........

- Writing

DETAILS OF MY BEDROOM ll 12/2013

27. prosince 2013 v 11:32 | XOXO

***** 24. 12. 2013 *****

24. prosince 2013 v 17:10 | XOXO

Přeji Vám všem krásné Vánoce! :-*

xoxoxo

20. 12. 2013

20. prosince 2013 v 0:26 | XOXO
Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif Tak konečně můžu říct, že mám do konce roku klid! Brigády do konce roku nemám, všechny zoušky jsem zvládla na první pokus a poslední dvě mě čekaj až v lednu, paráda!! Dneska jsem trochu pozměnila design, ale nic velkého :) Ale teď už šup na článek! Ukážu vám pár dárků, které mi udělaly radost - oni prostě ví, jak na mě! Tak se musím pochlubit :)))
No, co dodat. Vědí, že na taštičky jsem jednoduše ulítlá!

13. 12. 2013

14. prosince 2013 v 11:13 | XOXO
Ahooj, pro dnešek tady mám na ukázku pár věcí, které jsem si za poslední dobu koupila. Většina jsou věci, které jsem uvedla i v Shopping listu. Taky mám konečně nové booty, ale ty vyfocené ještě nemám, tak snad příště :)

Jako první, co jsem NUTNĚ musela mít byl diář na rok 2014 a našla jsem opravdu náádherný!! Tak snad ho budu pořádně používat a neskončí jako ten letošní někde v šuplíku, protože si všechno píšu do mobilu.. haha cca 150,-

8. 12. 2013

8. prosince 2013 v 10:43 | XOXO
Ahooj http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif
Druhá adventní neděle, Vánoce skoro za dveřmi a já stále nemám ani jeden dárek - a co je horší, nemám ani nápady na dárky! V podstatě jako každý rok...

Včera jsem oslavila své 'už' jednadvacáté narozeniny a musím se pochlubit, že mám ve svém životě ty nejlepší lidi, kteří mi udělali úžasnou oslavu a překvapili mě krásnými dárky! Vážně tohle byly jedny z nejlepších narozenin, žádné lítání po klubech a jen být s lidma, na kterých vám záleží, co víc si přát :)


Taky jsem alespoň na chvíli přestala myslet na školu, která mě čím dál více stresuje... Zkouškové se blíží a já na učení nemám ani pomyšení, navíc, když už snad sto dní dělám zápočtovou práci do teorie sociální práce - 20 A4 překladu odborné cizohazyčné literatury? Kdo tohle vymyslel no moje nervy...
Už mám úspěšně za sebou alespoň zkoušku z Dějin sociální pedagogiky - předmět, který mě vážně nebavil, tak jsem šla na předtermín, ať to mám co nejdřív z krku :) Jsem překonala samu sebe..


Článek už mám jeden rozepsaný a fotek nafocených víc než dost, ale bohužel je teď škola fakt na prvním místě a já musím teď ty poslední dny makat.. během těchto dvou týdnů mě čekají ještě tři zkoušky a pak zbytek v lednu.. a já na učení moc zvyklá nebyla, tak mi to dává hodně zabrat, ale nápady na články jsou a snad se i brzo zveřejní!!

Tak hezký zbytek dne!!! XOXOXOXO

Nástěnka

23. listopadu 2013 v 19:29 | XOXO
Ahoj, dneska jak jsem se odpoledne nudila, tak jsem si zase vystavila pár věcí na nástěnku, abych si oživila volné místo na stole. Pobrala jsem pár maličkostí, co mi něco připomínají nebo se mi prostě líbí a začla tvořit :)
Tak jen tak pro ukázku, hezký večer, XOXOXO21.11.2013 xx

21. listopadu 2013 v 19:43 | XOXO

Ahooj ♥

Další týden školy konečně za mnou, i když učení je pořád až dost - s tím se holt musí počítat, že se s náma nikdo párat nebude. Na úterý jsem si zapsala zkoušu z dějin výchovy, tak se snažím naučit co se dá a snad to nevzdám a hned ten první termín zvládnu, ať mám alespoň jeden předmět z krku.
Zima se blíží, venku už je celkem chladno a já pomalu přemýšlím, co na sebe si ještě pořídit. Potřebovala bych nějaké boty a nejlépe i bundu, ale uvidíme.. mám v hlavě přesnou představu, jak by mělo oblečení vypadat a když nevidím nic stejného, tak se mi prostě nic jiného nelíbí - je to se mnou hrozné :D


a pár obrázků pro inspiraci, co by se mi například hodilo

Jinak se mám úplně super, až na to, že se snažím najít ještě nějakou brigádu aby byly nějaké peníze navíc.. Zatím se moc nedaří, protože mám úplně blbě rozvržené hodiny ve škole a snad to bude další semestr lepší, protože málokdo bude brát ohled na to, jak já mám nebo nemám školu.. Uvidíme, snad se poštěstí :)

