........


- Writing

1. 3. 2014

1. března 2014 v 11:39 | XOXO
Ahoooj ♥
Dívám se, že poslední článek jsem přidala naposledy před dvěmi týdny a je šílené, jak to utíká.. Příjde mi, že jsem nedávno nastoupila na VŠ a teď už dělám seminárky a práce na druhý semestr.. a ani se nenaděju a jsou tu další zkoušky.
Předmětů mám sice o něco míň, než v ZS, ale své volné dny si vyplňuju prací. Třeba minulý týden jsem byla na různých brigádách od pondělí do pátku - a že jsem byla vyčerpaná, ale aspoň bude fajn výplata a mám v plánu si koupit vysněné boty, které jsem snad dva roky chtěla a teď jsem je našla na jedné stránce v mé velikosti (snad tam do výplaty vydrží!!!).


Foto aneb škola vysokoškoláka. Řeknu vám, že ve středy absolutně 'umírám'. Je hrozné, jak jsem si za ten rok na pomaturitním studiu odvykla vstávat a sedět několik hodin po sobě ve škole. Vstávat v šest a VYDRŽET 3 přednášky za sebou je pro mě nadlidský výkon :D Opravdu obdivuju ty, co zvládají školu od rána až někdy do sedmi do večera, to se mi snad OBLOUKEM vyhne :D Ale předměty v tomto semestru jsou celkem fajn - teda až na literaturu, já nejsem zrovna ukázkový čtenář, navíc, když máme povinnou literaturu pro děti a mládež, ojej.. jsem zvědavá, kolik jich přečtu (a tohle si snad nepřečte profesorka, haha).

Taky teď mám hodně zařizování ohledně školní praxe. Na začátku semestru jsem si vybírala, že chci praxi v dětském domově, ale to nakonec odpadlo a jedeme na 13 dní na ozdravný pobyt do Beskyd se základní školou. Mým úkolem je zařídit aktivity na odpolední a večerní program pro děti, ale taky prý máme možnost jim dělat dozor v solných jeskyních, bude výlet na Lysou apod. takže na to se těším, protože jsem strašně dlouho nejela někam do přírody. Mám v plánu hodně fotit a strašně si to užít, i když mám strach, že to s těmi dětmi bude možná těžké, ale snad to zvládnem :) Chtěla jsem psát i články, ale není jisté, zda tam bude wifi, takže kdyžtak až dojedu hodím o všem info. A co je úplně nejlepší, praxi máme mít 26 hod a tím, že tam budeme skoro dva týdny, nám ostatní dny proplatí + máme dopravu, stravu a všechno zdarma. Ideální, jak spojit příjemné s užitečným :)

15. 02. 2014

15. února 2014 v 22:00 | XOXO

Ahoooj, dneska jsem tady pro vás s článem, ve kterém vám ukážu své oblíbence za poslední měsíce, více v celém článku! http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif

Co se našlo v mobilu / foťáku

8. ledna 2014 v 21:14 | XOXO

Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif

Dneska jsem po delší době přetáhla fotky z mobilu do notebooku, tak vám tady nějaké hodím na ukázku :)
Posledním rokem se ozývám s nějakým deníčkem jen málokdy, tak bych vám chtěla říct, že se mám strašně dobře a vím, že tento rok bude skvělý nebo se pro to alespoň budu snažit dělat maximum, abych se měla ještě líp! Ve škole se daří (dneska jsem zvládla zkoušku o dost líp, než jsem předpokladala huuuu, tak mám radost). Teď budu zase doučovat a taky budu mít více práce u mamky, ale vůbec mi to nevadí, peníze jsou třeba a já si KONEČNĚ budu brzy kupovat svůj vysněný mobil, takže to bude pohroma, protože na instagramu to pak pojede o 100% víc, což se vám snad bude líbit :)


Prvně tady mám pár nových kousků oblečení. Některé už mám vyfocené nějakou dobu a dostala jsem to do pc až teď, ale nevadí :) Dva šátky, tílka, trička a legíny. A tričko I NEED COFFEE NOW! Zbožňuju, protože mě totálně vystihuje - a hlavně po ránu :D


Teď skočíme k fotkám vzpomínkovým. Mazel, který tak hezky spal, že jsem ho vyfotit musela! :D Další z jednoho dne v čajovně :) Nejlepší nudle na světě! Miluju s kuřecím masem a ananasem MNAM!!!!


tady moji miláčci .... ehm a já - fotka, když jsem se chystala na Silvestr


První dvě fotky ukazují, jak je u nás v Ostravě v lednu, haha... Pak jedna fotka tzv. slušnák na zkoušku :D a knížka, která mě v knihkupectví zaujala, nečetl ji někdo? Sice bych radši, kdyby byl nějaký film s tímto tématem, to by bylo něco pro mě! No jo, já a ty knihy....


