........


Červenec 2014

Když se pro krásu 'musí' trpět...

14. července 2014 v 11:52 | XOXO |  Beauty tips
Ahooj,
dneska jsem tady s takovým spíše upozorňujícím článkem, kde popíšu svou bohužel špatnou zkušenost s prodlužováním řas. Myslím, že článek může být užitečný pro všechny, protože se to může stát komukoliv a vážně to není nic příjemného..
A ráda bych také slyšela váš názor, popřípadě zkušenost :)

Jak víte, chodila jsem nějakou dobu na prodlužování řas - metodou řasa na řasu. Při posledním doplnění mě ale oči začaly štípat a otékat, ale nevěnovala jsem tomu moc velkou pozornost, protože jsem zrovna byla nachlazená a říkala si, že to možná bude tím. Když ale ani další den svědění nepřestalo, tak jsem začala projíždět internet a vše nasvědčovalo tomu, že jsem nejspíše dostala alergii na lepidlo. Četla jsem mnoho článků, diskuzí a názorů a rozhodla se řasy sundat a dát si od prodlužování měsíc-dva pauzu, aby si oči odpočinuly.

Pak jsem to teda riskla znova, protože některým slečnám se po pauze už oči zklidnily a další prodlužování už proběhlo v pohodě. Už jsem nebyla nemocná a tak jsem si říkala proč to nezkusit. Hrozně jsem si na ně totiž zvykla, je to pohodlné a nemusíte se v podstatě vůbec líčit, což mi vyhovovalo. Řasy byly po nanesení krásné!! Necítila jsem žadné příznaky alergie a byla jsem ráda, že je to teda snad za mnou..

hned po nanesení

Ale bohužel...

7. 7. 2014

7. července 2014 v 12:32 | XOXO |  Videa
Ahooj,
tak jsem dneska dodělala další video. Objednaly jsme si s Gabkou něco málo z Elfu (http://www.elfkosmetika.cz/) při nákupu nad 400,- bylo poštovné zdarma, tak proč nezkusit :)

Předem se omlouvám za kvalitu, chtěly jsme točit doma, ale mně bylo nějak zle a Gabka taky byla zrovna nemocnáá.. tak jsme to nakonec jen rychle zfoukly v autě.. ale tak alespoň pro představu, co jsme si objednaly, jaké jsou naše první dojmy z této levné kosmetiky apod. :)

Mimochodem, dneska nastupuju do nové prááce, tak mi držte palce, ať se mi daří a zvladnu svůj první den :)


SLEDUJTE!! Právě u mě na probíhá #30happydays: instagram.com/martinaturcekova

The best of ll červen 2014 ll

3. července 2014 v 18:18 Tags
Ahoooj, je začátek nového měsíce, a tak jsem se rozhodla, že udělám článek na top věci za měsíc červen. Koukala jsem zrovna na video od LovelyHair, která má hezky udělané kategorie, tak jsem se inspirovala, některé si od ní půjčila a některé zase přidala :)


Více v celém článku! :)