........


Listopad 2017

Adventní kalendáře 2017 ll XOXO

26. listopadu 2017 v 13:36 | Martina Turček |  Beauty

Ahoj! Už jste vyrostly z adventních kalendářů plných čokolády a jste blázni do kosmetiky? Já teda ano! :D Po některých pokukuju už od první chvíle, kdy je vystavili v obchodech a na internetu jsem našla i spoustu dalších. Řekněme si ale narovinu, že cenově nevyjdou zrovna levně, ale radost udělá každý den nejedné z nás. U mě rozhodně vede Revlution a Douglas a co vy? Máte už nějaký vybraný nebo si to necháte ujít? :)

DIÁŘ 2018 ll LucyPug Každý rok ma svoj príbeh

22. listopadu 2017 v 10:52 | Martina Turček |  - Writing

Ahoj! Tento rok byl snad jediný, který jsem přežila bez diáře a už nikdy více. Sice si dnes můžeme všechno napsat do mobilu (což jsem taky dělala), ale když v tom namáte systém, tak si stejně nic nezapamatujete (ano, jako já :D). V dalším roce toto ale už pokoušet nebudu, protože bude hodně náročný a měla bych mít ve všem pořádek - hlavně co se školy týče. Teď to totiž vypadá tak, že se v jednom kuse musím někoho ptát, do kdy má být napsaná seminárka, na kolik stran a kdy je vlastně zkouška?... A věřím, že to mým kamarádům už leze na nervy :D Merche youtuberů celkově moc nemusím (nebo se teda spíše doposud nenašel takový, který by mě zaujal). Velmi mile mě ale překvapila LucyPug, která vytvořila svůj vlastní diář, kterému jsem jednoduše neodolala. Možná je to díky růžové obálce se stříbrným nápisem, těžko říct. Každopádně kdž mi příšel měla jsem ohromnou radost, protože je krásný i zevnitř. Malou ukázku uvidíte, když rozkliknete celý článek :)
A co vy, už máte vybraný diář na rok 2018?

CZECH BLOG AWARDS 2017 ll by XOXO

19. listopadu 2017 v 14:57 | Martina Turček |  - Writing

Ahoj! Jak určitě víte, včera proběhl další ročník Czech Blog Awards. Výsledky nedopadly úplně podle mých představ, proto jsem se rozhodla, že vám své obíbence zveřejním. Každopádně si žebříček udělám trošku po svojem, protože opravdu nesleduju všechny kategorie, které se na CBA vyhlašovaly. Prozradím vám své oblíbené blogy na serveru blog.cz, které si myslím, že nejsou zase tak známé a i přesto je několikrát do týdne navštěvuji. No a potom se vrhnu na naše 'známé tváře' a můžete zjistit, jací youtubeři jsou mými oblíbenými.

Je opravdu málo blogů, které pravidelně čtu a upřímně to jsou většinou slečny, které mi píší komentáře a tím pádem jsem na ně narazila :)
Rozklikněte celý článek a koukněte na mé tři nejoblíbenější!

14.11.2017

14. listopadu 2017 v 13:55 | Martina Turček |  Beauty

Ahoj, Halloween je sice už za námi, ale ráda bych se s vámi podělila o svůj makeup, který jsem zvolila (vy, co mě sledujete na instagramu jste ho asi viděli:). Chci ho tady mít na památku pro sebe, ale třeba jej také někdo využije jako inspiraci na nějakou párty. A když už nic, tak alespoň zjistíte, s jakými produkty jsem pracovala. Jak je u mě zvykem, použila jsem opravdu levné věci, které jsou většinou k dostání v každé drogerii. Navíc je vážně jednoduchý a zabere vám tak půl hodinku (z čehož 20minut zabere nalepit řasy) :D