........


Březen 2015

Odezírací CHALLENGE I Pokračování

27. března 2015 v 8:32 | Martina Turčeková |  Videa
Ahoooj, obyčejný článek jsem tento týden nějak nestíhala, navíc na mě něco leze a v práci celý víkend budu už od odpoledne, tak vám to nahradím alespoň pokračováním videa :)

V této druhé části už se snažíme opakovat přesně to, co nám ta druhá řekne a jak sami uvidíte, moc nám to nejde :D

Mějte krásný víkend!!! XOXO

Spusťte spíše přes youtube
ODKAZ NA VIDEO: Odezírací CHALLENGE
Odezírací CHALLENGE I Video !

18. března 2015 v 11:51 | Martina Turčeková |  Videa
Ahoj, jsem tady se slíbeným videem - tentokrát s Gabkou, ve kterém jsme natočily 'Odezírací Challenge', kterou jste už určitě u pár youtuberů viděli :) Video jsem rozdělila na dvě části, protože jinak by mělo asi 10 minut a mě více baví videa kratší a alespoň se pak můžete těšit na druhou! V této první části jsme si daly za úkol na dané otázky odpovídat a jak nám to šlo? Posuďte sami :D

Jinak jsme natáčely na GoPro kamerku, takže je rozlišení trošku jiné, ale aspoň je kvalita lepší, takže sleduje v HD! :)

Spusťte spíše přes youtube
ODKAZ NA VIDEO: Odezírací CHALLENGEDetails of my bedroom UPDATE 2015

17. března 2015 v 20:30 | Martina Turčeková |  - Writing
Ahoj, mám tady malý update detailů mého pokoje, protože za tu dobu, co jsem tady nebyla se zase pár věcí pozměnilo :)

Pohled když vejdete do pokoje

Postel a mé dva nejoblíbenější polštáře - zebrovaný z Jysk a chlupatý, který se jednu dobu prodával v Intersparu a je to ten nejpohodlnjší polštář na světě!

Můj parapet, který snad nesmí být nikdy prázdný. Uprostřed mám svítilnu, kterou jsem sháněla strašně dlouho a v NanuNana jsem ji konečně sehnala!!! A samozřejmě nesmí chybět svííčky..

Pár náhodných faktů o mně - video TAG

14. března 2015 v 12:04 | Martina Turčeková |  Videa
Ahooj, věřte nevěřte na asku mi chodilo několik dotazů, ať teda natočím nějaké video a tak jsem prostě vstala, sedla před telefon, něco si mluvila sestříhala a video je na světě! Musím říct, že je to strašněj nezvyk točit něco sama, ale docela mě to bavilo a každý nějak začíná a kdybych se rozhodla točit něco pravidelně tak věřím, že se to bude časem jen a jen zlepšovat :) Samozřejmě budu ráda za jakékoliv vaše reakce, abych věděla, zda v tomto má cenu pokračovat. Popřípadě i připomínky co zlěpšovat atd. které můžete psát taky do komentářů nebo na ASK/xoxogossipgirlblog.
PS: video můžete hodit i do lepší kvality :)

Tak se mějte hezky a těším se na vás u dalšího článku! XOXO


10. 03. 2015

10. března 2015 v 23:09 | Martina Turčeková |  - Writing
Ahoj, jak už jsem psala na asku, včera jsem se dívala na své staré videa s Gabkou a strašně mě rozesmály (ano, směju se vlastním vtipům, who cares :D) a tak jsem si jen tak pro sebe sestříhala pár momentek z videí, které mi vždycky zlepší náladu a tak jsem se rozhodla vám to tu hodit taky. Je možné, že to nikoho nerozesměje, protože to chápeme hlavně my dvě, ale co
Don't worry be happy, uuuu
Hezkej večer, XOXO

9. březen 2015

9. března 2015 v 18:09 | Martina Turčeková |  - Writing
Ahooj, svůj úvodní článek po své pauze pojmu spíše jako informační, kde vám z části popíšu, co se se mnou vlastně stalo a mé měnší plány ohledně blogování. Takže pokud někoho zajímá spíš článek plný fotek apod. tak si počkejte na nějaký další :)

