........

- Writing

Jak šel čas (xoxo-gossipgirl)

23. června 2014 v 12:35 | XOXO
Ahooj,
dneska jsem tak projížděla statistiky, staré články, galerie.. a napadlo mě udělat ''jak šel čas na mém blogu''. U některých článků jsem se upřímně zasmála a u jiných zase vzpomínala na staré dobré časy.. Je to šílené, jak to letí, v říjnu už to bude 6 let, co tento blog mám.


2008 - začátky mého blogu, články o všem a zárověň o ničem. Nejvíce mě pobavily ''bleskovky'' :D:D Pamatujete na ně ještě někdo, před pár lety to byl celkem hit a za odměnu diplomky.. po kterých by dneska ani pes neštěkl.


2009 - blog se začínal už od ledna pěkně rozjíždět a koukám, že pod 50 komentářů jsem nešla.. wooow. Ani nevím, jak jsem ta rychle čtenáře nasbírala, ale je to super pocit vidět, jak se dařilo :) Hlavní podíl na tom asi měly videa, které jsem natáčela, ještě s Luckou (kolem 90 komentářů) a i s Gabkou, ještě za mlad ze školy, haha (přes 70 komentářů). Moc fotek tak ale vidět není, protože během těch let se mi hodně fotek z blogu vymazalo :/ A ve článcích co slovo to pixelka :D Měla jsem piercing v nose, který už dlooouho nenosím.. A taky jsem ke konci tohoto roku potkala svou první velkou lásku..

VIDEO: Chubby Bunny Challenge

16. června 2014 v 22:03 | XOXO
Ahoooj,
jak jsme slíbily, tak i plníme a s Gabkou jsme tady s dalším videem a sice chubby bunny! Je to už sice profláklé video, které má každý druhý, ale my ho vůbec neplánovaly a o to více jsme se pobavily :D

Videí máme natočených více, tak snad je brzy sestříhám. A pokud chcete videa často, tak nám dejte odběr na youtube (tadyyy), každý nový odběr nám udělá obrovskou radost :) a hlavně motivaci k tomu natáčet dááál

Tak mějte hezký večer asnad brzo u dalšího článku! Nebo videa? :) XOXOXOX :-*


2. 5. 2014

2. května 2014 v 14:46 | XOXO
Ahoooj <3

Tento týden jsem měla ve škole celýý volný, v pondělí jsem přednášku vynechala, protože jsem měla hodně zařizování okolo praxe, šla jsem si pro hodnocení a pak ho musela zanést do školy, aby mi pak hezky za to dvoutýdenní utrpení zaplatili :D Stipendium sice dojde až v červenci, ale i tak, alespoň z té praxe něco mám (kromě ujištění, že učitelkou a ani vychovatelkou prostě nikdy nebudu). Pro druhák jsem si vybrala teď praxi v Klokánku, tak na to jsem zvědavá :)

V úterý jsme s Gábinkou jely do Prahy na školení kvůli brigády a výlet to byl strašně fajn, ve vlaku jsme se doslova přežraly (croissanty, dortíčky, těstoviny, sushi...) a zkracovaly si cestu hraním hry Plants versus Zombies 2, kterou má Gabka v tabletu a mně nejde do mobilu stáhnout :( a nechápu proč!!! :D Po školení jsme se šly projít po Václaváku, procházely obchody (kde jsem si nic nekoupila, protože mě nic nezaujalo) a v osm hodin jsme jely domů.
Co se brigády týče, tak už teď v neděli budu v drogerii v Shopping Parku v Ostravě a můžete se odemě nechat zdarma nalíčit novými výrobky od L'oréal :) aaaa strašně se na to těším! <3

To je odemě pro dnešek všechno, můžete mi do komentářů napsat, jaké hry v telefonu máte, protože já jsem mania a furt bych něco hrála a už nevím co!! :D Děkujii a mějte se krááásně, xoxoxo

27. 4. 2014

27. dubna 2014 v 15:09 | XOXO
Ahooj <3

Ani si nedokážete představit, jak jsem ráda, že už je venku krásně! Teda pokud nepočítám, že mám zase z balerín puchýře, protože si moje nohy musí po zimě zase zvyknout... klasika. Dneska si zajdeme s Barčou na brusle a těším se mooc, protože nám konečně vyšlo počasí! A já po několika měsících brusle opráším - sportem ku zdraví, haha.


