........

- Writing

28. 5. 2015

28. května 2015 v 16:36 | XOXO

Jako bych se v tom obrázku viděla.. Jsem tak šíleně náladová!!!

Začalo to v pondělí, kdy jsem šla na ortodoncii utáhnout rovnátka - které utáhl fakt luxusně! Snad poprvé co jsem po návštěvě zubaře takhle trpěla, měla jsem střídavě návaly horka a zimnice, bolela mě hlava celý den v kuse a měla jsem pocit, že každou chvíli někoho zastřelím, tak jsem radši pořád spala. Ani v práci jsem už čtyři dny nebyla - radši, ještě by mě s takovou náladou vyhodili :D
Do toho se mi přestal nabíjet mobil, což už jsem úplně šílela.. ale naštěstí to bylo nabíječkou a ne mobilem, tak dobrý.. Dneska už je to lepší a dokonce si konečně troufám jít i do práce, tak snad to přežiju (nebo spíše ti hráči se mnou:D) a navíc mi přišel první balíček z internetu, tak mi udělal radost :)

Co mi taky dělá radost jsou moje rybky, které jsem vám ukazovala i ve vlogu. Byl to takovy nápad 'z ničeho nic' prostě jsem se rozhodla, že chci rybičky :D A strašně se mi v pokojíčku líbí, pořád jim akvárka (už mám dvě) nějak vylepšuju, ať to mají hezké a dokonce se mi už narodily čtyři miminka :D Asi mi tam přidali jednu těhulku, tak jich hned bude o něco víc :) Kamarádka Barča měla před dvěmi dny narozeniny, tak jsme šly sednout na jídlo a pak do cukrárny a tak jsme pokecaly a společně si na všechno postěžovaly.. Za chvíli bude státnicovat, tak ji strašně držím palce, ať to zvládne!! A ta představa, že za rok to čeká mě? Už jsem koukala i na předměty ke státnicím a pfff...Když už jsme u té školy, dala jsem si svou vlastní CHALLENGE! A to sice napsat teoretickou část bakalářky do konce prázdnin. No, jsem zvědavá jak dlouho mi toto odhodlání vydrží :D Ale jelikož mám téma, které mě zajímá, tak si myslím, že mám na to to dát a pak se během třeťáku už zajímat jen o část praktickou :) No uvidíme, držte mi palce!

Já se jdu teda chystat do práce, tak Vám přeju hezký zbytek dne, XOXO ♥

Jen tak...

23. května 2015 v 11:52 | Martina Turčeková
Ahoj, dneska jsem pro vás sestříhala vlog, který jsem nazvala "Jen tak" :D Protože se skládá z úryvků videí, které jsem jen tak natočila během dne.. Bohužel jsem nějak zapomněla udělat závěr, ale neadí, natáčet vlogy mě celkem baví, tak snad se to bude postupně jen a jen zlepšovat - záleží, jestli Vás takové videa vůbec baví :)

Já jdu dneska už na tři do kasína a moc se mi nechce, protože mě začíná bolet v krku, tak snad nebudu nemocná.. Vy si užíjte sobotu a budu se těšit zase u dalšího článku, který mám pro vás připravený :) Snad se vám video bude líbit! XOXO

17. 5. 2015

17. května 2015 v 16:19 | Martina Turčeková
Ahooj! Při neděli se mi docela nic nechce - zašla jsem si akorát na solárko a ležím, ležím, sleduju videa na youtube a to je tak vše. Alespoň že jdu večer do práce a něco mě z té postele vyžene!!!

Včera jsem viděla poslední díl upírů a... jsem opravdu jediná, které ten konec nějak nedošel? :D Tak či tak, jsem teda zvědavá, jak bude sedmá série vypadat. Ale tím, že teď mi skončili nejen TVD, ale i Criminal Minds, tak se snad konečně pustím do The Originals, protože jsem naposled viděla první sérii a prej to tam stojí za to. A na nic jiného, co by mě zaujalo jsem zatím nenarazila - nemáte nějaký tip na dobrý seriál? Jakýkoliv!