Teď už si půjdu sednout k TVm popřemýšlet jak udělat další článek a jen odpočívat, tak se zatím mějte hezky! :)

8. 11. 2013

8. listopadu 2013 v 8:08 | XOXO

Heellooo everybody http://i20.photobucket.com/albums/b212/Ivory_Star/pixels/7b70e4c6.gif
Konečně pátek, což pro mě už znamená víkend (škola mi končí ve čtvrtek), dneska budu akorát doučovat, ale pak už mám volno a klid - K O N E Č N Ě !!! Tento týden byl totiž vážně únavný.. Něchtělo se mi vůbec nic - hlavně co se školy týče. Neměla jsem toho sice moc, ale pár dní mi nebylo dobře a nechtělo se mi vstávat, oblíkat a už vůbec ne sedět, poslouchat, natož něco zapisovat :D lenost?
Teď už je ale nálada lepší - což si můžete všimnout hlavně díky tomu, že jsem se odhodlala napsat článek, haha :D Budu ale muset dohánět o víkendu, musím se doučit věci do španělštiny, začít překládat dokument o sociální práci v Anglii a hlavně se připravit na prezentaci seminárky do psychologie.. budu muset zamakat a doufám, že to zas nenechám na poslední chvíli! Nesmím!!


Ve volných chvílích, kdy jsem odpočívala jsem se zase začala dívat na seriál Sex ve městě, na který se můžu dívat pořád dokola a neomrzí nikdy!


Když už jsme u těch seriálů, tak konečně běží další série The Carrie Diaries, což je taky naprosto skvělý seriál :) Líbí se mi ta doba, ve které se děj seriálu odehrává, líbí se mi móda, scénář, hudba.. je to zase úplně o něčem jiném, než ostatní seriály a hlavní postava Carrie je tak roztomilá a pěkná, že to není možný :) Já bych seriál doporučila úplně všem, i když jsem zaslechla, že některé seriál nebavil (což nechápu)


To už bude asi pro dnešek vše, nenapadá mě, co víc bych napsala :) - to mě napadne zase až po tom, co článek zveřejním, jako vždy :D
Tak se mějte hezky, užijte si víkend! PS: mám v plánu sestříhat kratší ''funny video'' z různých videí, které jsem v notebooku našla, tak uvidíme, třeba se tu brzy nějaké objeví (?)
tak ahoooj, xoxoxo

20. 10. 2013

20. října 2013 v 13:51 | XOXO
Ahoj :) Tak se ozývám po pár týdnech a to jen kvůli vám, co mi píšete, abych něco přidala - což mě těší, protože ruku na srdce na to opravdu poslední dny se... kašlu. Vůbec to není tím, že by mě blog přestal bavit, to právě že naopak (nápady na články mám, pořád přemýšlím co bych změnila atd), ale holt školy mnoho. Nechci se vymlouvat na školu, zase tolik času nezabírá, ale spíše díky ní, přicházím o energii, protože po mnoha letech se musím fakt intenzivně připravovat a pořád jsem se do toho režimu nějak nedostala a příjde mi, že je toho najednou strašně moc a váážně obdivuju ty, kteří to zvládají s přehledem. A proto si tolik vážím těch, co mi i přes to že nemám čas píší komentáře, vzkazy na facebook nebo na email, hrozně mě to povzbuzuje a moc vám děkuji. Už jsem i díky tomu přemýšlěla nad nějakou malou odměnou pro vás ty, co je pořád baví můj blog a zároveň mě podporují ve všem co dělám i když mě v podstatě neznají!