Ani nevím jak začít, je toho tolik co bych Vám tady chtěla napsat, abych tím dohnala všechno co jste během mé pauzy prošvihli, ale zase ne vše se mi chce řešit takhle veřejně a snad mi to i odpustíte, každopádně jsem zpátky a za to chci poděkovat hlavně některým z vás, kteří mi na asku psali ať nekončím, ať zase něco napíšou, že na můj blog chodí i když nepřidávám a dokonce čtou i staré články! Což potěší strašně moc, jelikož jeden z důvodů proč se mi upřímně ani nechtělo zase blogovat byl ten, že jsem si říkala, že své 'úspěšné období' mám už za sebou a můj blog už stejně nikdo nečte - a ruku na srdce, ani se není čemu divit, když jsem přidala článek jednou za měsíc (a to když se poštěstilo) a dneska je to vlastně něco málo přes čtyři měsíce od mé poslední aktivity tady a mezitím, co jsem se vám neozývala se v mojem životě stalo pár změn a s některými z nich bych se s váma ráda podělila - když už jste teda chtěli ať bloguju, tak si teda užijte hned ze startu měnší počtení, haha..
Abych řekla pravdu, nezměnilo se jen pár věcí v mojem živote, ale změnila jsem se i já sama. Ani nevím, jak to začalo, ale po špatnějším období, které jsem měla jsem se rozhodla že taková být (a hlavně že takhle se cítit) dál už nechci.. Nešlo to ze dne na den, ale postupně. Hodně mi k tomu pomohla i moje kamarádka Barča, se kterou se známe už déle, ale není to zas tak dávno, kdy jsme se začaly bavit fakt hodně a byla se mnou právě i v té době, kdy mi bylo nejhůř a ať jsem udělala sebevetší blbost, řekla svůj upřímný názor, ale nikdy mě neodsoudila a vždycky mě upozornila na to, jaký člověk jsem a ať si to konečně uvědomím a v té době mi to začlo docházet a řekla jsem si, že si přece musím vážit sama sebe a že pro to něco udělám... V první řadě jsem se konečně naučila být pořádně upřímná a říkat narovinu ostatním, když se mi něco nelíbí a přestala se bát jejich názoru na mě. No co, chtějí mít problém, tak ať mají.. pro mě je důležité, že se pak budu mít dobře já a nebudu v sobě nic dusit a dělat, že je všechno ok, když není. Taky jsem trošku změnila okruh lidí, se kterými se vídám a nějak pomalu, ale jistě se přestala více bavit nebo stýkat s lidmi, kteří mě něcím štvali, se kterýma jsem si nerozuměla a nebo kvůli kterým jsem někdy mívala právě tu špatnou náladu. Sice mi to přišlo ze začátku divné a nebylo to lehké, ale ani si nedokážete představit, jak se ve vás odrazí to, s kým trávíte čas. Sama vím, jaká jsem byla, často jsem měla blbé nálady, byla jsem urýpaná, unavená a vyčerpaná a nějak jsem si to asi ani neuvědomovala, to vidím až teď s odstupem času. Proč to vlastně píšu? Protože jsem na hodně věcí kašlala (s tím souvisí také blog), zárověň se aji ze všeho tak trošku vypsat a jak jsem řekla, jsem upřímná a to chci být i k vám, protože nemám ráda, když někdo soudí, aniž by věděl podrobnosti.. A taky můžu potvrdit, že nikdy není pozdě ve svém životě něco změnit, abyste byli spokojeni.
Jak víte, od prázdnin mám stálou brigádu a ani si nedokážete představit, jak jsem ze začátku začala utrácet.. co tři měsíce nový mobil, oblečení jsem kupovala aniž bych ho vůbec zkoušela, kosmetika kterou ani nepotřebuju, jen se mi prostě líbil obal a na co jíst doma, když můžete jít někam do restaurace, že jo.. A pak jsem se třískala do hlavy, jak rychle výplata zmizla a proto jsem si na Nový rok dala předsevzetí, že začnu šetřit a dala jsem si přesné cíle na co. Jako první, jsem si udělala pokladničku na prázdniny. Nepřemýšlím nad tím, kam nebo s kým pojedu, prostě chci mít a až budu chtít, tak odjedu a udělám si hezkou dovolenou, na kterou si našetřím sama!
Taky jsem se konečně po několika letech rozhodla, že si konečně nechám nasadit fixní rovnátka (s čímž taky sovisí šetření, jelikož to není zrovna levná záležitost). Rovnátka jsem chtěla už dloouho, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala a teď jsem si řekla, že když změny v životě, tak pořádné a hlavně užitečné! A taky je to jedna z věčí, díky které vím, že budu ještě spokojenější, než teď jsem a zbavím se další věci, která mě trápí!! UŽ ZA 10 DNÍ, juhuuu!
A další změny jsou spíše vzhledové a kterých jste si asi všimli, třeba na instagramu :) Byla jsem dvakrát na promelírování, což pro mě byla zase docela velká změna, ale jsem teď spokojená a líbí se mi to, navíc jsem si koupila pravé remy clip-in, které mi úplně perfektně sedí odstínem, takže jsem je nemusela nijak víc obarvovat. Chodím pravidelně na solárko a co bych chtěla začít cvičit, ale k tomu se nedokopu asi nikdy v životě :D lenost vítězí..
A jako poslední, co se týče blogu tak mám naplánovaných pár článků, ale taky bych ráda věděla, co by zajímalo vás ať mám inspiraci a hlavně dělám něco, co vím, že vás zaujme :) Taky se odhodlávám k natočení videa, jedno téma už bych měla a na další mi můžete nápady psát taky.. Buď tady do komentářů, nebo i na ASK/xoxogossipgirlblog,
kde můžete psát dotazy okolo všeho možného. Tak já pro dněšek končím, a brzy u dalšího (už snad né tak rozepsaného a věřím, že únavného) článku! :) XOXO

PS: snad se vám líbí nový vzhled blogu! :)