Taky jsme s holkama byly v ZOO - jak já miluju zvířata, bych tam mohla být pořád!! Sice jsme si vystály pěknou frontu (asi nikdo neslavil velikonoce - byly jsme v ponděli dopoledne)ale stálo to za to, hledaly jsme vajíčka v trávě a trošku se vrátily do dětských let, ale tak musí být :D <3


Noo a jinak letní semestr se pomalu blíží ke konci, už mám za sebou dvě zkoušky (a myslím, doufám, že úspěšně - výsledky ještě nemáám) a pár jich mám ještě před sebou, ale hodně hodin nám teď už odpadá, takže bude klid na učení, práci, volný čas a taaaak..
Na telefon jsem si teď objednávala kryt na mobil, který jste mohli vidět na instagramu a který se mi strašně líbí, tak přemýšlím, že si stáhnu nové ikony na telefon, nějaké zebrované, aby mi ladily :D teďkom mám sáhnuté ve stylu vintage.. já jsem na toto úchyl, pokud se dá někde nastavit vzhled, tak ho hned měním podle sebe :D


A to bude asi zatím všechno, mějte se kráásně a maturanti všchno zvládněte, když si vzpomenu na sebe před dvěmi lety tak mě otřepe, maturitu jsem zvládala psychycky fakt špatně, a o to víc se divím jak dobře (zatím, musím zaklepat) zvládám zkoušky na vysoké :)

Bylo nebylo...

3. dubna 2014 v 13:00 | XOXO
... přežila jsem svou první praxi na VŠ. Původně jsem vám chtěla přispívat pravidelně už z pobytu, ale nebylo pomalu jak. Mnoho práce a když se teda našla chvilka klidu, tak jsme odpočívaly (nejlépe spaly!) a nebo pro změnu nešla wifi.. prostě pech!

Více o praxi a fotky v celém článku :)

Pár nových věcí

20. března 2014 v 7:00 | XOXO
Ahoooj,
dneska vám ukážu pár novinek, které jsem si pořídila (nebo dostala). Není toho moc, ale tyto články vás baví, tak proč ne :)

Potřebovala jsem deodorant a pořád nemohla najít žádný, který by mi fakt voněl.. až na tento Elite Models - Rio Glam Girl. Vůně popisovat neumím, tak se o to ani nebudu pokoušet, ale pokud ho někde uvidíte, určitě ho zkuste :)

PRAXE

16. března 2014 v 23:45 | XOXO
Ahooooj,
tak je to tady! Jedu na 14 dní na praxi na hory a mám z toho smíšené pocity.. na jednu stranu se těším, že vypadnu z Ostravy, ale nadruhou se bojím, co mě čeká. Snad to zvládnu, pokud chytím wifi, tak vám určitě budu házet fotky apod. :) A pokud wifi nebude, tak mám pro jistotu jeden článek přednastavený :)Mějte se zatím hezky a držte mi palce ať to s těmi dětmi zvládnu :D xoxoxo

1. 3. 2014

1. března 2014 v 11:39 | XOXO
Ahoooj ♥
Dívám se, že poslední článek jsem přidala naposledy před dvěmi týdny a je šílené, jak to utíká.. Příjde mi, že jsem nedávno nastoupila na VŠ a teď už dělám seminárky a práce na druhý semestr.. a ani se nenaděju a jsou tu další zkoušky.
Předmětů mám sice o něco míň, než v ZS, ale své volné dny si vyplňuju prací. Třeba minulý týden jsem byla na různých brigádách od pondělí do pátku - a že jsem byla vyčerpaná, ale aspoň bude fajn výplata a mám v plánu si koupit vysněné boty, které jsem snad dva roky chtěla a teď jsem je našla na jedné stránce v mé velikosti (snad tam do výplaty vydrží!!!).


