........


- Writing

28. 10. 2014

28. října 2014 v 14:52 | XOXO
Ahooj, jak se máte? :)
Já skvěle! Sice jsme asi jedina škola v ČR, která musela včera do školy a dneska jdu taky do práce - svátek/nesvátek - who cares? Ale už jsem v práci několik dní nebyla, tak se celkem těším :) V pátek je u nás Halloweenský turnaj a ti, kteří mají směnu musí přijít v maskách, a tak na internetu hledám a hledám různé inspirace, tak jsem zvědavá co nakonec vyberu.. Kdybyste některá náhodou narazila na nějaký fajn make-up, tak mi ho klidě pošlete na ASK.FM, budu jenom rááda, ale nechci nic obyčejného, třeba loni jsem byla za kočku a chtěla bych něco více prooracovanějšího :) Pak vám určitě hodím fotku..


Včera jsem měla trošku klidnější den, a tak jsem si udělala pořádek v doplňcích. Zbožnuju doplňky a mohla bych si kupovat nové kousky pořád a pořád ♥

A co se školy týče, mám toho až nad hlavu.. začínají samé seminárky (které jsem ještě nezačala ani dělat - jak jinak) a musím už mít vybrané téma na bakalářku a z toho se mi doslova dělá zle. Nechce se mi to řešit už teď, však ještě času dost, nebo ne ????!! Navíc venku počasí, které fakt unavuje.. Sice u nás dněska svítí slunko, ale zima už cítit je a to je teprve začátek! Naštěstí už jsem vybavená a zimní bundu i boty už mám :D


Co vy, těšíte se na zimu?? :) XOXO

19. 8. 2014

19. srpna 2014 v 17:05 | XOXO
Ahoooj, pořád tady u nás jen prší a dneska mám den volna, takže ideální příležitost to tady trošku vzhledově pozměnit a konečně zase něco napsat :)

Hned na úvod, prázdniny jsem si zatím užívala skvěle, i když jsem nebyla na žádné dovolené u moře, tak pořád bylo co dělat. Několikrát týdně chodím do práce, když mám day off tak jsem něco podnikala a nebo jen tak odpočívala doma a nabírala síly na další dny, protože to střídavé počasí moje imunita moc nezvládá, ale tak všechno se musí zvládnout!
Taky jsem narazila na seriál Once Upon a Time, ke kterému jsem se dloouho dokopávala a teď jsem na něm fakt závislá :D Celý seriál mi příjde strašně pěkný a zárověň napínavý a nikdy bych neřekla, že mě bude takhle bavit! Už jsem v polovině druhé série a doufám, že tento seriál ještě neskončil a pořád se natáčí (zatím jsem to nijak nezjišťovala).. No jo, seriálový maniak jsem byla vždycky a asi pořád budu :D


A co je ještě nového? Na asku se to už probíralo, ale kdo neví, tak jsem se zase zbavila světlých vlasů a dala jsem si opět tmavší. Ombre bylo sice fajn změna, ale já se v tom moc necítila, prostě jsem tmavý typ a v hnědých se cítím lépe :)
Taky si plánuji koupit nový mobil, ale pořád se nemůžu rozhodnout, jestli Android nebo Win8, na recenzích se dočtete jednou to podruhé tamto :D Ale jak vidím, jak semi android teďkom celkem seká, tak přemýšlím o změně, ale zase vůbec nevím, jaký telefon (ono mi jde taky i o vzhled, že jo).. nemáte nějaký tip? :)
A jinak ješte co se týče blogu, mám připravené fotky ke článku 'Co jsem si pořídila', oblíbené outfity a taky jsem našla v notebooku ještě nějaké videa, která jsem nesestříhala, tak snad se máte na co těšit :)

30. 6. 2014

30. června 2014 v 16:27 | XOXO
Ahoooj <3
Poslední dobou jsem zase neměla moc časuu, na články, ale i tak si myslím, že svoji aktivitu na blogu jsem docela zlepšila - a bude ještě líp! Akorát teď nás se ségrou zase pohltila mánie The Sims, a tak jsem si hru nainstalovaly a obě si tu jedeme svoje :D Na články se ale můžete těšit!!

