........


Duben 2014

27. 4. 2014

27. dubna 2014 v 15:09 | XOXO |  - Writing
Ahooj <3

Ani si nedokážete představit, jak jsem ráda, že už je venku krásně! Teda pokud nepočítám, že mám zase z balerín puchýře, protože si moje nohy musí po zimě zase zvyknout... klasika. Dneska si zajdeme s Barčou na brusle a těším se mooc, protože nám konečně vyšlo počasí! A já po několika měsících brusle opráším - sportem ku zdraví, haha.


Taky jsme s holkama byly v ZOO - jak já miluju zvířata, bych tam mohla být pořád!! Sice jsme si vystály pěknou frontu (asi nikdo neslavil velikonoce - byly jsme v ponděli dopoledne)ale stálo to za to, hledaly jsme vajíčka v trávě a trošku se vrátily do dětských let, ale tak musí být :D <3


Noo a jinak letní semestr se pomalu blíží ke konci, už mám za sebou dvě zkoušky (a myslím, doufám, že úspěšně - výsledky ještě nemáám) a pár jich mám ještě před sebou, ale hodně hodin nám teď už odpadá, takže bude klid na učení, práci, volný čas a taaaak..
Na telefon jsem si teď objednávala kryt na mobil, který jste mohli vidět na instagramu a který se mi strašně líbí, tak přemýšlím, že si stáhnu nové ikony na telefon, nějaké zebrované, aby mi ladily :D teďkom mám sáhnuté ve stylu vintage.. já jsem na toto úchyl, pokud se dá někde nastavit vzhled, tak ho hned měním podle sebe :D


A to bude asi zatím všechno, mějte se kráásně a maturanti všchno zvládněte, když si vzpomenu na sebe před dvěmi lety tak mě otřepe, maturitu jsem zvládala psychycky fakt špatně, a o to víc se divím jak dobře (zatím, musím zaklepat) zvládám zkoušky na vysoké :)

NOVINKY :)

22. dubna 2014 v 10:40 | XOXO |  Fashion
Ahoooj 💗
Dneska tady pro vás mám zase pár mých nových věcí, které jsem si pořídila. Fotky mám nafocené už pár dní, mezitím jsem si ještě něco přikoupila a čekám až mi z internetu dojdou hodinky a kryt na mobil, ale o tom zase jindy :)
Nic moc toho nestíhám, já už mám zkoušky, SNAŽÍM se něco naučit a je to šílené, že další půlrok už bude za mnou..

Taaak jako první tu mám svetřík s kamínky na ramenech, který je úžasný! Hned semi zalíbil v Shopping Parku, kde neměli moji velikost, ale slečna u pokladny byla hodná a řekla mi, že v Karolíně poslední kusy mají, tak jsem si pro něj šla a modlila se, aby ješte byl... A BYL! Zbožňuju strašně tenhle svetr aach jo, všechno co se třpytí, po tom já hned skočím :D


Aaaaaa jak dlouho jsem se načekala, než jsem je našla!!! Boty na zlatém klínu, chtěla jsem původně béžové, ale i za tyto hnědé jsem ráda, protože jsem je vážně chtěla strašně moc!!

Bylo nebylo...

3. dubna 2014 v 13:00 | XOXO |  - Writing
... přežila jsem svou první praxi na VŠ. Původně jsem vám chtěla přispívat pravidelně už z pobytu, ale nebylo pomalu jak. Mnoho práce a když se teda našla chvilka klidu, tak jsme odpočívaly (nejlépe spaly!) a nebo pro změnu nešla wifi.. prostě pech!

Více o praxi a fotky v celém článku :)