0:26 | XOXO |  - Writing
Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif Tak konečně můžu říct, že mám do konce roku klid! Brigády do konce roku nemám, všechny zoušky jsem zvládla na první pokus a poslední dvě mě čekaj až v lednu, paráda!! Dneska jsem trochu pozměnila design, ale nic velkého :) Ale teď už šup na článek! Ukážu vám pár dárků, které mi udělaly radost - oni prostě ví, jak na mě! Tak se musím pochlubit :)))
No, co dodat. Vědí, že na taštičky jsem jednoduše ulítlá!

13. 12. 2013

14. prosince 2013 v 11:13 | XOXO |  - Writing
Ahooj, pro dnešek tady mám na ukázku pár věcí, které jsem si za poslední dobu koupila. Většina jsou věci, které jsem uvedla i v Shopping listu. Taky mám konečně nové booty, ale ty vyfocené ještě nemám, tak snad příště :)

Jako první, co jsem NUTNĚ musela mít byl diář na rok 2014 a našla jsem opravdu náádherný!! Tak snad ho budu pořádně používat a neskončí jako ten letošní někde v šuplíku, protože si všechno píšu do mobilu.. haha cca 150,-


8. 12. 2013

8. prosince 2013 v 10:43 | XOXO |  - Writing
Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif
Druhá adventní neděle, Vánoce skoro za dveřmi a já stále nemám ani jeden dárek - a co je horší, nemám ani nápady na dárky! V podstatě jako každý rok...

Včera jsem oslavila své 'už' jednadvacáté narozeniny a musím se pochlubit, že mám ve svém životě ty nejlepší lidi, kteří mi udělali úžasnou oslavu a překvapili mě krásnými dárky! Vážně tohle byly jedny z nejlepších narozenin, žádné lítání po klubech a jen být s lidma, na kterých vám záleží, co víc si přát :)


Taky jsem alespoň na chvíli přestala myslet na školu, která mě čím dál více stresuje... Zkouškové se blíží a já na učení nemám ani pomyšení, navíc, když už snad sto dní dělám zápočtovou práci do teorie sociální práce - 20 A4 překladu odborné cizohazyčné literatury? Kdo tohle vymyslel no moje nervy...
Už mám úspěšně za sebou alespoň zkoušku z Dějin sociální pedagogiky - předmět, který mě vážně nebavil, tak jsem šla na předtermín, ať to mám co nejdřív z krku :) Jsem překonala samu sebe..


Článek už mám jeden rozepsaný a fotek nafocených víc než dost, ale bohužel je teď škola fakt na prvním místě a já musím teď ty poslední dny makat.. během těchto dvou týdnů mě čekají ještě tři zkoušky a pak zbytek v lednu.. a já na učení moc zvyklá nebyla, tak mi to dává hodně zabrat, ale nápady na články jsou a snad se i brzo zveřejní!!

Tak hezký zbytek dne!!! XOXOXOXO