........


XOXO-GOSSIPGIRL

6. prosince 2018 v 6:12 | Martina Turček

V první řadě vítám všechny, kteří tento článek vůbec čtou ❤ Je šílené, že i přes mou neaktivitu se stále najdou ti, kteří si na mě vzpomenou a blog navštíví - co kdyby náhodou, že jo! No, a je to tady.

Pod přezdívkou XOXO jsem začala vystupovat v roce 2008. Normálně se při tom psaní musím smát, protože to je fakt neskutečné!😄 Deset let.. Po celou dobu jsem blog brala jako svůj virtuální deníček. Zažili jste se mnou moje studia od maturity až po státnice, poznali mé osudové lásky i bolestivé rozchody.. no, v podstatě jste se mnou vyrůstali, i když za poslední roky těch informací odemě až tak moc nebylo. Vše ale zůstane, dám si pozor na to, aby se tento blog nikdy nesmazal, protože tu najdu více vzpomínek, než kdekoliv jinde. I když se teda za některé články šíleně stydím :D Patří ke mně a je fajn si čas od času připomenout, co vše jste zažili a kolik se toho během vašeho dospívání změnilo.A teď tedy k tomu, nejhlavnějšímu, proč článek vůbec vznikl. S přezdívkou XOXO se už delší dobu absolutně neztotožňuju, což snad chápete, protože si něčím podobným prošlo určitě už spoustu lidí. Mění se jejich zájmy, názory, pohled na svět, kamarádi, hodnoty.. No ale i takové ty maličkosti, jako přezdívky 😄 Blogování vždy patřilo do mého života, jen to tentokrát chci zkusit úplně jinak, od začátku a pod svým jménem.

Pokud vás tedy budou dále zajímat články z mého života, budu se na vás těšit na svém novém blogu, na kterém to budu prostě jenom já 🙃 V úvodním článku se pak můžete dozvědět ještě doplňující informace o tom, proč jsem se pro tento krok rozhodla. A jestli na něj najedete přes tento odkaz, budu ráda když mi necháte u článku komentář a třeba mi i napíšete, od jaké doby můj blog znáte, třeba si i někoho ještě vybavím a společně zavzpomínáme 😊 A když ne, tak se s vámi loučím a děkuji za to, že jste tu se mnou do této doby byli ❤ Mějte se hezky!

ℎ𝑡𝑡𝑝://𝑚𝑎𝑟𝑡𝑖𝑛𝑎𝑡𝑢𝑟𝑐𝑒𝑘.𝑏𝑙𝑜𝑔.𝑐𝑧/