Co pro vás chystám:
- Video s Gabkou
- Mé momentálně oblíbené outfity
- Článek o oblíbených blozích
- Giveaway

Snad se budete na články těšit, pokud máte nápad ještě na nějaký, klidně mi ho napište do komentářů, snažím se vyhovět všem :)


SLEDUJTE!! Právě u mě na probíhá #30happydays: instagram.com/martinaturcekova

Jak šel čas (xoxo-gossipgirl)

23. června 2014 v 12:35 | XOXO
Ahooj,
dneska jsem tak projížděla statistiky, staré články, galerie.. a napadlo mě udělat ''jak šel čas na mém blogu''. U některých článků jsem se upřímně zasmála a u jiných zase vzpomínala na staré dobré časy.. Je to šílené, jak to letí, v říjnu už to bude 6 let, co tento blog mám.


2008 - začátky mého blogu, články o všem a zárověň o ničem. Nejvíce mě pobavily ''bleskovky'' :D:D Pamatujete na ně ještě někdo, před pár lety to byl celkem hit a za odměnu diplomky.. po kterých by dneska ani pes neštěkl.


2009 - blog se začínal už od ledna pěkně rozjíždět a koukám, že pod 50 komentářů jsem nešla.. wooow. Ani nevím, jak jsem ta rychle čtenáře nasbírala, ale je to super pocit vidět, jak se dařilo :) Hlavní podíl na tom asi měly videa, které jsem natáčela, ještě s Luckou (kolem 90 komentářů) a i s Gabkou, ještě za mlad ze školy, haha (přes 70 komentářů). Moc fotek tak ale vidět není, protože během těch let se mi hodně fotek z blogu vymazalo :/ A ve článcích co slovo to pixelka :D Měla jsem piercing v nose, který už dlooouho nenosím.. A taky jsem ke konci tohoto roku potkala svou první velkou lásku..

VIDEO: Chubby Bunny Challenge

16. června 2014 v 22:03 | XOXO
Ahoooj,
jak jsme slíbily, tak i plníme a s Gabkou jsme tady s dalším videem a sice chubby bunny! Je to už sice profláklé video, které má každý druhý, ale my ho vůbec neplánovaly a o to více jsme se pobavily :D

Videí máme natočených více, tak snad je brzy sestříhám. A pokud chcete videa často, tak nám dejte odběr na youtube (tadyyy), každý nový odběr nám udělá obrovskou radost :) a hlavně motivaci k tomu natáčet dááál

Tak mějte hezký večer asnad brzo u dalšího článku! Nebo videa? :) XOXOXOX :-*


2. 5. 2014

2. května 2014 v 14:46 | XOXO
Ahoooj <3

Tento týden jsem měla ve škole celýý volný, v pondělí jsem přednášku vynechala, protože jsem měla hodně zařizování okolo praxe, šla jsem si pro hodnocení a pak ho musela zanést do školy, aby mi pak hezky za to dvoutýdenní utrpení zaplatili :D Stipendium sice dojde až v červenci, ale i tak, alespoň z té praxe něco mám (kromě ujištění, že učitelkou a ani vychovatelkou prostě nikdy nebudu). Pro druhák jsem si vybrala teď praxi v Klokánku, tak na to jsem zvědavá :)

V úterý jsme s Gábinkou jely do Prahy na školení kvůli brigády a výlet to byl strašně fajn, ve vlaku jsme se doslova přežraly (croissanty, dortíčky, těstoviny, sushi...) a zkracovaly si cestu hraním hry Plants versus Zombies 2, kterou má Gabka v tabletu a mně nejde do mobilu stáhnout :( a nechápu proč!!! :D Po školení jsme se šly projít po Václaváku, procházely obchody (kde jsem si nic nekoupila, protože mě nic nezaujalo) a v osm hodin jsme jely domů.
Co se brigády týče, tak už teď v neděli budu v drogerii v Shopping Parku v Ostravě a můžete se odemě nechat zdarma nalíčit novými výrobky od L'oréal :) aaaa strašně se na to těším! <3

