........


Recepty

MAKOVÝ CHEESECAKE BEZ CUKRU

13. května 2018 v 19:25 | Martina Turček

Krásnou neděli všem! Na mém instagramu si můžete všimnout, že jsem se v poslední době začala více věnovat pečení a vaření. A nejen to, ze svého jídelníčku jsem se rozhodla úplně vyřadit přidaný cukr a celkově co nejvíce omezit průmyslově zpracované potraviny. A mám strašnou radost, že i s takovým stylem stravování lze upéct vynikající a zdravý dezert. Dnes se s vámi chci podělit s receptem na makový cheesecake s korpusem z ovesných vloček. Je vynikající na léto, protože je opravdu svěží.

''Čínské nudle''

19. února 2012 v 14:31 | XOXO
Slíbila jsem, tak to tady máte. Je to opravdu jednoduché, jenom potřebujete hodně misek a hrnců to abyste mohli všechno připravit.
Více v celém článku

18. 2. 2012 ll.

18. února 2012 v 17:46 | XOXO
Haha, tak dneska jsem se pustila do svého druhého pečení v životě :D (můj první pokus byl čokoládový perník pro lásku kdysi dávno k výročí a ten teda nepopadl moc dobře :D ale tak byl z lásky) dneska jsem se vrhla na svůj ''1.level'' jednoduchou buchtu s ostružinami, takže stačilo vytvořit těsto a to posypat ovocem a pak jen hlídat ať se mi - opět - nespálí. Nakonec posypat vanilkovým cukrem a hotovo. Já vííím, jednoduchá mňamka, ale i tak jsem ráda, že se povedla a těším se až se naučím zase něco nového! Znáte nějaké dobré buchty, bábovky, perníčky atd.? Kdyžtak posílejte recepty ať se můžu učit a péct doma dobroty, haha :))

PS: zítra budeme s mamkou dělat moje oblíené čínské nudle se zeleninou, které jsem slibovala, že i s fotkama přidám!

 
 

Reklama