Co se týče školy, tak už mám všechno (SNAD) hotové, protože na výsledky z psychologie čekám už - prosím pěkně - 11 DNÍ, což mi nepříjde normální a ani si nedokážete představit, jak jsem kvůli tomu naštvaná, protože mám za to, že už mám prázdniny a jestli jsem to nedejbože nedala, tak asi budu střílet. V červenci ještě akorát s holkama pojedeme na praxi na jedn den na tábor, ale to už bude pohodička..
Když už jsme u té školy, tak jak jste mohli vidět na instagramu, tak jsme se třídou byli tři dny na metoďáku, kde jsme byli rozdělení na tři skupiny a na každý den měla skupinka připravené hry pro ty ostatní. Bylo to celkem náročné, celý den běhat do kopců, soutěžit, večer se opít a ráno nemoct vstát - navíc, když tam měli pěkně hnusnou kávu! Chvilkama jsem se hrozně těšila domů, ale když se na to teď dívám zpětně, tak to bylo fajn, prostě jsme blbli a na chvíli vypli.A jinak jsem se ROZHODLA, že od zítra - ano, důležitě a naivně od pondělí - se přestávám přežírat, začnu jíst konečně nějaké vitamíny a ne jen fast foody apod. Protožee.. kolik peněz já dám poslední dobou do nezdravého jídla je až k pláči a jelikož na mě jde vidět každé kilo nahoru, tak už jsem si řekla dost - protože mám tak o kilo dvě navíc a to mě děsí.
A proč to píšu tady? Abych se pak cítila trapně, když to vzdám! Takže na zítra hezky sestavit jídelníček, pokračovat ve cvičení a nevys... nevykašlat se na to! A vás tady budu průběžně informovat o tom, jak na tom jsem!! :D
Držte palce

Teď si jdu umýt vlasy, pustit hokej a pomalu se chystat do té práce... Tak zase brz u dalšího článku :) XOXO

Můžeš sledovat na: INSTAGRAM/martinaturcek

Details of my bedroom UPDATE 2015

17. března 2015 v 20:30 | Martina Turčeková
Ahoj, mám tady malý update detailů mého pokoje, protože za tu dobu, co jsem tady nebyla se zase pár věcí pozměnilo :)

Pohled když vejdete do pokoje

Postel a mé dva nejoblíbenější polštáře - zebrovaný z Jysk a chlupatý, který se jednu dobu prodával v Intersparu a je to ten nejpohodlnjší polštář na světě!

Můj parapet, který snad nesmí být nikdy prázdný. Uprostřed mám svítilnu, kterou jsem sháněla strašně dlouho a v NanuNana jsem ji konečně sehnala!!! A samozřejmě nesmí chybět svííčky..

10. 03. 2015

10. března 2015 v 23:09 | Martina Turčeková
Ahoj, jak už jsem psala na asku, včera jsem se dívala na své staré videa s Gabkou a strašně mě rozesmály (ano, směju se vlastním vtipům, who cares :D) a tak jsem si jen tak pro sebe sestříhala pár momentek z videí, které mi vždycky zlepší náladu a tak jsem se rozhodla vám to tu hodit taky. Je možné, že to nikoho nerozesměje, protože to chápeme hlavně my dvě, ale co
Don't worry be happy, uuuu
Hezkej večer, XOXO

9. březen 2015

9. března 2015 v 18:09 | Martina Turčeková
Ahooj, svůj úvodní článek po své pauze pojmu spíše jako informační, kde vám z části popíšu, co se se mnou vlastně stalo a mé měnší plány ohledně blogování. Takže pokud někoho zajímá spíš článek plný fotek apod. tak si počkejte na nějaký další :)