To je odemě pro dnešek všechno, můžete mi do komentářů napsat, jaké hry v telefonu máte, protože já jsem mania a furt bych něco hrála a už nevím co!! :D Děkujii a mějte se krááásně, xoxoxo

27. 4. 2014

27. dubna 2014 v 15:09 | XOXO
Ahooj <3

Ani si nedokážete představit, jak jsem ráda, že už je venku krásně! Teda pokud nepočítám, že mám zase z balerín puchýře, protože si moje nohy musí po zimě zase zvyknout... klasika. Dneska si zajdeme s Barčou na brusle a těším se mooc, protože nám konečně vyšlo počasí! A já po několika měsících brusle opráším - sportem ku zdraví, haha.


Taky jsme s holkama byly v ZOO - jak já miluju zvířata, bych tam mohla být pořád!! Sice jsme si vystály pěknou frontu (asi nikdo neslavil velikonoce - byly jsme v ponděli dopoledne)ale stálo to za to, hledaly jsme vajíčka v trávě a trošku se vrátily do dětských let, ale tak musí být :D <3


Noo a jinak letní semestr se pomalu blíží ke konci, už mám za sebou dvě zkoušky (a myslím, doufám, že úspěšně - výsledky ještě nemáám) a pár jich mám ještě před sebou, ale hodně hodin nám teď už odpadá, takže bude klid na učení, práci, volný čas a taaaak..
Na telefon jsem si teď objednávala kryt na mobil, který jste mohli vidět na instagramu a který se mi strašně líbí, tak přemýšlím, že si stáhnu nové ikony na telefon, nějaké zebrované, aby mi ladily :D teďkom mám sáhnuté ve stylu vintage.. já jsem na toto úchyl, pokud se dá někde nastavit vzhled, tak ho hned měním podle sebe :D


A to bude asi zatím všechno, mějte se kráásně a maturanti všchno zvládněte, když si vzpomenu na sebe před dvěmi lety tak mě otřepe, maturitu jsem zvládala psychycky fakt špatně, a o to víc se divím jak dobře (zatím, musím zaklepat) zvládám zkoušky na vysoké :)

Bylo nebylo...

3. dubna 2014 v 13:00 | XOXO
... přežila jsem svou první praxi na VŠ. Původně jsem vám chtěla přispívat pravidelně už z pobytu, ale nebylo pomalu jak. Mnoho práce a když se teda našla chvilka klidu, tak jsme odpočívaly (nejlépe spaly!) a nebo pro změnu nešla wifi.. prostě pech!

Více o praxi a fotky v celém článku :)

Pár nových věcí

20. března 2014 v 7:00 | XOXO
Ahoooj,
dneska vám ukážu pár novinek, které jsem si pořídila (nebo dostala). Není toho moc, ale tyto články vás baví, tak proč ne :)

Potřebovala jsem deodorant a pořád nemohla najít žádný, který by mi fakt voněl.. až na tento Elite Models - Rio Glam Girl. Vůně popisovat neumím, tak se o to ani nebudu pokoušet, ale pokud ho někde uvidíte, určitě ho zkuste :)

PRAXE

16. března 2014 v 23:45 | XOXO
Ahooooj,
tak je to tady! Jedu na 14 dní na praxi na hory a mám z toho smíšené pocity.. na jednu stranu se těším, že vypadnu z Ostravy, ale nadruhou se bojím, co mě čeká. Snad to zvládnu, pokud chytím wifi, tak vám určitě budu házet fotky apod. :) A pokud wifi nebude, tak mám pro jistotu jeden článek přednastavený :)Mějte se zatím hezky a držte mi palce ať to s těmi dětmi zvládnu :D xoxoxo
 
 

Reklama