........


Videa

VLOG s Gábi (14.6.2014)

15. června 2014 v 13:23 | XOXO
Ahoooj, včera jsme s Gabkou měly od rána brigádu a tak nás napadlo natočit takový menší vlog. Bohužel jsme nemohly natáčet během brigády, protože jsme toho měly strašně moc, ale nevadí alespoň něco :) Máme v plánu teďkom natáčet pravidelně a to nejen vlogy, ale i tagy, beauty videa, tutoriály, recenze... No všechno co nás (nebo vás?) napadne!

Gabka si teď založila nový blog (vizaz-online.blog.cz), jak jsem už psala, tak se věnuje nadále kosmetice, teď začala dělat i přímo vizážistku a na blog přidává různé užitečné kosmetické rady a tipy, recenze a tak... Já teď na takové články nemám moc čas, tak určitě koukněte k ní, sice teprve začíná, ale ono se to rozjede, protože ji to opravdu baví :)

Tak a teď už to video a těšte se na další! Hezký den, XOXOXO :-*

3. 6. 2014

3. června 2014 v 18:20 | XOXO
Čautee, dneska tady mám po dlouhé době video - challenge. Na youtube se mi líbilo a Gabku jsem nemusela ani přemlouvat a šla do toho hned se mnou :D Tak snad se pobavíte a i když ne, tak nevadí, my se pobavily až AŽ!! :)
Videí mám v plánu více, Gabka říkala, že by mi i půjčila něco na natáčení, tak uvidíme, kdyžtak na youtube odebírejte! :)

Video ll Not my arms challenge ll

6. února 2014 v 20:46 | XOXO
Ahooj,
dneska jsem tady s novým designem a novým VIDEEM! Já vím, trvalo, než jsem se k tomu dokopala, ale první část je śpěšně sestříhaná. Ale to není vše :) Bude i další video, kde naopak budu dělat make-up já Gabce a taky jedno zvané ''bloopers'' kd budou všchny nepovedené záběry z různých videí, které mám v notebooku + něco navíc. Ale kdy, to nevím. Příští týden mi už začíná škola, taky budu mít skoro celý týden různé brigády a když budu mít volno, tak ho samozřejmě budu chtít využít jinak, než stříháním videí :)
Tato 'výzva' se nám s Gábi hodně líbila a musím dodat, že na to, že jsme kosmetičky to opravdu stojí za to, haha

Je to točeno přes tablet a kvalita není nejlepší, proto dejte aspoň na těch maximálních 480pNO MIRROR MAKEUP CHALLENGE, VIDEO!

28. října 2013 v 14:50 | XOXO
Ahoj! Dneska tady pro vás máme slíbené video, o které jste si sami řekli :)

My si natáčení užily a dost se nasmály, takže tohle určitě zkuste taky, pokud na vás padne chvíle nudy, hahaa... Mějte se hezky, XOXO!!
Video pod perexem...
 
 

Reklama