To je pro dnešek vše, snad se vám článek s fotkama líbil a já vám přeju hezký zbytek dne! XOXOXO

Follow me on Facebook: @xoxo-gossipgirl.blog.cz
Follow me on Instagram: @martinaturcekova

DETAILS OF MY BEDROOM ll 12/2013

27. prosince 2013 v 11:32 | XOXO

***** 24. 12. 2013 *****

24. prosince 2013 v 17:10 | XOXO

Přeji Vám všem krásné Vánoce! :-*

xoxoxo

20. 12. 2013

20. prosince 2013 v 0:26 | XOXO
Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif Tak konečně můžu říct, že mám do konce roku klid! Brigády do konce roku nemám, všechny zoušky jsem zvládla na první pokus a poslední dvě mě čekaj až v lednu, paráda!! Dneska jsem trochu pozměnila design, ale nic velkého :) Ale teď už šup na článek! Ukážu vám pár dárků, které mi udělaly radost - oni prostě ví, jak na mě! Tak se musím pochlubit :)))
No, co dodat. Vědí, že na taštičky jsem jednoduše ulítlá!

13. 12. 2013

14. prosince 2013 v 11:13 | XOXO
Ahooj, pro dnešek tady mám na ukázku pár věcí, které jsem si za poslední dobu koupila. Většina jsou věci, které jsem uvedla i v Shopping listu. Taky mám konečně nové booty, ale ty vyfocené ještě nemám, tak snad příště :)

Jako první, co jsem NUTNĚ musela mít byl diář na rok 2014 a našla jsem opravdu náádherný!! Tak snad ho budu pořádně používat a neskončí jako ten letošní někde v šuplíku, protože si všechno píšu do mobilu.. haha cca 150,-

8. 12. 2013

8. prosince 2013 v 10:43 | XOXO
Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif
Druhá adventní neděle, Vánoce skoro za dveřmi a já stále nemám ani jeden dárek - a co je horší, nemám ani nápady na dárky! V podstatě jako každý rok...

Včera jsem oslavila své 'už' jednadvacáté narozeniny a musím se pochlubit, že mám ve svém životě ty nejlepší lidi, kteří mi udělali úžasnou oslavu a překvapili mě krásnými dárky! Vážně tohle byly jedny z nejlepších narozenin, žádné lítání po klubech a jen být s lidma, na kterých vám záleží, co víc si přát :)


Taky jsem alespoň na chvíli přestala myslet na školu, která mě čím dál více stresuje... Zkouškové se blíží a já na učení nemám ani pomyšení, navíc, když už snad sto dní dělám zápočtovou práci do teorie sociální práce - 20 A4 překladu odborné cizohazyčné literatury? Kdo tohle vymyslel no moje nervy...
Už mám úspěšně za sebou alespoň zkoušku z Dějin sociální pedagogiky - předmět, který mě vážně nebavil, tak jsem šla na předtermín, ať to mám co nejdřív z krku :) Jsem překonala samu sebe..


Článek už mám jeden rozepsaný a fotek nafocených víc než dost, ale bohužel je teď škola fakt na prvním místě a já musím teď ty poslední dny makat.. během těchto dvou týdnů mě čekají ještě tři zkoušky a pak zbytek v lednu.. a já na učení moc zvyklá nebyla, tak mi to dává hodně zabrat, ale nápady na články jsou a snad se i brzo zveřejní!!

Tak hezký zbytek dne!!! XOXOXOXO

Nástěnka

23. listopadu 2013 v 19:29 | XOXO
Ahoj, dneska jak jsem se odpoledne nudila, tak jsem si zase vystavila pár věcí na nástěnku, abych si oživila volné místo na stole. Pobrala jsem pár maličkostí, co mi něco připomínají nebo se mi prostě líbí a začla tvořit :)
Tak jen tak pro ukázku, hezký večer, XOXOXO21.11.2013 xx

21. listopadu 2013 v 19:43 | XOXO

Ahooj ♥

Další týden školy konečně za mnou, i když učení je pořád až dost - s tím se holt musí počítat, že se s náma nikdo párat nebude. Na úterý jsem si zapsala zkoušu z dějin výchovy, tak se snažím naučit co se dá a snad to nevzdám a hned ten první termín zvládnu, ať mám alespoň jeden předmět z krku.
Zima se blíží, venku už je celkem chladno a já pomalu přemýšlím, co na sebe si ještě pořídit. Potřebovala bych nějaké boty a nejlépe i bundu, ale uvidíme.. mám v hlavě přesnou představu, jak by mělo oblečení vypadat a když nevidím nic stejného, tak se mi prostě nic jiného nelíbí - je to se mnou hrozné :D


a pár obrázků pro inspiraci, co by se mi například hodilo

Jinak se mám úplně super, až na to, že se snažím najít ještě nějakou brigádu aby byly nějaké peníze navíc.. Zatím se moc nedaří, protože mám úplně blbě rozvržené hodiny ve škole a snad to bude další semestr lepší, protože málokdo bude brát ohled na to, jak já mám nebo nemám školu.. Uvidíme, snad se poštěstí :)

Teď už si půjdu sednout k TVm popřemýšlet jak udělat další článek a jen odpočívat, tak se zatím mějte hezky! :)

 
 

Reklama