........

Beauty

Otevírání listopadového SenzaBoxu 2012

3. prosince 2012 v 14:39 | XOXO
Taaak konečně mi taky přišla má vlastní ''krabička krásy''. O SenzaBoxu (http://www.senzabox.cz/) určitě slyšela každá z vás. Článek přidávám s týdenním zpožděním, jelikož byla nějaká chyba v systému a můj balíček byl nějak zapomenut ... nevadí i ta so stane. Ta radost když dneska přišel mi ale náladu spravila! Výrobky představím (i když asi většina obsah zná) a popíšu první dojem. Postupem času, až produkty vyzkouším budu jednotlivě přidávat recenze :-)

Produkty přišly v nádherné krabičče, první dojem - hlavní dojem! A musí zaujmout snad každou z nás, elegantní, jednoduchý = bezchybný!

Nákupy listopad 2012

12. listopadu 2012 v 5:00 | XOXO

Pár nových maličkostí zase přibylo, tak se podívejte i vy co mi padlo do oka a co by se mohlo zalíbit i vám :)) Produkty mám dva dny, některé jsem ani nevyužila, proto o nich napíšu něco málo ve zkratce a pokud by vás na něco zajímala samotná recenze tak napište do komentářů a po nějaké době až výrobek prozkouším recenzi udělám :)

Pár nových výrobků - listopad 2012

4. listopadu 2012 v 16:53 | XOXO

Tyto výrobky jsem si nekupovala sama - dostala jsem je, ale i tak si myslím, že není důvod proč je neukázat :-)

Recenze výrobků RIMMEL, MISS SPORTY A G. SALVETE (22. 10. 2012)

22. října 2012 v 12:20 | XOXO

Zase mi přibylo pár nových výrobků a konečně mám chvíli čas, tak vám je představím.. Tyto čtyři produkty jsem kupovala před cca týdnem, takže už můžu celkem posoudit, co za nákup stojí a co ne! Jdeme na to..

Korekční tyčinka Essence

10. října 2012 v 6:32 | XOXO
Chtěla bych se s váma podělit o můj názor na korektor od Essence, koupila jsem si ho už před pár týdny, tak ho mám prozkoušený..

ANPRO Sklad - nákup

26. září 2012 v 20:11 | XOXO
Poslední nákupy v září - teda doufám, ještě mám odložené peníze na boty, ale to zase tak nespěchá. Měla jsem teď hodně vyřizování a povinností ohledně školy, brigády, druhé brigády... Tak jsem si pár maličkostma musela udělat radost!! Vyřirování mám naštěstí z velké části za sebou, tak dnešním dnem nastává hodně změn a věřím, že se blíží dobré období :)

*****

Nakoupit jsem byla v kosmetickém skladě, kde jako kosmtička mám i o něco málo výhodnější ceny, tak jsem se zase po delší době šla podívat, co mi padne do oka. Ale žádný velký nákup to nebyl, odešla jsem s laky na nehty (opět), pilníkem a odlakovačem....

Laky na nehty Essence Ready For Boarding

23. září 2012 v 18:59 | XOXO
Tuto kolekci od Essence určitě všichni dobře znáte - a taky už končí, proto jsou její poslední výrobky ve výprodeji. Já jsem si ulovila tři poslední laky - pastelově zelený a žlutý(který jsem si přála strašně dlouho!) a sytě růžový (ktrerý pro změnu nepotřebuju vůbec, ale bylo mi líto ho tam nechat)..

RECENZE - tvářenka Catrice

18. září 2012 v 13:50 | XOXO
Tuto tvářenku jsem sehnala v drogerii ROSSMANN ve výprodeji. Byla to moje vůbec první zkušenost s krémovou tvářenkou, tak jsem se rozhodla udělat mini recenzi. Podotýkám, že je to limitovaná edice, tak netuším, zda se dá ještě sehnat :)


Garnier - BB Cream

11. září 2012 v 19:48 | XOXODneska jsem se byla podívat v Rossmannu - a věděla jsem, že to nemám dělat, protože zase neodejdu s prázdnou.. Tentokrát jsem si vybrala BB Cream od Garnier (v akci za 149,-!!) Některé slečny ho milují, pro druhé je to noční můra, co na něj říkám já?

- Koupila jsem si odstín LIGHT, jelikož i ten je poměrně tmavý.
- Hydratuje dle mého vážně dobře, pleť je po něm lesklá proto bych spíše pleť vždycky ještě přepudrovala a slečnám s hodně mastící se pletí bych ho spíše nedoporučovala.
- Pleť rozzáří a sjednoti - pravda, přesně jak píšou.
A krytí? Na mé pleti mi přijde, že kryje tak, jak bych si představovala ale řekla bych, že těm, které trpí akné by to moc nepomohlo a měly by se ohlédnout po něčem jiném.. zase taková ''krycí bomba'' to rozhodně není :))

Toto je můj pohled na BB, máte s ním zkušenosti i vy? Jste taky tak spokojené jako já, nebo právě naopak?

BALEA

6. září 2012 v 12:01 | XOXO
Kosmetika BALEA je poslední dobou ''hitem'' hlavně díky příznivým cenám, tak jsem se rozhodla taky něco vyzkoušet. Pořídila jsem si pouze dva výrobky a to balzám na vlasy a antibakteriální gel. Začnu balzámem...

Koupila jsem si balzám určený pro hnědé vlasy, díky kterému by vlasy měly být hladší - jemnější. Je hodně barevně pigmentovaný, takže se nedoporučuje slečnám se světlými vlasy, mohlo by dojít k zabarvení (!!!). Já ho zatím použila jen jednou, takže nemůžu říct, jestli je vážně pro mé vlasy vhodný nebo ne, ale časem dám vědět :) Cena je 39,- za 200ml


Druhý výrobek je antibakteriální gel na ruce (který jsem chtěla už delší dobu). Obsahuje alkohol a hodně lidem 'nevoní', ale já jsem naopak s vůní spokojená (asi jsem divná, vždycky mi voní to, co ostatním ne - např. psí granule). Na jedno použití stačí malá kapka a do pokožky se rychle vsákne. Opravdu ten 'čistý pocit' po použití mám a určitě bych ho doporučila všem, protože ne vždycky máte po ruce umyvadla apod. Cena 24,- za 60ml

Dále mám v plánu pořídit si od značky Balea deodorant, který se mi tam zalíbil a tělové máslo, z hlavy ale vůbec nevím názvy, takže pokud si je pořídím, určitě zase hodím na blog!

Je nějaký výrobek od značky BALEA, který by jste doporučily nebo před kterým byste naopak ostatní varovaly? :)
 
 

Reklama