........


Leden 2014

Jak kryji kruhy pod očima

28. ledna 2014 v 11:17 | XOXO |  Beauty tips
Ahooj,
dlouho (hodně dlouho) jsem nepřidala nic do své kosmetické rubriky - tak to napravuji. Kruhy pod očima trpím od jakživa (není to sice až tak hrozné, ale ani na pohled pěkné). Proto se to snažím alespoň trošku zmírnit. Jak? To vám teď ukážu, není na tom nic složitého, co byste nezvládly i vy! :)

Postup se dozvíte v celém článku!


19. 01. 2014

19. ledna 2014 v 15:51 | XOXO |  Fashion
Ahooj :) Dneska trošku netradičně, protože bych vám chtěla ukázat e-shop, na kterém když jsem měla možnost si objednat tak jsem měla radost, protože mě věci strašně zaujaly - a myslím, že zaujme hodně z vás, protože pěkného prádla není nikdy dost! O to horší ale bylo si vybrat, protože se mi zalíbilo věcí více (ty nejlepší jsem vybrala a ukážu vám je tady).


Co se našlo v mobilu / foťáku

8. ledna 2014 v 21:14 | XOXO |  - Writing

Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif

Dneska jsem po delší době přetáhla fotky z mobilu do notebooku, tak vám tady nějaké hodím na ukázku :)
Posledním rokem se ozývám s nějakým deníčkem jen málokdy, tak bych vám chtěla říct, že se mám strašně dobře a vím, že tento rok bude skvělý nebo se pro to alespoň budu snažit dělat maximum, abych se měla ještě líp! Ve škole se daří (dneska jsem zvládla zkoušku o dost líp, než jsem předpokladala huuuu, tak mám radost). Teď budu zase doučovat a taky budu mít více práce u mamky, ale vůbec mi to nevadí, peníze jsou třeba a já si KONEČNĚ budu brzy kupovat svůj vysněný mobil, takže to bude pohroma, protože na instagramu to pak pojede o 100% víc, což se vám snad bude líbit :)


Prvně tady mám pár nových kousků oblečení. Některé už mám vyfocené nějakou dobu a dostala jsem to do pc až teď, ale nevadí :) Dva šátky, tílka, trička a legíny. A tričko I NEED COFFEE NOW! Zbožňuju, protože mě totálně vystihuje - a hlavně po ránu :D


Teď skočíme k fotkám vzpomínkovým. Mazel, který tak hezky spal, že jsem ho vyfotit musela! :D Další z jednoho dne v čajovně :) Nejlepší nudle na světě! Miluju s kuřecím masem a ananasem MNAM!!!!


tady moji miláčci .... ehm a já - fotka, když jsem se chystala na Silvestr


První dvě fotky ukazují, jak je u nás v Ostravě v lednu, haha... Pak jedna fotka tzv. slušnák na zkoušku :D a knížka, která mě v knihkupectví zaujala, nečetl ji někdo? Sice bych radši, kdyby byl nějaký film s tímto tématem, to by bylo něco pro mě! No jo, já a ty knihy....


To je pro dnešek vše, snad se vám článek s fotkama líbil a já vám přeju hezký zbytek dne! XOXOXO

Follow me on Facebook: @xoxo-gossipgirl.blog.cz
Follow me on Instagram: @martinaturcekova

ROZHODNĚ NE!! Tag

2. ledna 2014 v 13:51 | XOXO |  Tags
Narazila jsem na TAG, který jsem viděla poprvé a zaujal mě, tak jsem se rozhodla v něm pokračovat. Je rozdělen na 15 kategorií a ke každé z nich napíšete, co pro vás v této věci nepřichází v úvahu. Jdeme na to!