........


Květen 2014

20. 5. 2014

20. května 2014 v 17:36 | XOXO |  Beauty

Ahoooj, je to tak! Už jsem byla bezradná, co s mými vlasy, které jsem měla zničené a bez úprav a různých serepetiček na vlasy nevypadaly vůbec hezky... Tak jsem se po dloouhé době rozhodla navštívit kadeřnici. Měla jsem představu, jak to chci - odbarvit konce a sjednotit zesvětlené vlasy tak, aby měly všechny stejný odstín. A povedlo se!! (na této fotce mám vlasy sčesané na bok, tak vypadá,že mám světlé všechno, ale nee, to dělá jen fotka a vlasy na bok - aaaaby bylo jasno).

Byla jsem v salónu Ameska (jak někteří víte, salón mé nejlepší kamarádky), kde už i kromě kosmetičky je právě i kadeřnice a co jsem viděla fotky tak moc šikovná, tak jsem si tam teda zašla s tím, že mi holky udělají celkovou proměnu - vlasy, řasy, líčení... a den jsem si strašně užila, protože jsem teď měla týden antibiotika + mám ve šole zkouškové, takže moc klidných dnů na takový odpočinek nemám.. A především, jsem strašně spokojená! Nechala jsem si taky ostříhat zničené konce a i když mám vlasy o nějaký ten kus kratší, tak jsem hrozně ráda, protože to vlasy oživilo a jsou na pohled i na dotek hezčí. Taky jsem se nechala vyfotit, ať vidíte, jak vypadaly předtím a jaké jsou teď.. no porovnejte sami!

2. 5. 2014

2. května 2014 v 14:46 | XOXO |  - Writing
Ahoooj <3

Tento týden jsem měla ve škole celýý volný, v pondělí jsem přednášku vynechala, protože jsem měla hodně zařizování okolo praxe, šla jsem si pro hodnocení a pak ho musela zanést do školy, aby mi pak hezky za to dvoutýdenní utrpení zaplatili :D Stipendium sice dojde až v červenci, ale i tak, alespoň z té praxe něco mám (kromě ujištění, že učitelkou a ani vychovatelkou prostě nikdy nebudu). Pro druhák jsem si vybrala teď praxi v Klokánku, tak na to jsem zvědavá :)

V úterý jsme s Gábinkou jely do Prahy na školení kvůli brigády a výlet to byl strašně fajn, ve vlaku jsme se doslova přežraly (croissanty, dortíčky, těstoviny, sushi...) a zkracovaly si cestu hraním hry Plants versus Zombies 2, kterou má Gabka v tabletu a mně nejde do mobilu stáhnout :( a nechápu proč!!! :D Po školení jsme se šly projít po Václaváku, procházely obchody (kde jsem si nic nekoupila, protože mě nic nezaujalo) a v osm hodin jsme jely domů.
Co se brigády týče, tak už teď v neděli budu v drogerii v Shopping Parku v Ostravě a můžete se odemě nechat zdarma nalíčit novými výrobky od L'oréal :) aaaa strašně se na to těším! <3

To je odemě pro dnešek všechno, můžete mi do komentářů napsat, jaké hry v telefonu máte, protože já jsem mania a furt bych něco hrála a už nevím co!! :D Děkujii a mějte se krááásně, xoxoxo