........


OOTD + doplňky (16. 6. 16)

16. června 2016 v 21:19 | XOXO |  Fashion
.....Ahoj, ukážu vám outfit, který jsem zvolila pro dnešní den a celkově patří mezi moje nejoblíbenější. Je totiž strašně pohodlný, nic extra uplého, což se v teple hodí.


.....Jako doplňky jsem zvolila naušnice, které jsem dostala ze stránky Juvelora.cz. Nejen, že jsou úplně roztomilé a plné kamínků (pro mě, prvotřídní straku, jako dělané), ale také přišly v té nejkrásnější krabičce. Jsem typ člověka, který dává na první pohled a když vidím krásný obal, hned mám z nové věci větší radost. A to bych doporučila všem e-shopům, protože není nic horšího, než hodit produkt do černé tašky a nedát si s tím žádnou práci. No uznejte sami. K těmto naušnicím jsem tam viděla i prstýnek a jen čekám, kdy si ho objednám, protože pospolu to musí vypadat strašně hezky.


.....Jako druhý doplněk mám náramkový pásek, který jsem dostala od přítele ♥ Jde vidět, že mě zná, protože něco tak třpytivého, co na světle hází nejrůznější odlesky, jsem ještě neviděla. Když ho mám na ruce, musím se na něj pořád dívat a už i mamka si na něj občas dělá zálusk :D (pro ukázku toho, jak vypadá na sluníčku klikni na instagram > https://insta.com/martinaturcek)

https://media.giphy.com/media/6BePhsA3YTpwQ/giphy.gif

.....A jaký outfit a doplňky momentálně nosíte vy? :) XOXO ♥

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.