........


Beauty

CHI - Vlasové hedvábí Silk Infusion

21. prosince 2012 v 10:10 | XOXO
Tak je tady první recenze z listopadového SenzaBoxu a vybrala jsem výrobek, se kterým jsem spokojena absolutně nejvíce! Tzv. hedvábí na vlasy jsem si oblíbila hned po prvním nanesení na konečky vlasů. Rychle se vstřebal a vlasy nezamastil (!!!) spíše bych řekla, že právě naopak, vlasy se přirozeně leskly a vypadají pořád hezky i po třech dnech. Konečky mám po umytí vlasů vždy strašně roztřepené, suché a dělají si absolutně co chtějí (jedním slovem je mám prostě zničené). S tímto hedvábím by to ale na první pohled nikdo o mých vlasech neřekl...

MaxFactor - False Lash Effect Gold

11. prosince 2012 v 13:00 | XOXO

Je mi to líto, ale už je tomu tak.

Přišla řasenka, která mou oblíbenou Gabriella Salvete XXPress Volume nakopala doslova do zadku. Mám prostě nejlepší kamarádku, která ví jaký dárek je pro mě nejlepší :)* Jak si můžete přečíst v nadpise, řasenka od Max Factor dokáže neuvěřitelné. Slibují efekt umělých řas a dle mého naprosto splňuje. Řasy prodlouží o ani nechci vědět kolik procent a přesto vypadají přirozeně a hlavně je od sebe pěkně oddělí (!!!) Je to jen taková rychlá rada pro vás, kteří pořád nenašli tu správnou proslužující řasenku :) Až stihnu někdy být doma ještě za světla, tak vám vyfotím své řasy před a po aplikaci, tohle totiž musíte vidět! Zatím ahoj:)


Otevírání listopadového SenzaBoxu 2012

3. prosince 2012 v 14:39 | XOXO
Taaak konečně mi taky přišla má vlastní ''krabička krásy''. O SenzaBoxu (http://www.senzabox.cz/) určitě slyšela každá z vás. Článek přidávám s týdenním zpožděním, jelikož byla nějaká chyba v systému a můj balíček byl nějak zapomenut ... nevadí i ta so stane. Ta radost když dneska přišel mi ale náladu spravila! Výrobky představím (i když asi většina obsah zná) a popíšu první dojem. Postupem času, až produkty vyzkouším budu jednotlivě přidávat recenze :-)

Produkty přišly v nádherné krabičče, první dojem - hlavní dojem! A musí zaujmout snad každou z nás, elegantní, jednoduchý = bezchybný!

Nákupy listopad 2012

12. listopadu 2012 v 5:00 | XOXO

Pár nových maličkostí zase přibylo, tak se podívejte i vy co mi padlo do oka a co by se mohlo zalíbit i vám :)) Produkty mám dva dny, některé jsem ani nevyužila, proto o nich napíšu něco málo ve zkratce a pokud by vás na něco zajímala samotná recenze tak napište do komentářů a po nějaké době až výrobek prozkouším recenzi udělám :)

Pár nových výrobků - listopad 2012

4. listopadu 2012 v 16:53 | XOXO

Tyto výrobky jsem si nekupovala sama - dostala jsem je, ale i tak si myslím, že není důvod proč je neukázat :-)

Recenze výrobků RIMMEL, MISS SPORTY A G. SALVETE (22. 10. 2012)

22. října 2012 v 12:20 | XOXO

Zase mi přibylo pár nových výrobků a konečně mám chvíli čas, tak vám je představím.. Tyto čtyři produkty jsem kupovala před cca týdnem, takže už můžu celkem posoudit, co za nákup stojí a co ne! Jdeme na to..

Korekční tyčinka Essence

10. října 2012 v 6:32 | XOXO
Chtěla bych se s váma podělit o můj názor na korektor od Essence, koupila jsem si ho už před pár týdny, tak ho mám prozkoušený..

ANPRO Sklad - nákup

26. září 2012 v 20:11 | XOXO
Poslední nákupy v září - teda doufám, ještě mám odložené peníze na boty, ale to zase tak nespěchá. Měla jsem teď hodně vyřizování a povinností ohledně školy, brigády, druhé brigády... Tak jsem si pár maličkostma musela udělat radost!! Vyřirování mám naštěstí z velké části za sebou, tak dnešním dnem nastává hodně změn a věřím, že se blíží dobré období :)

*****

Nakoupit jsem byla v kosmetickém skladě, kde jako kosmtička mám i o něco málo výhodnější ceny, tak jsem se zase po delší době šla podívat, co mi padne do oka. Ale žádný velký nákup to nebyl, odešla jsem s laky na nehty (opět), pilníkem a odlakovačem....

Laky na nehty Essence Ready For Boarding

23. září 2012 v 18:59 | XOXO
Tuto kolekci od Essence určitě všichni dobře znáte - a taky už končí, proto jsou její poslední výrobky ve výprodeji. Já jsem si ulovila tři poslední laky - pastelově zelený a žlutý(který jsem si přála strašně dlouho!) a sytě růžový (ktrerý pro změnu nepotřebuju vůbec, ale bylo mi líto ho tam nechat)..

RECENZE - tvářenka Catrice

18. září 2012 v 13:50 | XOXO
Tuto tvářenku jsem sehnala v drogerii ROSSMANN ve výprodeji. Byla to moje vůbec první zkušenost s krémovou tvářenkou, tak jsem se rozhodla udělat mini recenzi. Podotýkám, že je to limitovaná edice, tak netuším, zda se dá ještě sehnat :)


 
 

Reklama