Abych tak nějak dohnala všechno co se za těch pár dní událo tak se tu trošku vypíšu. Minulý týden jsme se třídou jeli na ''adapťák'' což na vysoké není tak běžné, ale my to měli jako povinný seminář. Jeli jsme do Bílé kde jsme se ubytovali v hotelu Pokrok. Pokud přehlídnu to, že nám v pokoji netopili a my musely spát v mikině a hrubých ponožkách a domů jsem přišla totálně nachlazená !!! .. tak to bylo super. Ani ne kvůli samotnému adapťáku, ale spíše díky lidem tam. Spolužáci, co jsou pro každou hru a srandu, lezli jsme o půl noci po lanové opičí dráze pro děti, hráli jsme snad každou blbost, co nás napadla no prostě to bylo fajn :) Jídlo sice taky žádná sláva (narvat nám do žaludku na večeři knedlíky a zelí? to jsem nezažila :D) ale přežít se do dalo. Náplní adapťáku byly přednášky o praxích, co nás čekají a hodně mě to zaujalo tak jen doufám, že všechno zvládnu abych se jich vůbec dočkala.
V neděli jsme jeli domů a já pak hned jela na oslavu ségřiných narozenin. Na narozeniny jsem ji dá se říct překecala k tomu, že ji nechám udělat piercing do pupíku :D Přemluvit se naštěstí nechala, tak snad toho nelituje :P


Poslední takovou novinkou u mě je to, že jsem začala doučovat (abych toho nááhodou neměla málo :D) baví mě to, a doufám, že to i nadále pošlape tak, jako to jde teď. Jako praxi si taky můžeme vybrat doučování, tak už budu mít alespoň nějaké zkušenosti předem :)


Tak se zatím mějte hezky a já se budu těšit na vše komentáře, dotazy nebo připomínky, prostě na cokoliv!!! Pac a pusu

1. 10. 2013

1. října 2013 v 21:52 | XOXO
Ahooj, sice jsem říkala, že jako další bude článek o kosmetice, ale to nejde.. potřebuju se vypovídat a to TEĎ a HNED. Jak mnozí víte, minulý týden mi začla škola a řeknu vám, že zatím se děsím.. Ne že bych to nezvládla, to si nemyslím, ale tolik informací, kolik do nás naházeli během pár dní, to je masakr. Vůbec nejsem zvyklá se pravidelně učit, číst odbornou literaturu nebo dokonce psát několika stránkové eseje v cizím jazyce. Několik témat na seminární práci už mám zadaných a o daných tématech zatím nevím vůbec nic.. třeba tak těžké nebude, ale tím, že vůbec netuším jak to chodí nebo jak to má vypadat mi to příjde snad až nemožné. Jenom doufám, že se do 'vysokoškolského tempa' rychle dostanu a všechno pojede jak má.. Ale hezky od začátku..


V pondělí mě čekala úplně první přednáška (obecná a vývojová psychlogie) - učivo mi přišlo zajímavé, i co se týče seminárky tak téma mi vyhovuje, ale o to horší to bylo v úterý (dějiny soc. pedagogiky). Je všeobecně známo, že NENÁVIDÍM vše okolo historie !!! Ono učivo samo o sobě ještě ok, ale dostat na seminárku téma o polském pedagogovi, o kterém není na internetu ani slovo a jeho jediná kniha se dá sehnat pouze ve slonvenštině, tak to jsem zase vyhrála. Ale co, nejen, že se přiučím ohledně sociologie, ale taky si procvičím jazyk našich milých sousedů.

Ve středu byla imatrikulace aneb slavnostní přijetí studenta na VŠ,kde jsme všichni přišli slavnostně oblečení, slíbili kdesi cosi a šli domů.


Čtvrtek se dá označit za nejnáročnější (alespoň pro mě), protože předmět Výchova ve volném čase je zaměřený především na děti. Vymýšlet programy na tábory, mít praxe ve školních družinách nebo diagnostických ústavech... i když, možná mě to bavit bude :) V pátky naštěstí školu nemáme, takže super.


Taky jsem se rozhodla vzít si k angličtině ještě španělštinu. Dneska jsme měla první hodinu a učitel přišel a začal si mluvit a mluvit... česky nepadlo ani slovíčko, takže jsem musela improvizovat a přemýšlet co po mě chce a co odpovědět :D Aleee je fajn, to jo.. Taky pravda, že takhle se člověk naučí nejvíc - protože musí. A dokonce mě pochválil za to, jak jsem přečetla malý článek haha :P Jazyk je to fakt zajímavý, tak doufám, že mi nebude dělat žádné větší problémy :))


Tak to by bylo asi vše.. popsala jsem pouze první pocity, tak jsem zvědavá, jak to všechno bude probíhat :) Za dva týdny nás čeká adapťák, tak na to se těším, huuu...

DALŠÍ ČLÁNEK SI ODHLASUJTE V ANKETĚ !!!

Protože já bych se k tomu jinak zas nedokopala, protože se nemůžu rozhodnout, čím začít....

Hezký večer, XOXOXOXO
 
 

Reklama