........


Říjen 2016

Podzimní outfity

21. října 2016 v 12:46 | Martina Turčeková |  Fashion
Podzim je v plném proudu a počasí tomu zcela odpovídá. Já osobně mám pouze dva druhy outfitů - jeden, kdy mám náladu na silonky, šaty s dlouhým rukávem, nějakou tu kabelku.. a druhý, kdy hodím oblíbené rifle, parku, pohodlné boty a jdu. Druhý případ na mě přesně sedí zrovna dneska. Ráno jsem šla brzo do školy, počasí je všelijaké a není nad pohodlné oblečení při pátku! Ranní káva k semináři je samozřejmostí (i když, co si budem povídat, Starbucks z obrázku jsem vyměnila za školní z automatu) :D Jakému oblečení dáváte na podzim přednost vy?


Statistika nuda je...

21. října 2016 v 8:00 | Martina Turčeková |  - Writing
Za týden slavíme výročí. Já a můj blog. Osm let od jeho založení. OSM LET?!!
Je pravda, že za posledních pár let aktualizace článků lehce klesla (pochop - klesla jak hovado), ale stále je to stránka, ke které se neustále ráda vracím. Sama čtu své staré příspěvky a vzpomínám, protože byly doby, kdy jsem tady s vámi sdílela dobré i zlé. Jako právě dneska, což mě dokopalo až k napsání tohoto článku. O tom, jak se momentálně mám, co dělám a další fotky ze součastnsti si nechám zase na přístě.

Už si ani nepamatuju, co mě k založení blogu vedlo. Začínala jsem úplnýma kravinama, jako jsou inspirační obrázky nebo bleskovky :D:D (ani nevím, jestli někdo z vás, bleskovky zažil), ale měly úspěch! Za celých osm let jsem celkem zveřejnila 1170 článků a největší návštěvnost jsem měla v roce 2009, kdy jsem začala natáčet videa s Gabkou. Dělaly jsme videa v době, kdy jsme znaly snad jen LovelyHair a přišlo boom, kdy (na tu dobu) se mému blogu hodně dařilo. Začala jsem přidávat články snad o všem, co jsem každý den dělala. Ten rozdíl je patrný - například v roce 2011 jsem přidala 330 článků, za to v roce 2015 už jen 25. V žebříčku TopList, jsem při vyhledávání slova "XOXO" dodnes na prvním místě! :D

Hodně jsem se zasmála, když jsem si projížděla své starší designy. Myslím, že jsem se držela hesla: Čím kýčovitější, tím lepší! Hodím vám jeden na ukázku. Hlavně že Chanel.


Myslím, že články o sobě a svém životě se tu ještě objeví. Na styl dnešních blogerek se už nechytám, ale pojedu si prostě svoje. Což je plus i mínus - jak pro koho :) Tak se mějte hezky a zase přístě!
- M.