........


Říjen 2015

30. 10. 2015

30. října 2015 v 18:15 | Martina Turčeková |  Tags
Ahooj všichni! :)
Když jsem jen tak brouzdala po netu a narazila na tento tag, musela jsem se do něj hned vrhnout. Každý, kdo mě aspoň trošku zná ví, že co se týče doplňků jsem do nich úplný blázen! Tak jdeme na to. :)


23. 10. 2015

23. října 2015 v 10:48 | XOXO |  - Writing
Ahoj všichni! :)

Přišel podzim a mně se automaticky nic nechce. Mám pocit, že nic nestíhám a nemám čas na věci, které bych dělat chtěla. Říkám tomu každoroční podzimní deprese (i když s významem slova deprese to v podstatě nemá nic společného, ale co).
Vždycky jak vidím na youtube TAGY ve stylu - I LOVE FALL - úplně to přeskakuju, protože bych z fleku mohla vymyslet milion věcí na téma I HATE FALL. Ale dost, nepíšu článek proto, abych si v něm jen stěžovala. I když abych řekla pravdu, je to docela uvolňující :D


Začnu hezky popořádku - třeba ŠKOLA. Sice nemáme moc předmětů, ale to nemění nic na tom, že se mi nechce. Musíme zařizovat praxi, kterou budeme mít až v Dolním Benešově a klasicky vytvořit ceodenní programy pro děti. To ale nějak zvládnem, už jsme měly praxí tolik, že ta POSLEDNÍ (konečně) už uteče jako nic. Dále se blíží termíny seminárek a o tom, že bych měla dělat bakalářku ani nemluvím. Když to teď tak píšu dohází mi, že už to celkem přestává být sranda. Může mi někdo poradit, JAK se k tomu mám dokopat dříve, než vykopou ze školy mě? (ok, to přeháním, ze školy bych se nikdy vyhodit nenechala).

Taky jsem začala chodit do autoškoly (hurááá). Mluvila jsem o tom tak dlooooouho a konečně je to tady! A nelituju toho ani trošku. Sice musím stíhat jízdy, ale to se dá zvládnout a neskutečně si to užívám. Zatím jsem měla jen dvě jízdy v provozu a i když mi auto párkrát chcíplo na semaforu nic si z toho nedělám, nestresuju se a říkám si, že jsem tam od toho, abych se vše pořádně naučila a na další jízdě to zase bude o něco lepší (tímto se omlouvám všem ostravským řidičům, kteří jeli za mnou a museli mít solidní nervy). :D Neskutečně se teším, až to bude za mnou a až jednoho dne budu mít auto a budu moct říídit! Hlavně teda z práce, ze které ty cesty tramvají v ranních hodinách nejsou zrovna nejpohodlnější.

Když už jsem u té práce, tam je to teď taky zábavné ('velmi'). Je nás teď málo, takže když chci jít brzo domů, nejlépe abych přišla o dvě hodinky dřív - ale už jsem si na to nějak zvykla. Na co se ale těším je Halloweenský turnaj, který bude stejně jako loni a my dealeři můžeme alespoň na jeden jediný den sundat ty otravné bílé košile a vyřádit se na kostýmech. Já už mám svůj v hlavě vymyšlený (teda spíše jen make-up) a jen doufám, že k němu seženu oblečení, protože jak ne, tak všechno mé nadšení nejspíše opadne. Uvidíme :) Rozhodně vám pak ukážu fotky..

Tímto bych nějak ukončila svůj článek o tom, proč mám pocit, že nic nestíhám. Když se nad tím zamyslím, mám v hlavě plno nápadů na články, které bych chtěla napsat, ale zrealizovat je už pro mě horší a sama doufám, že se k tomu nějak dokopu dřív, než bude pozdě. V nové anketě pod článkem můžete hlasovat, jaký typ článku byste u mě nejraději viděli. A já se do toho opravdu pustím, co nejdříve to půjde. :) Dneska jsem se spíše rozepsala a lehce vás ošidila s fotkama (já vím), ale o to víc si jich nechám na příště.

Tak se mějte krásně a užijte si víkend! ♥

PS: Jste nadšenci podzimu, nebo k němu máte takový odpor jako já? :DVIDEO: My make-up routine.

8. října 2015 v 13:27 | Martina Turčeková |  Videa
Ahooj!

Vím, že dneska je to už druhý článek, ale kdo ví, kolik času budu mít přes víkend, tak jsem to vyřešila takto :)

Na asku padlo pár dotazů, jak vypadá mé běžné líčení. Rozhodla jsem se vám to ukázat formou krátkého videa :)
Určitě to bude názornější než fotky, tak snad se video bude líbit! XOXO

FOLLOW ME ON:


"Internetové radosti"

8. října 2015 v 10:29 | Martina Turčeková |  - Writing
Ahooj!

Jak jste si asi všimli, poslední dobou jsem přidala pár videí - a mám připravené další, ale zase nechci aby tu bylo až moc převideováno (EXISTUJE VŮBEC TOTO SLOVO?), ale než ho zveřejním, ukážu vám pár věcí, které mi přišly z internetu.

Jako první tady mám tři kosmetické produkty ze stránky http://kouzlokoupele.cz/(značky Bomb Cosmetics).
Mají tam bohatý výběr a já sama nevěděla co si vybrat, protože jen co jsem rozklikla první kategorii a to šumivé koupelové balistiky, zalíbilo se mi jich hned několik. Mají různé druhy - jak ve tvaru zmrzliny, dortu, srdíčka, tak třeba cupcake, který mi padl do oka úplně nejvíc a nejen, že vypadá lépe než na obrázku, ale ta vůně!! Škoda, že tu vám předvést nemůžu..


VIDEO: Školní tag ll School tag

5. října 2015 v 10:39 | Martina Turčeková |  Videa
Ahooj :)
Dva týdny zpátky mi opět začala škola a co vám budu povídat - prázdniny bych si nejradši dala znova a to klidně hned.
Abych to tady ale trošku pozměnila a nepsala jen články, rozhodla jsem se natočit rychlý školní tag.

Snad se vám bude líbit a budu se těšit u dalšího článku :) XOXO