........


Srpen 2014

19. 8. 2014

19. srpna 2014 v 17:05 | XOXO |  - Writing
Ahoooj, pořád tady u nás jen prší a dneska mám den volna, takže ideální příležitost to tady trošku vzhledově pozměnit a konečně zase něco napsat :)

Hned na úvod, prázdniny jsem si zatím užívala skvěle, i když jsem nebyla na žádné dovolené u moře, tak pořád bylo co dělat. Několikrát týdně chodím do práce, když mám day off tak jsem něco podnikala a nebo jen tak odpočívala doma a nabírala síly na další dny, protože to střídavé počasí moje imunita moc nezvládá, ale tak všechno se musí zvládnout!
Taky jsem narazila na seriál Once Upon a Time, ke kterému jsem se dloouho dokopávala a teď jsem na něm fakt závislá :D Celý seriál mi příjde strašně pěkný a zárověň napínavý a nikdy bych neřekla, že mě bude takhle bavit! Už jsem v polovině druhé série a doufám, že tento seriál ještě neskončil a pořád se natáčí (zatím jsem to nijak nezjišťovala).. No jo, seriálový maniak jsem byla vždycky a asi pořád budu :D


A co je ještě nového? Na asku se to už probíralo, ale kdo neví, tak jsem se zase zbavila světlých vlasů a dala jsem si opět tmavší. Ombre bylo sice fajn změna, ale já se v tom moc necítila, prostě jsem tmavý typ a v hnědých se cítím lépe :)
Taky si plánuji koupit nový mobil, ale pořád se nemůžu rozhodnout, jestli Android nebo Win8, na recenzích se dočtete jednou to podruhé tamto :D Ale jak vidím, jak semi android teďkom celkem seká, tak přemýšlím o změně, ale zase vůbec nevím, jaký telefon (ono mi jde taky i o vzhled, že jo).. nemáte nějaký tip? :)
A jinak ješte co se týče blogu, mám připravené fotky ke článku 'Co jsem si pořídila', oblíbené outfity a taky jsem našla v notebooku ještě nějaké videa, která jsem nesestříhala, tak snad se máte na co těšit :)