........


kos

DIY: jednoduchá dekorace se svíčkou

29. listopadu 2012 v 8:00 | XOXO
Co de týče zdobení pokoje a různých dekorací, jsem vždycky ve svém živlu. Dokonce bych řekla, že jsem strašně kýčovitá. Každá blbost, která se na mě jen zatřpytí nebo mi něčím padne do oka tu musím mít a v pokoji ji prstě někam vecpu!! :D Naposled mě zaujala dekorace na svíčku. Viděla jsem to u babičky (která to pro změnu okoukala v jedné restauraci) a já to samozřejmě musela doma zkusit taky. Hrozně se mi to líbí, proto tady dávám takovou malou inspiraci i pro vás, pokud jste taky na takove blbosti jako já :-))

Budete potřebovat pouze:
- nějakou nádobu nebo skleničku (já použila plastový kelímek z cukrárny, ve kterém byl puding - říkám, že si schovávám každou blbost haha)
- praženou zrnkovou kávu
- čajovou svíčku

Dále přidávám jen fotky, myslím, že postup je jasný není na tom nic těžkého :))

l.

30. září 2012 v 15:38 | XOXO

Cher Lloyd says:

9. září 2012 v 18:16 | XOXO

ZZzzzZZzz

6. srpna 2012 v 3:53 | XOXO

Cyberbully

18. února 2012 v 23:02 | XOXO
Dnes jsem se dostala k 'zajímávému' článku o kyberšikaně. Já si naštěstí ničím takovým neprošla, pokud teda nepočítám pár antiblogů zaměřených proti moji osobě, mému vzhledu apod. ale to jsou věci, nad kterými se dá mávnout rukou. Někteří anonymové si ale neuvědomují, že ne každý člověk se nad takovou situací povznese, kor když si někteří dovolí navážet i do rodiny těch, které ani nezná. Dnes jsem se dočetla o 15ti leté Natashi MacBryde, která si díky 'antifanouškům' na Formspringu vzala život. Psali ji urážky typu ať se neschovává za make-up, že tím se nestane lepší nebo krásnější, že je ošklivá, že by se za ni měla její rodina stydět apod. Jednoho dne už to nezvládla a vzala si život tím, že skočila pod vlak... Uvědomte si, tisíc lidí, tisíc chutí, nikdy se člověk nezalíbí všem, ale proč urážet někoho, o kom víte pouze to, jak vypadá? Nikdy nevíte, jaké má dotyčný problémy a co s ním vaše rádoby vtipné narážky mohou udělat. Tím chci říct, ať se zamyslíte, než někomu něco pošlete, všichni jsme jen lidi a pokud vám tak vadíme, tak nás přehlédněte a všichni budeme spokojeni. xoxo

hahahahaha?

12. ledna 2012 v 2:01 | XOXO
Nic nového se neděje, tak vám tady ukážu pár obrázků, které určite většina z vás zná z facebooku. Vybrala jsem ty, ve kterých se vyloženě vidím, haha..

obrázky pod perexem.

xmass

21. prosince 2011 v 13:48 | XOXO

The boys who...

;)

DOGS!

20. prosince 2011 v 19:55 | XOXO
Projížděla jsem různé fotky a obrázky a i když jsem spíše milovník koček, našla jsem pár obrázků úplně nejroztomilejších psů!! Aaa.. jak se těším, až budu jednou bydlet sama a mít hodně zvířat:D-máte doma nějakého pejska? :)

Stefan & Elena

4. prosince 2011 v 0:18 | XOXO

Už aby byl leden..

Soutěž s Datartem.

13. listopadu 2011 v 16:54 | XXXO
Na internetové stránce vanocni.datart.cz jsem se přihlásila do soutěže o Notebook. Jelikož se mi můj zničil, nový by se hodil.. Je tam spousta soutěžících a asi aji minimální šance je dohnat, ale proč to nezkusit.. Začla jsem teď tak budu ráda za každý hlas, protože jak můžete vidět, můj stomeček zatím uvadá, haha..

1. Klikněte na odkaz: TADY - Vanocni Datart

2. a dále kliknout na toto tlačítko +2

- Hlasovat můžete každý den ..
- Kdo má zájem, přidejte se do soutěže taky :) A klidně odkazy posílejte a hlasy vám oplatím..

Děkuju XOXO
 
 

Reklama