Ani nevím jak začít, je toho tolik co bych Vám tady chtěla napsat, abych tím dohnala všechno co jste během mé pauzy prošvihli, ale zase ne vše se mi chce řešit takhle veřejně a snad mi to i odpustíte, každopádně jsem zpátky a za to chci poděkovat hlavně některým z vás, kteří mi na asku psali ať nekončím, ať zase něco napíšou, že na můj blog chodí i když nepřidávám a dokonce čtou i staré články! Což potěší strašně moc, jelikož jeden z důvodů proč se mi upřímně ani nechtělo zase blogovat byl ten, že jsem si říkala, že své 'úspěšné období' mám už za sebou a můj blog už stejně nikdo nečte - a ruku na srdce, ani se není čemu divit, když jsem přidala článek jednou za měsíc (a to když se poštěstilo) a dneska je to vlastně něco málo přes čtyři měsíce od mé poslední aktivity tady a mezitím, co jsem se vám neozývala se v mojem životě stalo pár změn a s některými z nich bych se s váma ráda podělila - když už jste teda chtěli ať bloguju, tak si teda užijte hned ze startu měnší počtení, haha..
Abych řekla pravdu, nezměnilo se jen pár věcí v mojem živote, ale změnila jsem se i já sama. Ani nevím, jak to začalo, ale po špatnějším období, které jsem měla jsem se rozhodla že taková být (a hlavně že takhle se cítit) dál už nechci.. Nešlo to ze dne na den, ale postupně. Hodně mi k tomu pomohla i moje kamarádka Barča, se kterou se známe už déle, ale není to zas tak dávno, kdy jsme se začaly bavit fakt hodně a byla se mnou právě i v té době, kdy mi bylo nejhůř a ať jsem udělala sebevetší blbost, řekla svůj upřímný názor, ale nikdy mě neodsoudila a vždycky mě upozornila na to, jaký člověk jsem a ať si to konečně uvědomím a v té době mi to začlo docházet a řekla jsem si, že si přece musím vážit sama sebe a že pro to něco udělám... V první řadě jsem se konečně naučila být pořádně upřímná a říkat narovinu ostatním, když se mi něco nelíbí a přestala se bát jejich názoru na mě. No co, chtějí mít problém, tak ať mají.. pro mě je důležité, že se pak budu mít dobře já a nebudu v sobě nic dusit a dělat, že je všechno ok, když není. Taky jsem trošku změnila okruh lidí, se kterými se vídám a nějak pomalu, ale jistě se přestala více bavit nebo stýkat s lidmi, kteří mě něcím štvali, se kterýma jsem si nerozuměla a nebo kvůli kterým jsem někdy mívala právě tu špatnou náladu. Sice mi to přišlo ze začátku divné a nebylo to lehké, ale ani si nedokážete představit, jak se ve vás odrazí to, s kým trávíte čas. Sama vím, jaká jsem byla, často jsem měla blbé nálady, byla jsem urýpaná, unavená a vyčerpaná a nějak jsem si to asi ani neuvědomovala, to vidím až teď s odstupem času. Proč to vlastně píšu? Protože jsem na hodně věcí kašlala (s tím souvisí také blog), zárověň se aji ze všeho tak trošku vypsat a jak jsem řekla, jsem upřímná a to chci být i k vám, protože nemám ráda, když někdo soudí, aniž by věděl podrobnosti.. A taky můžu potvrdit, že nikdy není pozdě ve svém životě něco změnit, abyste byli spokojeni.
Jak víte, od prázdnin mám stálou brigádu a ani si nedokážete představit, jak jsem ze začátku začala utrácet.. co tři měsíce nový mobil, oblečení jsem kupovala aniž bych ho vůbec zkoušela, kosmetika kterou ani nepotřebuju, jen se mi prostě líbil obal a na co jíst doma, když můžete jít někam do restaurace, že jo.. A pak jsem se třískala do hlavy, jak rychle výplata zmizla a proto jsem si na Nový rok dala předsevzetí, že začnu šetřit a dala jsem si přesné cíle na co. Jako první, jsem si udělala pokladničku na prázdniny. Nepřemýšlím nad tím, kam nebo s kým pojedu, prostě chci mít a až budu chtít, tak odjedu a udělám si hezkou dovolenou, na kterou si našetřím sama!
Taky jsem se konečně po několika letech rozhodla, že si konečně nechám nasadit fixní rovnátka (s čímž taky sovisí šetření, jelikož to není zrovna levná záležitost). Rovnátka jsem chtěla už dloouho, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala a teď jsem si řekla, že když změny v životě, tak pořádné a hlavně užitečné! A taky je to jedna z věčí, díky které vím, že budu ještě spokojenější, než teď jsem a zbavím se další věci, která mě trápí!! UŽ ZA 10 DNÍ, juhuuu!
A další změny jsou spíše vzhledové a kterých jste si asi všimli, třeba na instagramu :) Byla jsem dvakrát na promelírování, což pro mě byla zase docela velká změna, ale jsem teď spokojená a líbí se mi to, navíc jsem si koupila pravé remy clip-in, které mi úplně perfektně sedí odstínem, takže jsem je nemusela nijak víc obarvovat. Chodím pravidelně na solárko a co bych chtěla začít cvičit, ale k tomu se nedokopu asi nikdy v životě :D lenost vítězí..
A jako poslední, co se týče blogu tak mám naplánovaných pár článků, ale taky bych ráda věděla, co by zajímalo vás ať mám inspiraci a hlavně dělám něco, co vím, že vás zaujme :) Taky se odhodlávám k natočení videa, jedno téma už bych měla a na další mi můžete nápady psát taky.. Buď tady do komentářů, nebo i na ASK/xoxogossipgirlblog,
kde můžete psát dotazy okolo všeho možného. Tak já pro dněšek končím, a brzy u dalšího (už snad né tak rozepsaného a věřím, že únavného) článku! :) XOXO

