........


Červenec 2016

Dovolená na Korfu, tipy na výlety, nejhezčí pláže + fotky ll Corfu

29. července 2016 v 13:05 | XOXO |  - Writing
.....Ahoj, dneska vám povím o naší dovolené na Korfu, kde jsme trávili jedenáct dní. Článek bude spíše informativní, protože si myslím, že by mohl pár lidem pomoct s tím, kam se na ostrově podívat a zároveň vidět reálné fotky.

.....Ohledně ubytování se detailně rozepisovat nebudu (to si nechám na video). Byli jsme v části Dassia, kde upřímně toho k vidění moc není. Delegátka nám sice vnucovala to, že je zde jediná travnatá pláž, která je úplně top t o p T O P!!! Ale opravdu zas tak zajímavá není a na Korfu najdete mnoho krásnějších pláží. Proto jsme se rozhodli půjčit si auto a prozkoumat okolí. Jako první jsme navštívili jednu (podle recenzí) z nejoblíbenějších pláží a to Paleokastritsa. Oproti Dassii je tam hodně studené moře, což mnoho lidí ocení (já teda upřímně ne, ale na osvěžení dobrý, pravda). A navíc bylo moře krásně čisté. Pro rodiny s dětmi je nevýhoda možná to, že oproti jiným plážím je hned po chvíli v moři hloubka. Je možnost udělat si projíždku lodí, ve které můžete sledovat podmořský svět, ale za nějakých 12euro nám to přislo zbytečné. Spíše jsme si zašli do Corfu Aquarium, které je kousek od pláže a máte tam jistotu, že ty mořské živočichy uvidíte a to za 6 euro. Tako jsou tam k vidění různí plazi světa - s hadem se můžete klidně i vyfotit (zdarma:).
.....Další naše cesta byla směrem na sever. Začali jsme na Sidari, kde jsme byli jen chvíli. Písčitá pláž, asi 200m moře stále po kolena, ALE! alespoň někde byl náznak vln. Sice malých, ale přecejenom :D


Dovolená na Korfu - video.

20. července 2016 v 14:02 | XOXO |  Videa
.....Ahoj, někteří (co sledují můj instagram) jste si možná všimli, že jsme teď byli jedenáct dní na dovolené na Korfu. Jako první jsem si připravila video, ve kterém jsem sestříhala různé společné momenty. Pokud místo videí spíše preferujete články a fotky - nebojte se, taky bude. Nejen fotky, ale i typy, kam se na Korfu podívat :)