Foto aneb škola vysokoškoláka. Řeknu vám, že ve středy absolutně 'umírám'. Je hrozné, jak jsem si za ten rok na pomaturitním studiu odvykla vstávat a sedět několik hodin po sobě ve škole. Vstávat v šest a VYDRŽET 3 přednášky za sebou je pro mě nadlidský výkon :D Opravdu obdivuju ty, co zvládají školu od rána až někdy do sedmi do večera, to se mi snad OBLOUKEM vyhne :D Ale předměty v tomto semestru jsou celkem fajn - teda až na literaturu, já nejsem zrovna ukázkový čtenář, navíc, když máme povinnou literaturu pro děti a mládež, ojej.. jsem zvědavá, kolik jich přečtu (a tohle si snad nepřečte profesorka, haha).

Taky teď mám hodně zařizování ohledně školní praxe. Na začátku semestru jsem si vybírala, že chci praxi v dětském domově, ale to nakonec odpadlo a jedeme na 13 dní na ozdravný pobyt do Beskyd se základní školou. Mým úkolem je zařídit aktivity na odpolední a večerní program pro děti, ale taky prý máme možnost jim dělat dozor v solných jeskyních, bude výlet na Lysou apod. takže na to se těším, protože jsem strašně dlouho nejela někam do přírody. Mám v plánu hodně fotit a strašně si to užít, i když mám strach, že to s těmi dětmi bude možná těžké, ale snad to zvládnem :) Chtěla jsem psát i články, ale není jisté, zda tam bude wifi, takže kdyžtak až dojedu hodím o všem info. A co je úplně nejlepší, praxi máme mít 26 hod a tím, že tam budeme skoro dva týdny, nám ostatní dny proplatí + máme dopravu, stravu a všechno zdarma. Ideální, jak spojit příjemné s užitečným :)

15. 02. 2014

15. února 2014 v 22:00 | XOXO

Ahoooj, dneska jsem tady pro vás s článem, ve kterém vám ukážu své oblíbence za poslední měsíce, více v celém článku! http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif

Co se našlo v mobilu / foťáku

8. ledna 2014 v 21:14 | XOXO

Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif

Dneska jsem po delší době přetáhla fotky z mobilu do notebooku, tak vám tady nějaké hodím na ukázku :)
Posledním rokem se ozývám s nějakým deníčkem jen málokdy, tak bych vám chtěla říct, že se mám strašně dobře a vím, že tento rok bude skvělý nebo se pro to alespoň budu snažit dělat maximum, abych se měla ještě líp! Ve škole se daří (dneska jsem zvládla zkoušku o dost líp, než jsem předpokladala huuuu, tak mám radost). Teď budu zase doučovat a taky budu mít více práce u mamky, ale vůbec mi to nevadí, peníze jsou třeba a já si KONEČNĚ budu brzy kupovat svůj vysněný mobil, takže to bude pohroma, protože na instagramu to pak pojede o 100% víc, což se vám snad bude líbit :)


Prvně tady mám pár nových kousků oblečení. Některé už mám vyfocené nějakou dobu a dostala jsem to do pc až teď, ale nevadí :) Dva šátky, tílka, trička a legíny. A tričko I NEED COFFEE NOW! Zbožňuju, protože mě totálně vystihuje - a hlavně po ránu :D


Teď skočíme k fotkám vzpomínkovým. Mazel, který tak hezky spal, že jsem ho vyfotit musela! :D Další z jednoho dne v čajovně :) Nejlepší nudle na světě! Miluju s kuřecím masem a ananasem MNAM!!!!


tady moji miláčci .... ehm a já - fotka, když jsem se chystala na Silvestr


První dvě fotky ukazují, jak je u nás v Ostravě v lednu, haha... Pak jedna fotka tzv. slušnák na zkoušku :D a knížka, která mě v knihkupectví zaujala, nečetl ji někdo? Sice bych radši, kdyby byl nějaký film s tímto tématem, to by bylo něco pro mě! No jo, já a ty knihy....


To je pro dnešek vše, snad se vám článek s fotkama líbil a já vám přeju hezký zbytek dne! XOXOXO

Follow me on Facebook: @xoxo-gossipgirl.blog.cz
Follow me on Instagram: @martinaturcekova
 
 

Reklama