PS: snad se vám líbí nový vzhled blogu! :)

6. 11. 2014

6. listopadu 2014 v 17:00 | XOXO

Halloween Night

Zdravíím všechny! Konečně jsem se trošku naučila pracovat na svojem notebooku a jak si můžete všimnout, tak jsem si pohrála i s novým designem, se kterým jsem moc spokojená :) Jak jsem vám v předchozím článku psala, u nás v práci proběhl Halloweenský večer a já mám konečně pár fotek (někteří jste je už mohli vidět i na instagramu). Já měla takovou improvizaci, prostě jsem si koupila falešnou krev a tvořila až z toho vzniklo to, co vzniklo :D Celkově byl ale večer hrozně únavný, já mela v očích čočky, které mě po několika hodinách začay v tom kouři štípat a viděla jsem ještě hůř, než obvykle :D ale jinak jsem s čočkama hodně spokojená a nosím je teď i normálně - alespoň nějaká změna zase :)
Ale co se ODLIČOVÁNÍ TÝČE, tak tím jsem strávila nějakou dobu, protože ta krev ne a ne jít dolů!! No co, každá sranda něco stojí..

28. 10. 2014

28. října 2014 v 14:52 | XOXO
Ahooj, jak se máte? :)
Já skvěle! Sice jsme asi jedina škola v ČR, která musela včera do školy a dneska jdu taky do práce - svátek/nesvátek - who cares? Ale už jsem v práci několik dní nebyla, tak se celkem těším :) V pátek je u nás Halloweenský turnaj a ti, kteří mají směnu musí přijít v maskách, a tak na internetu hledám a hledám různé inspirace, tak jsem zvědavá co nakonec vyberu.. Kdybyste některá náhodou narazila na nějaký fajn make-up, tak mi ho klidě pošlete na ASK.FM, budu jenom rááda, ale nechci nic obyčejného, třeba loni jsem byla za kočku a chtěla bych něco více prooracovanějšího :) Pak vám určitě hodím fotku..


