........


Srpen 2017

OPRAVDU TO FUNGUJE? #2

30. srpna 2017 v 16:48 | Martina Turček |  Beauty tips
AHOJ!

Dnes tady máme pokračování mé nové, ale za to oblíbené rubriky. Strašně mě baví hledat, poznávat a testovat nové produkty, které nám mají jakýmkoliv způsobem pomoci. Tentokrát bylo mé testování zaměřeno na vlasy. Mám je od přírody vlnité, což se mi moc nelíbí a často (opravdu velmi často) je žehlím. Ani síly moc nepobraly, takže se mi nejen lámou, ale i padají. O růstu ani nemluvím.. Zkoušela jsem všechno možné, od domácích masek ala Pinterest, po různé tabletky, po kterých jsem se akorát tak osypala. No a jednou jsem narazila na diskuzi, kde holky probíraly chninový šampon, který jim na vlasy pomohl... OuKej!! To bych nebyla já, abych to nemusela vyzkoušet taky!

Jsem si skoro jista, že o produktech značky Milva jste už někde slyšely.. A pokud si stále nejste jisté, zda opravdu fungují, pokračujte ve čtení článku, kde vám prozradím svou zkušenost.Domů mi přišel celý set - Chininový šampón, maska, sprej na vlasy a kondicionér, což je jedna z jejich novinek. Čeho si od e-shopu cením je to, že sami zjišťovali, jaký typ vlasů mám, zda se mastí, lámou, padají... a podle toho vybrali nejlepší typ pro mě - Dry hair care. Produkty slibují snžení padáni vlasů, urychlení jejich růstu a celkové upevnění vlasového folikulu.

Hned jsem tedy schovala své dosavadní přípravky na vlasy a nahradila je těmito - žádné jiné jsem během testování nepoužila. Dokonce i na dovolené jsem používala vzorečky, které mi s balením přišly. Co mě zarazilo jako první je, že všechny výrobky mají řidčí konzistenci než kterékoliv jiné, co jsem kdy použila. Upřímně jsem si na to musela chvíli zvykat, ale není to nic, co by nějak překáželo. Vůni mají všechny přípravky tak specifickou, že ji nedokážu ani popsat, příjde mi strašně čistá, lehounce mentolová. Rozhodně z ní nemáte pocit, že si patláte na vlasy tunu chemie. Dalším velkým plusem pro mě je, že produkty Milva nejsou testovány na zvířatech.


Produkty jsem začala používat někdy koncem června - do půlky srpna. Abyste nějak měly přehled o tom, jak dlouho vydrží, tak šampon už mi došel, v kondicionéru mám na pár umytí, v masce polovinu a sprej mi ještě nějakou dobu vydrží. Vlasy si myju 2-3x týdně.

Jako první jsem si, logicky, dávala vždy šampón (2x), poté (pouze) na konečky nanesla kondicionér, který má vlasy vyživovat a hydratovat (bez parabenů a silikonů). Po smytí jsem nanesla ještě masku, kterou už jsem dala po celé délce a opět nechala pár minutek působit. No a ve finále po umytí a vysušení vlasů ručníkem nanesu k pokožce hlavy vodu na vlasy ve spreji.


No a jaký vliv měly přípravky MILVA na mé vlasy? Pomohly mi?

Klikni na celý článek a vše se dozvíš!

9. 8. 2017

9. srpna 2017 v 17:04 | Martina Turček |  Beauty
Ahoj holky! Dneska bych vám ráda ukázala obsah balíčku s produkty, které jsem si nedávno objednala. No, "objednala".. přesněji řečeno jsem využila přítelovy pracovní benefity a vybrala si něco i pro sebe :D Každopádně mám z věcí ohromnou radost a těším se, až vše vyzkouším. Vybírala jsem především produkty, které jsem buď chtěla dlouho zkusit nebo nejdou jen tak sehnat v drogériích a zároveň nestojí majland.

Zaujal vás některý z produktů a chtěly byste na něj detailní recenzi? :)

Pokud ano, napište do komentářů, který produkt vás zajímá a já mu věnuji samostatný článek s recenzí toho, zda funguje jak slubuje apod. :) Takže záleží na vás!

Těším se na vaše reakce a přeji hezký zbytek dne!

Eveline Slim 4D push up sérum na tvarování poprsí

Eveline roll-on tyčinka na oči, která má zklidňovat a okamžitě osvěžovat oční okolí.