........


Březen 2014

Pár nových věcí

20. března 2014 v 7:00 | XOXO |  - Writing
Ahoooj,
dneska vám ukážu pár novinek, které jsem si pořídila (nebo dostala). Není toho moc, ale tyto články vás baví, tak proč ne :)

Potřebovala jsem deodorant a pořád nemohla najít žádný, který by mi fakt voněl.. až na tento Elite Models - Rio Glam Girl. Vůně popisovat neumím, tak se o to ani nebudu pokoušet, ale pokud ho někde uvidíte, určitě ho zkuste :)


PRAXE

16. března 2014 v 23:45 | XOXO |  - Writing
Ahooooj,
tak je to tady! Jedu na 14 dní na praxi na hory a mám z toho smíšené pocity.. na jednu stranu se těším, že vypadnu z Ostravy, ale nadruhou se bojím, co mě čeká. Snad to zvládnu, pokud chytím wifi, tak vám určitě budu házet fotky apod. :) A pokud wifi nebude, tak mám pro jistotu jeden článek přednastavený :)Mějte se zatím hezky a držte mi palce ať to s těmi dětmi zvládnu :D xoxoxo

Prodloužení řas

11. března 2014 v 0:04 | XOXO |  Beauty tips
http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif Ahoooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif
Jak někteří víte, Gabka se stále (narozdíl ode mě) věnuje kosmetice a už půl roku pracuje ve svém vlastním salóně (www.ameska.cz). Před nedávněm začala kromě všeho prodlužovat řasy metodou řasa na řasu. I když jsem měla teď svoje řasy oslabené, tak jsem si řekla, že za ni zajdu - protože je to přece Gabkaa a ta je spolehlivá a kdyby bylo něco špatně tak mi hned řekne a poradí co a jak. A musím říct, že jsem strašně spokojená a to tak, že to tady musím ukázat vám všem, haha :)


A taky byla tak hodná a poskytla mi pro vás čtenářky poukaz na 35% slevu na prodloužení řas!

Akce platí do 1.4.2014, tak pokud máte zájem objednávejte a místo původních 900,- zaplatíte pouhých 585,- :) Což se vyplatíííí http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif

Stačí, když poukaz vytisknete, nebo budete mít uložený v mobilu.

To je odemě (od nás) zatím všechno, určitě mi dejte vědět,jestli máte s řasy zkušenosti a pokud ne, tak už alespoň víte, kam u nás v Ostravě zajít, hezký zbytek dne, XOXOXO


1. 3. 2014

1. března 2014 v 11:39 | XOXO |  - Writing
Ahoooj ♥
Dívám se, že poslední článek jsem přidala naposledy před dvěmi týdny a je šílené, jak to utíká.. Příjde mi, že jsem nedávno nastoupila na VŠ a teď už dělám seminárky a práce na druhý semestr.. a ani se nenaděju a jsou tu další zkoušky.
Předmětů mám sice o něco míň, než v ZS, ale své volné dny si vyplňuju prací. Třeba minulý týden jsem byla na různých brigádách od pondělí do pátku - a že jsem byla vyčerpaná, ale aspoň bude fajn výplata a mám v plánu si koupit vysněné boty, které jsem snad dva roky chtěla a teď jsem je našla na jedné stránce v mé velikosti (snad tam do výplaty vydrží!!!).


Foto aneb škola vysokoškoláka. Řeknu vám, že ve středy absolutně 'umírám'. Je hrozné, jak jsem si za ten rok na pomaturitním studiu odvykla vstávat a sedět několik hodin po sobě ve škole. Vstávat v šest a VYDRŽET 3 přednášky za sebou je pro mě nadlidský výkon :D Opravdu obdivuju ty, co zvládají školu od rána až někdy do sedmi do večera, to se mi snad OBLOUKEM vyhne :D Ale předměty v tomto semestru jsou celkem fajn - teda až na literaturu, já nejsem zrovna ukázkový čtenář, navíc, když máme povinnou literaturu pro děti a mládež, ojej.. jsem zvědavá, kolik jich přečtu (a tohle si snad nepřečte profesorka, haha).

Taky teď mám hodně zařizování ohledně školní praxe. Na začátku semestru jsem si vybírala, že chci praxi v dětském domově, ale to nakonec odpadlo a jedeme na 13 dní na ozdravný pobyt do Beskyd se základní školou. Mým úkolem je zařídit aktivity na odpolední a večerní program pro děti, ale taky prý máme možnost jim dělat dozor v solných jeskyních, bude výlet na Lysou apod. takže na to se těším, protože jsem strašně dlouho nejela někam do přírody. Mám v plánu hodně fotit a strašně si to užít, i když mám strach, že to s těmi dětmi bude možná těžké, ale snad to zvládnem :) Chtěla jsem psát i články, ale není jisté, zda tam bude wifi, takže kdyžtak až dojedu hodím o všem info. A co je úplně nejlepší, praxi máme mít 26 hod a tím, že tam budeme skoro dva týdny, nám ostatní dny proplatí + máme dopravu, stravu a všechno zdarma. Ideální, jak spojit příjemné s užitečným :)