Včera jsem měla trošku klidnější den, a tak jsem si udělala pořádek v doplňcích. Zbožnuju doplňky a mohla bych si kupovat nové kousky pořád a pořád ♥

A co se školy týče, mám toho až nad hlavu.. začínají samé seminárky (které jsem ještě nezačala ani dělat - jak jinak) a musím už mít vybrané téma na bakalářku a z toho se mi doslova dělá zle. Nechce se mi to řešit už teď, však ještě času dost, nebo ne ????!! Navíc venku počasí, které fakt unavuje.. Sice u nás dněska svítí slunko, ale zima už cítit je a to je teprve začátek! Naštěstí už jsem vybavená a zimní bundu i boty už mám :D


Co vy, těšíte se na zimu?? :) XOXO

19. 8. 2014

19. srpna 2014 v 17:05 | XOXO
Ahoooj, pořád tady u nás jen prší a dneska mám den volna, takže ideální příležitost to tady trošku vzhledově pozměnit a konečně zase něco napsat :)

Hned na úvod, prázdniny jsem si zatím užívala skvěle, i když jsem nebyla na žádné dovolené u moře, tak pořád bylo co dělat. Několikrát týdně chodím do práce, když mám day off tak jsem něco podnikala a nebo jen tak odpočívala doma a nabírala síly na další dny, protože to střídavé počasí moje imunita moc nezvládá, ale tak všechno se musí zvládnout!
Taky jsem narazila na seriál Once Upon a Time, ke kterému jsem se dloouho dokopávala a teď jsem na něm fakt závislá :D Celý seriál mi příjde strašně pěkný a zárověň napínavý a nikdy bych neřekla, že mě bude takhle bavit! Už jsem v polovině druhé série a doufám, že tento seriál ještě neskončil a pořád se natáčí (zatím jsem to nijak nezjišťovala).. No jo, seriálový maniak jsem byla vždycky a asi pořád budu :D


A co je ještě nového? Na asku se to už probíralo, ale kdo neví, tak jsem se zase zbavila světlých vlasů a dala jsem si opět tmavší. Ombre bylo sice fajn změna, ale já se v tom moc necítila, prostě jsem tmavý typ a v hnědých se cítím lépe :)
Taky si plánuji koupit nový mobil, ale pořád se nemůžu rozhodnout, jestli Android nebo Win8, na recenzích se dočtete jednou to podruhé tamto :D Ale jak vidím, jak semi android teďkom celkem seká, tak přemýšlím o změně, ale zase vůbec nevím, jaký telefon (ono mi jde taky i o vzhled, že jo).. nemáte nějaký tip? :)
A jinak ješte co se týče blogu, mám připravené fotky ke článku 'Co jsem si pořídila', oblíbené outfity a taky jsem našla v notebooku ještě nějaké videa, která jsem nesestříhala, tak snad se máte na co těšit :)

30. 6. 2014

30. června 2014 v 16:27 | XOXO
Ahoooj <3
Poslední dobou jsem zase neměla moc časuu, na články, ale i tak si myslím, že svoji aktivitu na blogu jsem docela zlepšila - a bude ještě líp! Akorát teď nás se ségrou zase pohltila mánie The Sims, a tak jsem si hru nainstalovaly a obě si tu jedeme svoje :D Na články se ale můžete těšit!!

Co pro vás chystám:
- Video s Gabkou
- Mé momentálně oblíbené outfity
- Článek o oblíbených blozích
- Giveaway

Snad se budete na články těšit, pokud máte nápad ještě na nějaký, klidně mi ho napište do komentářů, snažím se vyhovět všem :)


SLEDUJTE!! Právě u mě na probíhá #30happydays: instagram.com/martinaturcekova
 
 

Reklama